(Rejestracja: 2011-03-27, Logowanie: Ponad pół roku temu)

tel. 793 015 397, Polska, 87-851, Kujawsko-pomorskie


Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Witam na stronie O MNIE

    

                      

Firma ?NITRAM? zajmuje się tworzeniem zaawansowanych systemów monitoringu, systemów alarmowych oraz dystrybucją urządzeń telewizji przemysłowej. Świadczymy usługi w zakresie kompleksowych prac instalacji telewizji przemysłowej dla szkół, instytucji, zakładów produkcyjnych, sklepów, biur, magazynów oraz osób fizycznych.

?NITRAM? jest dystrybutorem systemów zabezpieczeń. Bezpośrednia współpraca z wieloma sprawdzonymi i cenionymi producentami i importerami w kraju i za granicą, umożliwia nam pominięcie pośrednich kanałów sprzedaży, dzięki czemu oferujemy bardzo atrakcyjne ceny. W związku z prowadzoną działalnością dystrybucyjną i doświadczeniu w instalacjach monitoringu wizyjnego jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu sprawdzone rozwiązania i sprzęt, który został wielokrotnie sprawdzony i wdrożony.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie:

 • Projektowania systemów telewizji przemysłowej

 • Doradztwa i indywidualnego doboru odpowiedniego sprzętu technicznego

 • Instalacji i konfiguracji

 • Konserwacji zainstalowanych systemów

 • Sprzedaży produktów telewizji przemysłowej

 • Bezpłatnej analizy i konsultacji

 • Bezpłatnych projektów i wycen

 • Serwisu technicznego

 • Usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych

Gwarantujemy:

 • Pełne zaangażowanie we współpracę

 • Kompleksową obsługę

 • Bezpieczeństwo

 • Personel z wysokimi kwalifikacjami

 • Sprzęt najwyższej jakości

 • Stały kontakt i pomoc techniczną
   

Budujemy systemy w oparciu o kamery przemysłowe, stanowiska obrotowe i stałe, systemy bezprzewodowe, oraz kamery w systemach obserwacji dyskretnej. Nasze systemy umożliwiają podgląd i zarządzanie zdalne poprzez internet, telefon komórkowy, monitor twojego komputera, laptopa. Nasi pracownicy są otwarci na wszelkiego rodzaju sugestie. Mamy nadzieję, że nasze doświadczenie oraz sprawdzone rozwiązania technologiczne pomogą Państwu w poprawie bezpieczeństwa i funkcjonowaniu Państwa firm.

Instalacje wykonujemy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego oraz województw ościennych. Sprzedaż produktów CCTV - cała Polska - wysyłka kurierska.

Drugim pionem działalności firmy ?NITRAM? jest sprzedaż detaliczna oraz hurtowa notebooków, netbooków, komputerów PC oraz innych produktów komputerowych. Sprzedaż produktów komputerowych - cała Polska - wysyłka kurierska.

 

