(Rejestracja: 2012-04-15, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
5,0 / 5,0 z 2 opinii
Logistyka: 5,0 Od kupujących: 1
Towar: 5,0 Od sprzedających: 1
Jakość obsługi: 5,0 Zobacz szczegółowe dane

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


STRONA UZYTKOWNIKA
 
Mirosław
 

 

 

 
 

 

 

 


Witam
 
 Mam na imię Mirek
 
Głównie interesuje mnie filatelisty-ka a na pierwszym miejscu jest Kolejnictwo,oraz interesuje mnie Marynistyka,Rybołówstwo Dalekomorskie oraz Władcy Polski
 
Na Allegro sprzedaję znaczki pocztowe i inne filatelia -  materiał który mi zalegają, lub którego już nie ogarniam. Często zdarza się, że sprzedaje przedmioty które już mi są niepotrzebne, a na gromadzenie ich nie mam już miejsca.

 
Kontakt mejlowy, zawsze po zakończonej aukcji. Proszę pisać - wtedy ustalimy porto wysyłki. Na aukcji zawsze podany jest dla jednej sztuki i wagi do. Do każdej przesyłki dokładam tekturę zabezpieczającą, dlatego waga przesyłki może się wydawać większa - to dla bezpieczeństwa mojego jak i wysyłanego waloru. Jak widać ten system się sprawdza, świadczy o tym 100 % zadowolonych kontrahentów, chociaż niektórzy nie zgadzają się z kilku groszowa dopłata do przesyłki, która pozwoli zabezpieczyć perfekcyjnie sprzedawany przeze mnie przedmiot. Nie zarabiam na wysyłkach, lecz niektórzy nie potrafią tego zrozumieć !!
 
Kiedy sprzedaje walory filatelistyczne mogą zdarzyć się drobne pomyłki w Opisie - gdyby wysłany walor nie spełniał  Państwa oczekiwań Proszę o kontakt przed wystawieniem negatywnego komentarza. Wystawiam bardzo dużo materiału i jest to normalne ze coś czasem pomylę (opis, wysyłka).
 
Aby jeszcze bardziej ułatwić Państwu zakupy na moich aukcjach zredagowałem krótki regulamin, z którego treścią proszę się zapoznać.
 
 
 
REGULAMIN AUKCJI UŻYTKOWNIKA  Miroslaw156
 

 

INFORMUJE ŻE NIE PONOSZĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA PRZESYŁKĘ LISTEM ZWYKŁYM NIE REJESTROWANYM !!
 
 
 
PRZED LICYTACJA:
 
-PROSZĘ O DOKŁADNE ZAPOZNANIE SIĘ Z OPISEM PRZEDMIOTU !
 
-Jeżeli nie jesteś pewien czy ten produkt spełnia twoje oczekiwania - NIE LICYTUJ !
-Nie udzielam gwarancji, rękojmi na sprzedany towar, nie przyjmuje zwrotów, w przypadku gdy gwarancja jest aktualną gwarancją  producenta lub sklepu - nie zajmuje się serwisowaniem. Staram się jednak ewentualne zgłoszone problemy rozwiązywać w sposób -  polubowny ! Jeżeli nie przyjmujesz tych warunków NIE LICYTUJ
-Proszę o niewysłanie maili z pytaniem, ' SIOSTRA KOPIŁA PRZED CHWILA TAKI SAM - CZY MOŻNA WYCOFAĆ OFERTĘ ?' lub tez 'PROSZĘ  O ZAKOŃCZENIE AUKCJI DAJE TERAZ 20 ZŁ' Wszelkie propozycje proszę wyrażać poprzez udział w Licytacji.
-W razie nie zaksięgowania wpłaty w przeciągu 10 dni roboczych, od zakończenia aukcji, rozpoczynam procedurę zwrotu prowizji i     wystawiam negatywa, wyjątkiem jest kontakt z prośba o przeludnienia płatności. Jestem człowiekiem wyrozumiałym. Wystarczy tylko info,  SMS itp.
-Nie odpowiadam za treść sprzedawanych przeze mnie książek, płyt z filmami, płyt CD gier video itp..
-Nie odpowiadam za uszkodzenia urządzeń elektronicznych, AGD, telefonów , sprzętu komputerowy itp. płyt CD, DVD, reklamacje tylko na  podstawie protokołu uszkodzenia. Wysyłka elektroniki i przedmiotów delikatnych tylko kurierem !!!!
-Nie ma możliwości odbioru osobistego - NIE ROBIĘ Z DOMU SKLEPU
-Jako sprzedający wystawiam komentarz jako drugi. Komentarze wystawiam najpóźniej do trzech tygodni.
 
