Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-10-25, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Szanowni Państwo

 

Wszystkie prezentowane w naszym sklepie artykuły są produkowane z myślą o zwierzętach.

Ich głównym zadaniem jest zapewnienie naszym małym przyjaciołom jak najlepszego komfortu i bezpieczeństwa.
Wiemy, że posiadanie zwierzątka niesie ze sobą wiele radości, ale także odpowiedzialność za jego zdrowie i warunki życia, dlatego oferujemy tylko artykuły spełniające najwyższe standardy.

 

Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem firmy ART-MET s.c.,wiodącego, polskiego producenta klatek, kojców oraz transporterów dla zwierząt towarzyszących.

Dzięki ścisłej i bezpośredniej współpracy z producentem, możemy Państwu oferować wybór najlepszych wzorów i modeli klatek, kojców i transporterów a także zapewnić doskonały poziom cenowy sprzedawanych produktów.

Chcąc spełnić wszystkie oczekiwania i wymagania konsumentów, systematycznie poszerzamy asortyment. Jeśli jednak nie znajdziecie Państwo odpowiedniego artykułu w naszej aktualnej ofercie (a artykuł taki znajduje się w ofercie firmy 'ART-MET'), prosimy o kontakt, zamówimy dla Państwa wybraną klatkę, kojec, transporter.

Dołączając do grona naszych klientów, możecie być Państwo pewni, że zakupiony przedmiot zostanie wysłany w możliwie najkrótszym czasie. Dbamy o błyskawiczną wysyłkę przedmiotów, ponieważ wiemy, że czekają na nie Wasi mali przyjaciele.

 

Nasza działalność nie ogranicza się tylko do sprzedaży. Promujemy odpowiedzialne i pełne troski traktowanie zwierząt.

Niech opieka nad zwierzęciem jest świadomym wyborem, a nie dziełem przypadku bądź chwilowej potrzeby.

Aby pomóc Państwu w zapewnieniu zwierzętom warunków życia właściwych w stosunku do ich potrzeb, na naszych stronach umieściliśmy wszystkie niezbędne informacje dotyczące prawidłowego wyboru odpowiedniej klatki dla danego zwierzątka. Poza tym służymy Państwu radą i pomocą w bezpośrednim kontakcie mailowym bądź telefonicznym.


Opieka nad zwierzętami to najdoskonalszy i najprostszy sposób na rozwój empatii u dzieci, uczy poszanowania życia i potrzeb innej istoty.

 

 

Zapewniając naszym podopiecznym właściwą opiekę
zapewniamy im zdrowie,
a Zdrowy Zwierzak to szczęśliwy zwierzak.
 

Regulamin

§ 1 Dane wystawcy (sprzedającego)
1. Wystawcą (sprzedającym) jest firma "MALCHER" z siedzibą w Szczejkowicach 44-246, przy ul. Wiejskiej 71a. Firma jest płatnikiem podatku VAT (NIP: 642-261-01-90)

§ 2 Przedmiot sprzedaży
1. Przedmiotem sprzedaży są produkty fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych.
2. Podane ceny produktów są cenami brutto (zawierają podatek VAT) i są wyrażone w PLN.

3. Podane ceny nie obejmują kosztów przesyłki.

4. Sprzedaż każdego produktu dokumentowana jest dowodem sprzedaży (lub na życzenie fakturą VAT) dołączonym do przesyłki.

5. Opisy oraz zdjęcia aukcji podlegają ochronie prawnej zgodnie z Ustawą z dn. 4.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006r. Nr 90, poz. 631 z późn. zmianami). Zabronione jest wykorzystywanie, modyfikacja zdjęć, elementów graficznych oraz opisów w całości lub ich fragmentów. Złamanie powyższych przepisów będzie egzekwowane na drodze sądowej.

§ 3 Gwarancja i serwis

1. Produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy obowiązującą na terenie Polski. Każdorazowo warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta.

2. Produkty objęte są minimum 1 roczną gwarancją (okres gwarancji podany jest również w opisie produktu).

3. W przypadku stwierdzenia wady produktu nabywca proszony jest o kontakt e-mail [email protected] lub telefoniczny +48 668312032. Tok postępowania w zależności od rodzaju problemu zostanie ustalony indywidualnie.

4. Czas naprawy bądź wymiany wadliwego produktu zależny jest od producenta i wynosi max. do 15 dni roboczych (liczonych od daty otrzymania reklamowanego produktu).
5. Koszt wysyłki reklamowanego produktu pokrywa kupujący.


