Jesteś tutaj: Strona główna » Pomoc » Pozostałe informacje » Regulamin forum


Regulamin forum

Nasze forum to miejsce wymiany opinii i spostrzeżeń na temat Świstaka, interesujących aukcji czy zainteresowań Użytkowników. To także miejsce, w którym nowi Świstakowicze mogą zapytać o radę doświadczonych Użytkowników i z pewnością ją otrzymają. Forum zostało stworzone po to, aby jeszcze bardziej ułatwić oraz umilić korzystanie z serwisu.

Poniżej przedstawiamy regulamin Forum Świstaka. Powstał on z tylko jednego powodu – pragnienia, by pozostało ono miejscem przyjaznym i aby jak najlepiej służyło wszystkim Użytkownikom. Chcemy, aby Świstakowicze czuli sie tu bezpiecznie i komfortowo, aby w miłej i konstruktywnej atmosferze spędzali czas pomiędzy kolejnymi aukcjami. Chyba wszyscy się zgodzą, że Forum to nie jest miejsce na kłótnie i wyzwiska.

Aktywność na forum oznacza akceptację jego regulaminu.

 1. Zabrania się publikowania treści sprzecznych z normami współżycia społecznego, wzywających do popełnienia przestępstw lub propagujących przemoc.
 2. Zabrania się nawoływania do nienawiści rasowej, etnicznej bądź wyznaniowej.
 3. Zakazane jest podszywanie się pod przedstawicieli serwisu Swistak.pl, bądź innych użytkowników.
 4. Wypowiedzi użytkowników nie mogą naruszać praw autorskich oraz wykorzystywać znaków towarowych lub innych praw podmiotowych osób trzecich.
 5. Wypowiedzi nie mogą zawierać treści obscenicznych, wulgarnych i obraźliwych dla innych użytkowników bądź osób trzecich. Na forum obowiązuje także zakaz używania przekleństw i wulgaryzmów (nie tylko w języku polskim).
 6. Obowiązuje całkowity zakaz obrażania innych użytkowników, prowokowania do kłótni, czy jakiejkolwiek innej formy trollowania.
 7. Zabrania się wielokrotnego publikowania postów o identycznej bądź zbliżonej treści.
 8. Zabrania się reklamowania stron www, for, blogów, portali, reklam, ogłoszeń etc., w jakiejkolwiek formie bez zgody administracji.
 9. Zabrania się publikować posty w niewłaściwym dziale. Mogą zostać one usunięte bez wiedzy i zgody autora.
 10. Administrator ma prawo usunąć posty, które obrażają użytkowników oraz godzą w dobre imię serwisu Świstak.pl. Użytkownicy działający na niekorzyść serwisu otrzymają bana.
 11. Zabrania się aktywnego używania dwóch lub więcej kont przez jedną osobę lub specjalnego zakładania kolejnego konta.
 12. Swistak.pl nie odpowiada za treści publikowane na forum, które są jawne dla wszystkich, ponieważ za każdą opublikowaną wypowiedź odpowiedzialny jest jej autor. Niektóre części forum Swistak.pl mogą być dostępne wyłącznie dla określonych użytkowników, ze względu na ich udział w określonych przez Swistak.pl programach.
 13. Naruszenie wymienionych w regulaminie zasad będzie karane odebraniem określonej ilości srebrnych, żółtą kartką bądź czasową blokadą dostępu do forum, a w przypadku powtarzających się nadużyć blokadą stałą.

  Strona wygenerowana 2017-05-01 04:55:10, 213