Jesteś tutaj: Usługi serwisu Świstak.pl » Usługi » Formularz Zakupu


Formularz Zakupu

Formularz zakupu umożliwia określenie przez Kupującego wszystkich parametrów dotyczących przedmiotu, który chce zakupić oraz wyliczenie kwoty całkowitej, którą Kupujący będzie musiał zapłacić. Dzięki niemu Kupujący nie musi prowadzić dodatkowej korespondencji ze Sprzedawcą.

Formularz zakupu znajduje się na stronie, która stanowi pierwszy krok potwierdzenia zakupu. Oto zasada jego działania:

a) poniżej prezentujemy screen, który pokazuje, jak wygląda Formularz Zakupu po jego wyświetleniu (na screenie usunięte zostały dane adresowe)

b) w pierwszej kolejności należy wybrać ilość sztuk, którą chcemy zakupić

c) następnie wybieramy rodzaj przesyłki, którą preferujemy, a system automatycznie wylicza koszt całkowity przesyłki oraz całkowitą sumę do zapłaty za zakupiony towar

d) na końcu w polu "dodatkowe uwagi" możemy napisać na przykład, który kolor bluzki wybieramy lub który model produktu lub inne informacje, które posłużą Sprzedawcy do zakończenia transakcji

Teraz należy nacisnąć przycisk Kup Teraz, dzięki czemu potwierdzi chęć zakupu. W tym momencie Formularz Zakupu zostanie wysłany w raz z innymi informacjami drogą mailową, co jednocześnie potwierdza, że Kupujący dokonał zakupu.

Formularz Zakupu można również wyświetlić wchodząc w zakładkę Kupiłem, co prezentuje poniższy slajd:

Formularz Zakupu otrzymuje oczywiście również Sprzedawca, który dzięki niemu może przygotować już paczkę czekając na potwierdzenie dokonania przelewu przez Kupującego. Formularz Zakupu Sprzedawca może odnaleźć w zakładce Sprzedane, a także może go odczytać w e-mailu, który informuje go o sprzedaży.


Strona wygenerowana 2022-11-28 04:49:51, 120