Regulamin

 • Konto w serwisie aukcyjnym swistak.pl www_nitram_pl prowadzone jest przez firmę NITRAM Marcin Józwicki z siedzibą w Otmianowie 17, 87-851 Boniewo. Firma wpisana jest do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Boniewo pod numerem ewidencyjnym 346, NIP 888-275-54-13, REGON 340822109, e-mail: [email protected], tel. 793015397, 517800467, GG 28880077.
 • Dane osobowe przekazywane nam przez serwis swistak.pl oraz użytkowników serwisu aukcyjnego są wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji zamówienia i nie są udostępniane innym podmiotom dla celów marketingowych.
 • Wszelkie informacje dotyczące towarów zawarte w aukcji nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa. Zdjęcia i opisy produktów przedstawionych na aukcjach pochodzą od producentów i bezpośrednich importerów. Zdjęcia i informacja o towarze mogą nieznacznie odbiegać od oryginałów. Firma dokłada wszelkich starań aby opisy i dane produktu były jak najbardziej zgodne z rzeczywistością. Natomiast sklep nie ponosi odpowiedzialności za błędne podanie danych oraz danych technicznych towaru lub nagłą ich zmianę przez producenta. Sklep prowadzi również sprzedaż detaliczną oraz świadczy usługi montażowe, w związku z tym zastrzega sobie możliwość niezrealizowania transakcji z powodu braku towaru na magazynie. Stany magazynowe nie są aktualizowane w aukcjach Allegro. W takiej sytuacji Sprzedający niezwłocznie zwróci Kupującemu wpłaconą kwotę lub za zgodą Kupującego wydłuży czas realizacji zamówienia do czasu dostawy danego produktu.
 • Zamówienie przekazywane jest do realizacji po zaksięgowaniu na koncie bankowym kwoty wynikającej z zakupu.
 • Towar zakupiony na aukcji dostarczany jest kurierem DHL lub UPS. Czas dostarczenia przesyłki (realizacja zamówienia, przygotowanie paczki, wysyłka, dostawa zamówienia) od 1 do 5 dni roboczych od chwili przekazania do realizacji. Koszt wysyłki paczki to 19 zł brutto w przypadku zakupu produktów z kategorii RTV i AGD  ?  TV i Video  ?  Telewizja przemysłowa, niezależnie od ilości zakupionych produktów oraz 15 zł brutto w przypadku pozostałych produktów niezależnie od ilości produktów. Kupując kilka różnych produktów za przesyłkę płacisz raz - produktów z kategorii RTV i AGD  ?  TV i Video  ?  Telewizja przemysłowa nie można łączyć z produktami z pozostałych kategorii. Przesyłki są ubezpieczone do wysokości zakupu. Zgodnie z Ustawą O Ochronie Niektórych Praw Konsumentów z dnia 2 marca 2000 r., art. 16c ust. 5, w przypadku nieodebrania przesyłki kupujący zostanie obciążony kosztami nadania paczki oraz jej zwrotu.
 • Płatność za towar może być dokonywana w następujący sposób: przelewem na rachunek bankowy firmy lub poprzez usługę Płacę z Allegro.
 • Konsument może odstąpić od umowy zgodnie z obowiązującymi przepisami, w terminie 10 dni kalendarzowych od daty zakupu i musi fakt ten poprzeć pisemnym oświadczeniem. Zwrot towaru odbywa się na koszt klienta. Sprzęt zwracany nie może nosić oznak użytkowania. Każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym, a oprogramowanie dostarczone na nośnikach wraz ze sprzętem nie może nosić znamion użytkowania. W przypadku spełnienia powyższych postanowień klientowi zostanie wystawiona faktura korygująca do dokumentu zakupu. Po odesłaniu przez klienta podpisanej kopii faktury korygującej zwrócona zostanie kwota stanowiąca wartość zakupionego towaru, pomniejszona o koszty, które wykazał sprzedający związane z dostarczeniem i zwrotem towaru, gdy ponosił je sprzedający. Zwrot kwoty zakupu następuje w ciągu 14 dni od daty otrzymania podpisanej kopii faktury korygującej.
 • Towary zakupione na aukcji są fabrycznie nowe oraz objęte gwarancją producenta lub serwisową. Czas trwania gwarancji jest określony w każdej aukcji. Zasady reklamacji znajdują się w karcie gwarancyjnej dołączonej do zakupionego towaru.
 • Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

 

 

Jeżeli masz pytania odnośnie aukcji, oferty skontaktuj się z nami. Jeśli nie znalazłeś odpowiadającej Ci aukcji albo potrzebujesz sprzętu w innej konfiguracji również możesz się z nami skontaktować, a postaramy się przygotować ofertę specjalnie dla Ciebie.

 

Pracujemy od pn. do pt. w godzinach 8-16, sobota 9-15.

 

 

Życzymy przyjemnych zakupów!!!


Strona wygenerowana 2018-05-24 12:34:14, 213