Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-03-31, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Witamy serdecznie na stronie "o mnie"!
 
O naszej firmie

Jesteśmy zarejestrowaną i legalnie działającą firmą, a towary, które oferujemy na naszych aukcjach pochodzą z legalnego źródła i są w 100% oryginalne! Oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości, a dzięki temu, że jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem sprzedawanych przez nas towarów - nasze ceny są tak atrakcyjne!

Na wszystkie zakupione produkty wystawiamy paragon lub na życzenie fakturę VAT ? są one podstawą gwarancji i ewentualnych reklamacji. Dlatego również namawiamy Państwa do zwracania uwagi przy kupnie produktów u innych sprzedawców na oferowane przez nich dowody zakupu. Sprzedawcy nie wystawiający paragonów/faktur najczęściej sprowadzają towar z nielegalnych źródeł i stanowią konkurencję dla uczciwych firm, takich jak ZoltaZebra.pl. Zakup takich towarów nie gwarantuje bezpieczeństwa kupującemu i nie potwierdza jakości nabytego towaru. Dlatego zawsze pytaj o paragon/fakturę, a dzięki temu wyeliminujesz nieuczciwych sprzedawców!

Poniżej znajdują się dokładne dane fiirmy

Firma Handlowa "ANNA"
Anna Korzycka
ul. Łobczowskiego 3
32-064 Rudawa
Nip: 676-202-41-14
Regon: 120561010

 
 
 
 
Wysyłka

Towar wysyłany jest zawsze do 72 godzin (3 dni robocze) od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie lub otrzymania informacji o wyborze przesyłki pobraniowej.   

Jeśli zdecydują się Państwo na zmianę adresu wysyłki proszę nas mailowo o tym jak najszybciej powiadomić. Po czasie 24 godzin od zaksięgowania wpłaty u nas na koncie nie będzie to już możliwe, ze względu na szybki czas realizacji zamówienia.


Wysyłka za pobraniem jest możliwa dla użytkowników z co najmniej 5 komentarzami pozytywnymi za kupno w serwisie allegro.
 
 
 
Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących wystawianych przez nas produktów, przebiegającej transakcji, wątpliwości lub ewentualnych reklamacji prosimy o kontakt drogą mailową:

Adres e-mail: [email protected]

(prosimy o podpisywanie się również NICKIEM)

Lub drogą telefoniczną:

Numer telefonu: 
728375111

Bardzo chętnie odpowiemy na Państwa pytania i wyjaśnimy niezrozumiałe kwestie. Po zalicytowaniu przez państwa towarów na naszych aukcjach prosimy o przesłanie nam informacji dotyczących sposobu ich dostarczenia, ewentualnej zmiany adresu, na który mają zostać przesłane, i ich cech szczególnych (koloru, rodzaju ? jeśli w aukcji tej zawarta jest taka możliwość)
 
 
 
Płatności

Płatności po wygranej aukcji, po doliczeniu kosztów przesyłki prosimy dokonywać na konto firmy:

Numer konta ING:  37 1050 1445 1000 0090 7047 8400

Dane do przelewu:  
F.H. ANNA Anna Korzycka
Łobczowskiego 3
32-064 Rudawa

W tytule przelewu proszę umieścić swój Nick  i numer aukcji, np.: ?Kowalski1, numer aukcji: 1234567? W przypadku zakupu większej ilości przedmiotów prosimy o kontakt z nami, w celu ustalenia opłaty za przesyłkę oraz wpisanie w tytule przelewu: ?nazwa kupującego, zakup na wielu aukcjach?.
 
 
 
Zdjęcia i opisy aukcji

Większość zdjęć przedstawiających produkty wystawiane na aukcjach allegro wykonywanych jest przez nas lub  dostarczonych przez producenta. Dzięki temu mają Państwo możliwość zapoznania się z faktycznymi cechami zakupionego towaru jeszcze przed jego zalicytowaniem i otrzymaniem. Wszystkie opisy w aukcjach są również przez nas sporządzane, zawarto w nich najważniejsze informacje dotyczące wystawianych przez nas przedmiotów. Zarówno opisy jak i zdjęcia te stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r.
 
 
 
Opcja Kup Teraz i Komentarze

 Komentarze  wystawiamy dopiero po otrzymaniu komentarza od Kupującego. Jest to zasada ogólnie przyjęta na Allegro. Komentarze wystawiane są raz w tygodniu, dlatego zdarza się, że czas oczekiwania na nie może się przedłużyć. Jeśli przed wystawieniem komentarza mają Państwo jakieś wątpliwości lub problem, prosimy o kontakt z nami ? postaramy się go rozwiązać.
 
 
 
Reklamacje, Gwarancja i Zwroty

1. Twoją podstawą do ewentualnych reklamacji towaru jest dowód zakupu ? paragon lub faktura.
2. Kupujący jest zobowiązany do rozpakowania zakupionego towaru w obecności kuriera i w przypadku stwierdzenia uszkodzeń sporządzenia stosownego protokołu.
3. Reklamacje rozpatrywane są w terminie do 14 dni od chwili zgłoszenia.
4. Reklamacja powinna zawierać:
- dowód zakupu (paragon lub ksero faktury)
- krótki opis uszkodzeń
- przyczynę zgłoszenia reklamacji
- adres do przesyłki zwrotnej, nick z allegro, nr aukcji i numer konta bankowego, na które należy wpłacić kwotę równą   wartości zakupionego towaru w przypadku konieczności zwrotu pieniędzy
-wszystkie koszty związane ze zgłoszeniem reklamacji ponosi kupujący.
5. NIE odbieramy zwrotów reklamacyjnych wysyłanych opcją "za pobraniem" !!!
6. Jeżeli po otrzymaniu towaru doszedłeś do wniosku, iż nie spełnia on Twoich oczekiwań, masz prawo do jego zwrotu w ciągi 10 dni od daty jego otrzymania. Przy zwrocie należy dołączyć kartkę z danymi jak przy reklamacji towaru. Zwrot pieniędzy następuje niezwłocznie po otrzymaniu przez naszą firmę zwracanego artykułu i stwierdzeniu, iż jest on w pełni sprawny i znajduje się w stanie takim,  w jakim był wysłany do klienta
.
- koszty zwracanego towaru pokrywa Klient.

Jeżeli w opisie aukcji nie ma informacji na temat gwarancji , to towar objęty jest 30 dniową gwarancją na podstawie paragonu.

 


Strona wygenerowana 2018-05-27 10:28:06, 213