Jesteś tutaj › Profil użytkownika zlotowo › Ocena transakcji
Konto firmowe
(Rejestracja: 2005-03-17, Logowanie: Ponad pół roku temu)
Zaufany sprzedawcaOcena Świstak.pl
4,8 / 5,0 z 103 opinii
Logistyka: 4,9 Od kupujących: 101
Towar: 4,9 Od sprzedających: 2
Jakość obsługi: 4,8 Zobacz szczegółowe dane

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Główna ocena:
Na główną ocenę składają się wszystkie oceny cząstkowe, które znajdują się poniżej. To ta ocena obrazuje całościowo, jakim Sprzedawcą oraz Kupującym jest użytkownik.

4,8
Logistyka:
Ocena ta sugeruje, jak bardzo sprzedawca dba o jakość opakowania przesyłki. Ponadto podpowiada, czy firmy zajmujące się dostarczaniem paczek, z których usług korzysta Sprzedawca są na odpowiednio wysokich poziomie.

4,9
Towar:
Ocena ta ilustruje, czy Sprzedawca dostarcza swoim kontrahentom Towary zgodne z opisem aukcji. Przede wszystkim na ile rzetelnie opisuje on wszelkie usterki i parametry przedmiotu.

4,9
Jakość obsługi:
Ocena ta obrazuje przede wszystkim, czy kontakt ze Sprzedawcą jest łatwy i jak szybko realizuje on zamówienia. Ponadto może sugerować, czy Sprzedawca z chęcią odpowiada na pytania Kupujących. Dodatkowo ocena określać może, czy Sprzedawca spełnia swoje obowiązki takie jak np. przyjmowanie reklamacji.

4,8
Kupujący:
Ocena sugeruje przede wszystkim, jak szybko użytkownik wywiązuje się ze swoich obowiązków, jako Kupujący (szybkość przelewu, łatwy kontakt itd).

3,0

Strona wygenerowana 2022-05-23 03:32:09, 120