Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-10-02, Logowanie: Dziś)Ocena Świstak.pl
5,0 / 5,0 z 1 opinii
Logistyka: 5,0 Od kupujących: 1
Towar: 5,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 5,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Ocena na
Ocena:
9.40/10
Zobacz opinie
Ocen sklep
Calkowita ilosc ocen: 7587
pozytywnych: 7571
neutralnych: 15
negatywnych: 1

Witajcie na naszych aukcjach ! 

 

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Zanim jednak zaczniecie licytację lub zdecydujecie się na opcję KUP TERAZ zapoznajcie się z zasadami zakupu.

Transakcje na Świstaku oraz osoby tu kupujące traktujemy bardzo poważnie.

Naszym celem jest nie tylko sprzedaż towaru, ale także zadowolenie wszystkich kupujących.

Jeżeli zapoznacie się za warunkami zakupu - mamy nadzieję, że zadowolenie będzie obustronne.

 

Nasze dane rejestrowe:


Ekskluzywna.pl  Michał Sampolski

Mościenica, os. Pod Dębem 9, 62-035 Kórnik

NIP: 521-220-72-57 Regon 300993204

Wpis do ewidencji działalności gospodarczej nr 4337/2008 prowadzony przez Burmistrza Gminy Kórnik

Kontakt:

Tel. 61 3077700  pn - pt w godz. 9:00 - 17:00

e-mail: [email protected] 

Rachunek bankowy: mBank  08 1140 2004 0000 3302 5778 2810 


 1. Prowadzimy detaliczną sprzedaż wysyłkową bielizny dokładając wszelkich starań, by Klient uzyskał pełną satysfakcję z dokonanych zakupów.
 2. Udział w aukcjach jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu, a także dobrowolnym dokonaniem zakupu zamówionego towaru oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez Sprzedawcę danych osobowych Kupującego do celów związanych z realizacją zamówienia.
 3. Gwarantujemy, że wszystkie produkty znajdujące się w ofercie są oryginalne, fabrycznie nowe, nieużywane i umieszczone w oryginalnym opakowaniu producenta.
 4. Do każdego zamówienia dołączany jest paragon fiskalny. Istnieje również możliwość wystawienia faktury VAT po wylicytowaniu przedmiotów wystawionych na aukcjach. Powyższa faktura wystawiona zostanie w dniu wysyłki zamówienia.
 5. Akceptujemy następujące formy płatności: przelew na konto bankowe, szybkie płatności elektroniczne, przesyłki pobraniowe dla osób posiadających minimum 10 komentarzy (100% pozytywnych).
 6. Wszystkie ceny towarów prezentowanych na naszych aukcjach są cenami brutto, tzn. zawierają podatek VAT.
 7. Większość produktów wysyłamy w ciągu 1 - 5 dni roboczych od daty wylicytowania przedmiotu (dla przesyłek pobraniowych), bądź od daty zaksięgowania wpłaty przy wyborze płatności z góry. W niektórych przypadkach standardowo przyjęty czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu do 14 dni. W przypadku wylicytowania produktów o różnym czasie realizacji, informujemy, iż przesyłka zostanie wysłana po skompletowaniu wszystkich produktów.
 8. W przypadku wydłużenia się czasu realizacji skontaktujemy się z Kupującym, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji powyższego zamówienia, bądź jego zmiany.
 9. Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn zamówienie nie będzie mogło zostać zrealizowane Kupujący zostanie o tym fakcie niezwłocznie poinformowany drogą e-mailową lub telefonicznie.
 10. Zgodnie z ustawą O ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialność za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny Klient może odstąpić od zawartej umowy, bez podania przyczyny, w terminie 10 dni od zawarcia umowy.
 11. Zakupiony towar, na który każdorazowo składa się produkt jak i opakowanie unikatowe dla konkretnego wyrobu objęte ceną, może zostać zwrócony przez Kupującego w ciągu 10 dni od otrzymania przesyłki pod warunkiem, że nie był on użytkowany, posiada metkę producenta i dowód zakupu. W przypadku dopełnienia wszelkich formalności zwrotowych przez Kupującego pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych od dnia otrzymania przesyłki przez sklep. Koszty przesyłki związane ze zwrotem zamówionego towaru ponosi Kupujący.
 12. Wszystkie nasze przesyłki wysyłane są sztywnych kartonowych opakowaniach, zaklejone taśmą z naszym logo tak aby uniemożliwić        osobom trzecim naruszenie bądź zdekompletowanie przesyłki bez pozostawienia śladów. W celu sprawnego przeprowadzenia postępowania reklamacyjnego zalecaną procedurą jest dokładne sprawdzenie przez Kupującego przed odebraniem przesyłki czy nie nosi ona znamion uszkodzenia bądź otwarcia i czy w paczce znajdują się wszystkie zamówione towary. Jeżeli dostarczona przesyłka nie będzie w stanie nienaruszonym (np. brak taśmy z logo Ekskluzywna.pl) należy odmówić przyjęcia powyższej przesyłki, w obecności kuriera bądź pracownika Poczty sporządzić protokół szkody i niezwłocznie skontaktować się ze Sprzedającym w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Takie działanie znacznie ułatwi i skróci przebieg postępowania reklamacyjnego.

