Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-08-14, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe dane

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Fashioncode.pl nareszcie na Świstaku !

 

Jeszcze nie miałaś/miałeś okazji nas poznać ? Działamy od 2009 roku i jesteśmy pierwszym w Polsce butikiem online oferującym w ciągłej sprzedaży odzież najlepszych marek, światowych projektantów oraz topowych domów mody. Odzież tylko najwyższej jakości - nowa oraz z drugiej ręki, zawsze oryginalna. Podróbkom mówimy stanowcze nie. Zapraszamy do zakupów, objętych gwarancją satysfakcji.

 

POLITYKA JAKOŚCI


Skoro trafiliście na naszą stronę, spodziewamy się, że jesteście fanami wielkiej mody i poszukujecie własnego oryginalnego stylu. Dla nas moda to pasja i spełnianie Waszych marzeń. Chcemy, aby każda wizyta i zakupy w naszym sklepie dostarczały Wam maksymalnie dużo satysfakcji i przyjemności. Kluczowe w tym względzie są dwa czynniki ? JAKOŚĆ i ORYGINALNOŚĆ.

 

ORYGINALNOŚĆ rozumiemy na dwa sposoby. Przede wszystkim w doborze ubrań do sprzedaży najważniejsza jest dla nas oryginalność w rozumieniu marki. W naszym sklepie nie znajdziecie podróbek, ponieważ tylko to gwarantuje, że zakupione produkty na długo zagoszczą w Waszych szafach i dadzą Wam pełnię satysfakcji z dokonanego zakupu. Z czysto prawnego punktu widzenia sprzedaż podrabianych produktów jest zabroniona, a Fashioncode.pl to legalnie działający sklep internetowy działający zgodnie z przepisami prawa chroniącego producentów i konsumentów. Oryginalność to dla nas też unikalność, ponieważ każda rzecz oferowana do sprzedaży jest jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna, stąd nie ma możliwości wyboru pomiędzy rozmiarami w obrębie jednego produktu.

JAKOŚĆ jest dla nas kluczowym kryterium doboru ubrań do sprzedaży. Fashioncode.pl to sklep oferujący w sprzedaży odzież w myśli idei ?z drugiej ręki?, co jednak nie wyklucza sprzedaży ubrań zupełnie nowych. Najważniejszy w kryterium jakości jest fakt, by oferowane przez nas produkty były jakości ?sklepowej?, bądź maksymalnie do niej zbliżonej. W sklepie Fashioncode.pl stosujemy cztery kryteria oceny jakości sprzedawanych ubrań, które zawsze umieszczane są na końcu opisu produktu:

 

1.          Nowa z metką ? ubrania z fabrycznym oznaczeniem producenta

2.          Nowa bez metki ? ubrania w stanie sklepowym, nie posiadające metki producenta

3.          Bardzo dobra ? ubrania w stanie zbliżonym do sklepowego,

4.          Dobra ? ubrania noszące ślady użytkowania, bez uszkodzeń

 

Pozostaje życzyć Wam udanych zakupów, z gwarancją jakości i oryginalności i przestrzeganiem praw konsumenckich w zakresie handlu internetowego.

 

Serdecznie zapraszamy,

Zespół Fashioncode.pl


www.fashioncode.pl
www.facebook.com/fashioncodepl
www.twitter.com/fashioncode_pl
www.doublefashionable.blogspot.com
e-mail.: [email protected]
tel.: +48 881 444 103


Strona wygenerowana 2018-05-22 07:01:18, 213