(Rejestracja: 2013-09-03, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe dane

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


www.mocfleszy.pl

kontakt: [email protected]

 

Oferujemy fotografię:    

 

Packshot - Zdjęcia produktów na białym tle wykorzystywane do katalogów firmowych, na stronach internetowych, aukcjach, allegro. Sesje wykonywane w studiu bądź u klienta. Kalibrujemy kolorystykę aby produkty jak najlepiej się prezentowały na zdjęciach.

 


Produktowe na modelkach/modelach - Zdjęcia produktów na białym tle wykorzystywane do katalogów firmowych, na stronach internetowych, aukcjach, allegro. Sesje wykonywane w studiu bądź u klienta sesje wykonujemy na modelkach/modelach możliwy udział wizażysty, fryzjera, stylisty produktuKalibrujemy kolorystykę aby produkty jak najlepiej się prezentowały na zdjęciach.

 


Biznesowe - Sesje wizerunkowe mające na celu wzbudzić zaufanie klienta, przedstawić Ciebie i Twoją firmę profesjonalnie. Wykonywane w studiu, plenerze, wnętrzach. Tego typu sesje są głównie skierowane do usługodawców na stronę firmową, fora, facebooka i inne media.

 Reklamowe - Najczęściej są to sesje organizowane z uczestnictwem profesjonalnych modelek/modeli w celu przedstawienia produktu. Inną możliwością jest sam produkt z aranżacją, która jest specjalnie dopasowana do jego tematyki.

 

 

Sesje reportażowe do promocji filmu - Wykonujemy reportaże na planie filmowym, zdjęcia są wykorzystywane w późniejszym czasie na ulotkach, plakatach, stronach internetowych i innych w celu promocji filmu.

 

 

 

Kontakt: [email protected]

 

Słowa kluczowe: Fotografia produktowa, packshot, lokbooki, reklamowe, zdjęcia, sesje reklamowe, biznesowe, stock

 


Strona wygenerowana 2018-05-20 14:54:18, 213