Jesteś tutaj › Profil użytkownika redemers › Strona "o mnie"
(Rejestracja: 2005-02-27, Logowanie: Ponad pół roku temu)
Zaufany sprzedawcaOcena Świstak.pl
5,0 / 5,0 z 1220 opinii
Logistyka: 5,0 Od kupujących: 754
Towar: 5,0 Od sprzedających: 466
Jakość obsługi: 5,0 Zobacz szczegółowe dane

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 
Wszystkie aukcje | Komentarze | Strona 'O mnie' | Wyślij wiadomość | Dodaj do ulubionych 
REDEMERS

Zapraszam na moje aukcje
STRONA O MNIE
 
Związku z wprowadzeniem nowego cennika Poczt Polskiej na przesyłki krajowe wszystkie wysyłki realizowane po 1 lutym 2014 roku będą realizowane na podstawie nowego cennika PP A wiec cena listu zwykłego priorytetowego nie zmieni się i wyniesie 2,35 zł. Nowe ceny dotyczą krajowych usług listowych i obejmują między innymi opłatę za list zwykły ekonomiczny do 350 g, wynoszącą 1,75 zł (dotychczas 1,60 zł), opłatę za list polecony ekonomiczny w wysokości 4,20 zł (dotychczas 3,80 zł) oraz opłatę za list polecony priorytetowy 5,50 zł (dotychczas 4,55 zł). W przypadku przesyłek listowych zagranicznych zmieni się między innymi opłata za list zwykły ekonomiczny o wadze do 50 g, która wyniesie teraz 5 zł (dotychczas 4,60 zł). List priorytetowy do 50 g będzie można wysłać za 5,20 zł (dotychczas 5 zł).
 

ZAGŁOSUJ NA TĘ STONĘ

Najlepsze strony filatelistyczne

Witam 

 Mam na imie Paweł 

Użytkownikiem Świstaka jestem od ponad 9 lat. Od tamtej pory zebrałem 100% pozytywnych opinii.

Głównie interesuje mnie filatelistyka - kupuje koperty FDC, koperty z okolicznościowym datownikiem pocztowym (Poznań) i pojedyncze polskie znaczki pocztowe. Ostatnio w swerze moich zainteresowań filatelistycznych są wydania UNO  (onz).

Sprzedaje koperty FDC, znaczki pocztowe i inne filatelia - głównie duble ze swojej kolekcji,  matriał który mi zalega, lub którego już nie ogarniam.

Zapraszam również na www.e-fdc.pl - Tam znajdziecie katalog kopert pierwszego dnia obiegu FDC. Zapraszam do przesyłania skanów braków na stronie polskich kopert FDC jak i innych wydań tam umieszczonych.

Zawsze można negocjowac cene - umozliwiam taka opcje, jednak nie na wszystkich aukcjach jest ona dostępna - prosze pisać na e-maila.

Kontakt mejlowy, zawsze po zakończonej aukcji. Prosze pisać - wtedy ustalimy porto wysyłki. Na aukcji zawsze podany jest dla jednej sztuki i wagi do 50 gram. 3 FDC lub Cp spokojnie mieszcza sie w tej wadze. Do każdej przesyłki dokładam tektórę zabespieczajacą, dlatego waga przesyłki może sie wydawać większa - to dla bezpieczeństwa mojego jak i wysyłanego waloru - bo potem jest że sprzedający źle zapespieczył i przesyłka dotarła uszkodzona. Jak widać ten system sie sprawdza, swiadczy o tym 100 % komentarzy od kupujących i 5 gwiazdek za koszst i jakośc wysyłki. Koszt opakowania wliczony w porto. Nie zarabiam na wysyłkach !!

NIE MA MOŻLIWOŚCI ODBIORU OSOBISTEGO - NIE ROBIĘ Z DOMU SKLEPU !!

Zezwalam kupujacym na duże kumulacje - z wpłatą też nie ma pośpiechu.

Wystarczy wiadomośc na e-mail, z info, co mam robić. 


Wpłata na Konto Inteligo:

50 1020 5558 1111 1421 1430 0032

PayPal: (+ 2.9 + 0,8 zł)

dla: [email protected]

Moneybookers: (+ 2.9 + 0,8 zł)

dla: [email protected]


Paweł Kwiatkowski

[email protected]

 
 
Wysyłka

 

 
 
Wpłata:

1. INTELIGO

2. PayPal

3. Moneybookers

 
 
Wysyłka
 
 
 
Wszystkie prawa zastrzeżone - kopiowanie szablonu, treści aukcji i zdjęć zabronione.
 

 


Strona wygenerowana 2022-05-24 19:41:33, 120