Jesteś tutaj: Strona główna » Pomoc » Pozostałe informacje » Poprzednie wersje regulaminu » sprzed 21.01.2013 r.


sprzed 21.01.2013 r.

Ostatnia zmiana: 21.01.2013 r.
zmieniono punkt XII. Załączniki 2. Polityka prywatności


Swistak.pl Sp. z o.o., właściciel platformy aukcyjnej Świstak.pl, za priorytet stawia sobie dobro i satysfakcję klienta. Podejmujemy wszelkie starania zmierzające do zminimalizowania ilości wysyłanej korespondencji (ustawienia powiadomień) oraz zapewnienia należytej ochrony udostępnionych przez Użytkowników danych osobowych. Zależy nam na tym, aby nasz serwis był platformą szybkich i przyjaznych transakcji. Naszym celem jest wyeliminowanie użytkowników, którzy w jakikolwiek sposób łamią obowiązujące prawo czy ogólnie przyjęte kanony i zasady uczciwego handlu.

Będziemy podejmować współpracę z wszelkimi organami, stojącymi na straży przestrzegania obowiązującego prawa, aby móc wyeliminować nieuczciwych kontrahentów, którzy mogą uszczuplać satysfakcję naszych klientów.

Zgodnie z obowiązującą w Polsce Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych mają Państwo prawo do poprawiania swoich danych osobowych (za pomocą formularza zmiany danych, dostępnego w serwisie po zalogowaniu) oraz do żądania usunięcia swoich danych (zasady usuwania danych zostały opisane w Regulaminie).

Państwa dane mogą być pokazywane również w wizytówce użytkownika, o ile sami Państwo tak zdecydują oraz zgodnie z poziomem prywatności, który Państwo wybiorą.

Użytkownicy zobowiązani są nie ujawniać osobom trzecim informacji dotyczących innych Użytkowników, które otrzymali w ramach działania usług Swistaka, chyba że uzyskali uprzednią zgodę od Użytkownika, którego dane dotyczą. Otrzymane od Świstak informacje Użytkownik może wykorzystać wyłącznie w celach związanych z przeprowadzeniem Aukcji i z realizacją umów zawartych w wyniku Aukcji.

Dodano informację:

Swistak.pl stosuje pliki "cookies", które zbierają informacje w celu dostosowania usług do indywidualnych potrzeb Użytkowników oraz służą do tworzenia statystyk. Wyłączenie w opcjach przeglądarki zgody na zapisywanie plików "cookies" może wpłynąć na wyświetlanie strony i powodować utrudnienia w korzystaniu z serwisu.    Strona wygenerowana 2024-05-23 05:12:38, 120