   Zasady zwrotu - wymiany produktów

 1. Zgodnie z ustawą O ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 2 marca 2000 roku, Kupujący ma prawo odstąpić od umowy bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty zawarcia umowy. 
 2. Zwrot towaru powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 10 dni od dnia doręczenia towaru.
 3. Towar stanowi produkt wraz z jego unikatowym opakowaniem.
 4. Zwrot lub wymiana produktów  będą dokonywane pod warunkiem, że zakupiony towar nie jest zniszczony (pogięty, porozrywany) ani użytkowany oraz czysty, pozbawiony zapachu, kompletny (nie brakuje np. ramiączek lub poduszek w stanikach typu Push-up). Bielizna i odzież powinny również posiadać oryginalne metki oraz dodatkowe akcesoria jakie były dołączone do zestawu.
 5. W celu dokonania zwrotu zakupionych towarów należy:
 • Powiadomić nas drogą mailową
 •  
 • Wydrukować i wypełnić Formularz zwrotu-wymiany.
 •  
 • Odesłać towar wraz z oryginalnym paragonem fiskalnym oraz wypełnionym formularzem zwrotu na adres:
 •  

Ekskluzywna.pl

Michał Sampolski

Mościenica, os. Pod Dębem 9  

62-035 Kórnik

 1.  
 2. Zwracane towary powinny być zapakowane w sztywnym opakowaniu ochronnym (np. karton), uniemożliwiającym jego uszkodzenie w transporcie. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń wynikających z nieprawidłowego zapakowania przesyłki zwrot nie będzie rozpatrywany.
 3. Koszty wysyłki zwracanego towaru pokrywa Kupujący. Zwrotowi podlega jedynie równowartość odesłanego towaru wynikająca z zamówienia. Koszty wysyłki, nie podlegają zwrotowi.
 4. Towar stanowią artykuły pończosznicze wraz z ich unikatowym opakowaniem, które jest objęte ceną. Rzeczony towar zniszczony,        porozrywany, pogięty lub noszący znamiona użytkowania, mierzenia będzie odsyłany zwrotnie na koszt Kupującego.
 5. Zwracana kwota przesłana będzie na konto bankowe Kupującego w terminie 7 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki.
 6. Wymiana realizowana będzie po otrzymaniu przesyłki ze zwracanym towarem. Wartość zwrotu na życzenie klienta może zostać zaliczona na poczet nowego zamówienia. Klient ponosi koszty wysyłki wymienianego towaru zgodnie z cennikiem wysyłki.

 7. UWAGA !!!
 • Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem - przesyłka nie zostanie odebrana. 
 •  
 • Zwroty nadane po upływie terminu 10 dni od daty odbioru będą odsyłane na Państwa koszt bez rozpatrywania. 
 •  
 • Nie przyjmujemy zwrotów bez oryginalnego dowodu zakupu - przesyłka zostanie odesłana na Państwa koszt. 
 •  
 • Ze względu na liczne uszkodzenia - nie przyjmujemy zwrotów odsyłanych w kopertach oraz kopertach bąbelkowych - przesyłka nie zostanie odebrana. W przypadku odebrania przesyłki, zostanie ona niezwłocznie odesłana na Państwa koszt. 
 •  

          W celu pobrania pliku, kliknij na poniższy link:     

FORMULARZ ZWROTU  


 
 


Strona wygenerowana 2018-04-19 13:40:27, 213