 
 
 
UDZIAŁ W MOICH AUKCJACH JEST JEDNOZNACZNYM ZAAKCEPTOWANIEM REGULAMINU MOICH AUKCJI !!!
 WSZELKIE REKLAMACJE - TYLKO NA PODSTAWIE PROTOKOŁU ZNISZCZENIA WYSTAWIONEGO PRZEZ PRACOWNIKA POCZTY POLSKIEJ, LUB KURIERA.
 
 
 
PRZED WYSŁANIEM:
 
-Każdy używany produkt przed wysłaniem jest starannie prze testowany.
-Zawsze bardzo dbam o właściwe zabezpieczenie towaru przed wysyłką.
 
 
 
WYSYŁKA:
 
 
 
-Wysyłka odbywa się zazwyczaj dwa razy w tygodniu, w godzinach 16:00 - 20:00. W tym czasie odbieram pocztę, sprawdzam stany kont  internetowych, wysyłam paczki .
-Jeżeli przesyłka jest opłacona jako priorytet-owa wysyłam w dniu zaksięgowania wpłaty jeżeli została ona dokonana i zaksięgowana na moim  koncie przed godz. 16:00 - poczta polska zaksięgowuje wszelkie przesyłki do godz. 17:00, po tej godzinie przenoszą je na następny dzień.
-Zastrzegam sobie prawo do opóźnienia przesyłki ekonomicznej do 21 dni roboczych - zdarza się że brakuje mi czasu lub zapomnę o jakiejś  wysyłce. Przesyłki wysyłam Pocztą Polską
 
 
 
PRZESYŁKI UBEZPIECZONE :
 
 
 
-Przesyłki o wartości powyżej 100 PLN wysyłam tylko jako ubezpieczone (jeżeli kupujący nie życzy sobie ubezpieczyć paczki, to należy mi  to zgłosić w mailu potwierdzającym zakup przedmiotu, wysyłam wtedy paczkę na odpowiedzialność kupującego i w przypadku jej zaginięcia  na poczcie nie ponoszę żadnej odpowiedzialności).
 

JEŻELI WPŁACASZ NA KONTO
 
Po zakończeniu aukcji potwierdzam jej zakończenie, adres wysyłki, i czekam na wiadomość zwrotną, oraz wpłatę, lub info o terminie wpłynięcia należności na konto - w momencie kiedy pieniądze trafia na konto wysyłam paczkę, i potwierdzam adres wysyłki. Na żądanie wysyłam e-mailem skan nadania przesyłki.
 Jeżeli twój adres niepokryta się z adresem allegro - napisz ! .
 Kwota przesyłki znajduje się na aukcji.
 Jeżeli kupujący proponuje inną formę odbioru, można taką negocjować - wystarczy zapytać.
 Nie wysyłam na podstawie potwierdzenia wpłaty.
 W tytule przelewu proszę wpisać swój Nick z Allegro i nr aukcji - to bardzo ułatwia sprawę.
 
 
Zezwalam kupującym na duże kumulacje - z wpłatą też nie ma pośpiechu.
 
Wystarczy wiadomość na e-mail, z info, co mam robić.
 
Mirosław Gajewski
 
[email protected]
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Wysyłka
 

 

 


List polecony ekonomiczny 4 zł
 
List polecony priorytetowy  5 zł
 
 
 

 

 

 

 

 

 

Wpłata
 

 

 


Konto Bankowe
 
BRE BANK SA 64 1140 2017 0000 4302 0807 2565
 
 
 

 

 

 

 

 

 

Regulamin
 

 

 


Pełen regulamin Aukcji na 'Strona o mnie'
 
Proszę o zapoznanie się z nim.
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone - kopiowanie szablonu, treści aukcji i zdjęć zabronione.


Strona wygenerowana 2019-03-22 10:06:51, 213