(Rejestracja: 2012-11-06, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Moje aukcje nie mają wprawdzie charakteru nonprofit ale też nie są nastawione wyłącznie na osiągnięcie zysku.
Pracuję w zupełnie innej branży, gdzie zarabiam na tzw. chleb powszedni. To daje mi pełen komfort oferowania na aukcjach tylko tego co sam "sprawdziłem" i do czego mam zaufanie. Jeśli uznałem, że produkt jest dobry i warto go promować, polecam go innym użytkownikom.
Drugorzędną rzeczą jest czy sprzedam go "po kosztach" czy zarobię 100.000?
Nie prezentuję przedmiotów, o których nic nie wiem, na zasadzie...
...sprzedaj 100 szt. "czegokolwiek" a dostaniesz za to .....% prowizji.

Wszystkie moje aukcje dotyczą przedmiotów przeze mnie posiadanych lub takich, które posiadać będę przed dokonaniem wpłaty za aukcję. Dlatego nie widzę problemu aby przedmioty odebrać osobiście z tym, że wyłącznie po wcześniejszym umówieniu miejsca i terminu, gdyż najczęściej jestem w Warszawie ...ale nie zawsze.
Czas nadania przesyłki liczony jest w tzw. DNIACH ROBOCZYCH, począwszy od dnia w którym wpłata pojawi się na moim koncie bankowym. Ponieważ to ja mam obowiązek przekazać przedmiot aukcji a obowiązkiem Odbiorcy jest dokonanie wpłaty, każdy inny system płatności traktuję jako pomocniczy lecz nie bezwzględnie wiarygodny.

Pieniaczem nie jestem, więc negatywną opinię o zakończonej aukcji wystawiam praktycznie wyłącznie za ewidentne oszustwo. W przypadku jakichś niedociągnięć w finalizacji aukcji, nie wystawiam żadnej opinii bo uważam iż uczestniczę w aukcji na własną odpowiedzialność i na własne ryzyko. Jeśli wylicytowałem przedmiot o rynkowej wartości 100 zł. a w aukcji jego cena wyniosła 1 zł. oczekiwanie, że jest to aukcja rzetelna świadczyłoby o mojej głupocie.
Wystawienie negatywnej opinii oznaczałoby przyznanie się do własnej głupoty.

Jeśli jako kupujący nie wystawiłem opinii oznacza to, że doszło do jakiegoś nieporozumienia a strony aukcji nie doszły do kompromisu.

Dlatego przestrzegam zasady kolejności wystawianych opinii.
Jako pierwszy wystawia KUPUJĄCY a dopiero później SPRZEDAJĄCY. Daje to możliwość zrewanżowania się za negatywną opinię, aukcji mającej na celu wyłącznie obniżenie wiarygodności sprzedającego.

Sporne sytuacje rozwiązuję za pośrednictwem epoczty [email protected]  lub telefonicznie 601097814.
Zapraszam do udziału w moich aukcjach.


Strona wygenerowana 2018-05-23 15:31:56, 213