§ 4 Zwroty ? 100% satysfakcji
1. Nabywca może zwrócić kupiony towar bez podania przyczyny w okresie 14 dni kalendarzowych.

2. Czas 14 dni jest liczony od dnia otrzymania towaru do dnia zgłoszenia chęci zwrotu towaru (zgłoszenie może odbyć się w formie tradycyjnego listu lub maila).
3. Warunki jakie muszą być spełnione w celu zwrotu pieniędzy:

     a) zwracany produkt i jego opakowanie nie mogą być zniszczone ani nie mogą nosić śladów użytkowania,

     b) do przesyłki winien być dołączony dowód zakupu

     c) do przesyłki winno być dołączone krótkie oświadczenie np. ?Zgodnie z regulaminem zwracam nazwa produktu bez podania przyczyny oraz proszę o zwrot pieniędzy na konto nr konta bankowego?

     d) przesyłka powinna być należycie zabezpieczona do transportu i oklejona naklejkami ostrzegawczymi, tak by nie uległa uszkodzeniu w transporcie.

4. W przypadku spełnienia powyższych warunków firma MALCHER dokona zwrotu pieniędzy w ciągu 3 dni roboczych (w przypadku faktur VAT zwrotu dokonamy po otrzymaniu podpisanej przez kupującego faktury korygującej).

5. Sprzedający nie refunduje kosztów przesyłki zwracanego towaru.


§ 5 Dostarczanie zamówionych produktów

1. Towar wysyłany jest w terminie 1-2 dni roboczych od momentu otrzymania zamówienia lub w przypadku przedpłaty od momentu wpływu środków na konto.
2. Wysyłany towar jest ubezpieczony.
3. Towar wysyłany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej. Firma kurierska, z usług której korzystamy to SIÓDEMKA lub w szczególnych przypadkach DPD Polska. Nie umożliwiamy wyboru firmy kurierskiej. 

4. Czas dostawy do 24h.

5. Po otrzymaniu przesyłki kupujący zobowiązany jest do sprawdzenia zawartości paczki w obecności dostarczyciela w celu sprawdzenia czy nie nastąpiło uszkodzenie towaru w trakcie dostawy. W razie stwierdzenia naruszeń lub uszkodzeń, należy zażądać od dostarczyciela sporządzenia protokołu z zaznaczeniem zastrzeżeń co do stanu przesyłki.

6. Reklamacje w zakresie uszkodzeń przesyłki należy zgłaszać bezpośrednio przy odbiorze, zgodnie z pkt. 5. Przyjęcie przez klienta przesyłki bez zastrzeżeń powoduje utratę roszczeń z tytułu jej ubytku lub uszkodzenia.

7. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy w Szczejkowicach przy ul. Wiejskiej 71a w uzgodnionym telefonicznie bądź mailowo terminie (brak możliwości zapłaty kartą).

§ 6 Płatności
1. Dostępne są następujące sposoby płatności

    a) przelewem na konto bankowe,
    b) gotówką za pobraniem,
    c) gotówką przy odbiorze osobistym.


§ 7 Prywatność i bezpieczeństwo

1. Sprzedający jest świadomy, że ochrona danych osobowych swoich klientów jest rzeczą priorytetową. Sprzedający zobowiązuje się do postępowania zgodnie z wewnętrznymi procedurami gwarantującymi poufność.

2. Sprzedający oświadcza, że nie będzie udostępniać danych osobowych swoich klientów (za wyjatkiem opisanym w punkcie 3) do celów innych niż związanych z realizacją zamówień zgodnie z art. 43 ust. 1 p 8 i p11ustawy o danych osobowych. Dz.U. 1997 Nr 133 poz. 883.

3. W przypadku klientów przekierowanych do sklepu ZdrowyZwierzak.pl z serwisu www.ceneo.pl nastąpi przekazanie adresu e-mail do Grupa Allegro Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz nastapi przetwarzenie przez sklep ZdrowyZwierzak.pl oraz Grupa Allegro Sp. z o.o., danych osobowych w celu wypełnienia ankiety z opinią o dokonanej transakcji w Sklepie ZdrowyZwierzak.pl zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997).

 
§ 8 Postanowienia końcowe
1 .W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego.
2. Firma "MALCHER" zastrzega sobie prawo do zmiany treści niniejszego regulaminu bez uprzedzenia.

 

Strona wygenerowana 2018-05-25 23:13:47, 213