Prezenty dla taty

W Polsce w czerwcu przypada ważne, męskie święto. Mowa tutaj o Dniu ojca, który jest odpowiednikiem żeńskiego Dnia matki i obchodzimy go 23 czerwca. Często Dzień ojca jest traktowany nieco po macoszemu. W mediach o wiele częściej słychać o organizowaniu w szkołach, przedszkolach i w przestrzeni miejskiej, imprez z okazji majowego święta wszystkich mam, niż o czerwcowych wydarzeniach z okazji Dnia ojca. My jednak wcale nie musimy zapominać o naszych ukochanych tatusiach. Możemy im wręczyć w dniu ich święta oryginalny prezent.

Na skróty...

O prezentach dla taty

preznety dla taty

Tu pojawia się jednak problem, bowiem jaki prezent byłby najlepszy z okazji Dnia ojca. Podobne kłopoty mają dzieci, które kupują swoim tatom prezenty pod choinkę, na imieniny, czy urodziny.

Tak naprawdę, tata ucieszy się z każdego prezentu, ale chcąc odpowiedzieć na jego potrzeby i oczekiwania, należy skrupulatnie przyłożyć się do wyboru prezentu.

Poniżej zamieściliśmy listę propozycji prezentów dla taty, które mogą okazać się dla Was strzałem w dziesiątkę. Być może czytając nasze pomysły na prezent dla taty sami wymyślicie, co też Wasz ojciec chciałby otrzymać w prezencie od Was.

Najlepsze prezenty dla taty

Lista najlepszych, najczęściej wybieranych prezentów dla taty:

 • Długopis lub pióro wieczne – pamiętajmy, aby wybrać zestaw piśmienniczy dobrej, renomowanej marki. Będzie on eleganckim prezentem, który posłuży naszemu ojcu przez naprawdę długi czas.

 • Karafka na wino wraz z zawartością – dla miłośników tego szlachetnego trunku dobrym wyborem będzie zakup karafki i wlanie do niej wina dobrego gatunku.

 • Zestaw barmański – w jego skład wchodzi shaker, otwieracz do butelek, zatyczka do wina i otwieracz do wina.

 • Gadżety elektroniczne – jak każdy mężczyzna, tata będzie zachwycony z prezentu w formie elektronicznego gadżetu. Nowy telefon, mp3, czy akcesoria do komputera to dobry pomysł dla taty, który interesuje się w choć niewielkim stopniu nowinkami technicznymi.
 • Koszulka „super tata” – w wielu sklepach internetowych można zamówić śmieszną koszulkę z własnym napisem. Koszulka „super tata” to wprost idealny prezent dla taty na każdą okazję.

 • Zestaw do gier – może to być tarcza do Darta, szachy, albo zestaw do gry w pokera. Wybór pozostawiamy w Waszej gestii.

 • Książka – jeśli Wasz tata lubi czytać, dobra powieść „z dreszczykiem” będzie dla niego odpowiednim prezentem.

 • Skarpetki lub kapcie – przyjemny, uniwersalny prezent.

 • Koszula, krawat, spinki do mankietów itp. – jest to prezent, który nadaje się na dzień ojca, jak i pod choinkę. Można go podarować tacie też bez żadnej okazji.

 • Kubek ze zdjęciem - kubek dla ukochanego taty ze zdjęciem dzieci będzie sentymentalnym prezentem. Każdego ranka, podczas picia kawy albo herbaty tata zawsze będzie miał Was przy sobie.

 • Podobne poradniki


  Strona wygenerowana 2024-07-15 19:42:11, 120