Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-07-06, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 
szybki kontakt
Gadu-Gadu
Email[email protected]
Telefon 508 624 638
Telefon 61 842 71 78
sprawdzona firma
FANATIX | Grupa RNS Sp. z o.o.
NIP: 9721154577
KRS: 0000275659
REGON: 300524188
bezpieczna płatność
ING - przelew na konto
Płatności systemu aukcyjnego
UPS - pobranie
Siódemka - pobranie
Gotówka / odbiór osobisty
błyskawiczna wysyłka
UPS - kurier
Siódemka - kurier
Odbiór osobisty
100% POZYTYWÓW = PEWNY SPRZEDAWCA
ZAUFANIE I TRADYCJA FANATIX | www_fanatix_pl
Fanatix to długoletnia tradycja i doświadczenie w paintballu. Na przestrzeni lat - działamy już od 2004 roku - zdobyliśmy zaufanie klientów. W ramach prowadzonych aukcji przeprowadziliśmy na obsługiwanych kontach aukcyjnych setki transakcji. Pozytywne komentarze zawdzięczamy dokładnym opisom, prostym warunkom aukcji oraz błyskawicznej wysyłce
PROSTE ZASADY

Przed licytowaniem na aukcjach www_fanatix_pl prosimy o zapoznanie sie z dokładnym opisem przedmiotu oraz warunkami przeprowadzanej aukcji. Po wygraniu aukcji prosimy o wybór metody płatnosci i wysyłki w ciągu 7 dni. Co do zasady nie kończymy aukcji przed czasem oraz nie odwołujemy ofert.

BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Wplata z góry przelewem

 • po wygraniu aukcji otrzymasz dane rachunku bankowego
 • wpłać na konto sume: wylicytowana kwota + koszty przesyłki
 • wysyłka następuje z reguły w dniu wpływu srodków na konto
 • wpłaty należy dokonać w ciągu 7 dni od wygrania aukcji

Płatności udostępniane przez portal aukcyjny
W wiekszosci aukcji dostępna jest możliwość wpłaty z góry poprzez płatności udostępnianie przez portal aukcyjny. W ten sposób możesz szybko i bezpiecznie zapłacić za wylicytowane przedmioty między innymi kartą kredytową lub szybkim transferem z większości banków.

Za pobraniem / zapłata przy odbiorze osobistym

 • poinformuj nas jaki sposób wysyłki Cię interesuje (Poczta, kurier itd.)
 • wysyłka ma miejsce z reguły w dniu, w którym klient przekazuje nam informacje niezbędne do realizacji wysyłki
 • na kwotę do zapłaty kurierowi składają się:
  łączna cena wylicytowanych przedmiotów z aukcji + koszty przesyłki za pobraniem

Pozostale informacje:

 • przed wyslaniem towaru oczekujemy na wybór metody finalizacji
 • wylicytowana suma jest zawsze ceną brutto
 • wystawiamy paragony fiskalny lub fakturę VAT
 • jesli chcesz otrzymać fakturę VAT - przekaż nam dane do jej wystawienia
SZYBKA WYSYŁKA
To Ty decydujesz! :-). Na stronie aukcji przedstawiana jest jedynie nasza propozycja, która poza nielicznymi sytuacjami, moze byc zmieniona zgodnie z oczekiwaniem Klienta. Zawsze mozliwy jest odbiór osobisty. Z reguły korzystamy z uslug firm Siódemka lub UPS, na życzenie Klienta możliwa jest wysyłka Pocztą Polską w przypadku przedmiotów o niższej wartości.

Jeżeli nie otrzymamy innej dyspozycji - zawsze wysyłamy przesyłke na adres przypisany do konta użytkownika w serwisie aukcyjnym. Jeśli chcesz wysłać na inny adres - koniecznie poinformuj nas o takiej okoliczności. Maksymalny czas realizacji wysyłki to 10 dni roboczych od momentu potwierdzenia wymaganych danych i dopełnienia formalności niezbędnych do wysyłki towaru przez Klienta.
ZWROT - SZANUJEMY TWOJE PRAWA :-)

W przypadku sprzedaży wysyłkowej realizowanej na rzecz konsumentów (umowa zawierana na odległość) transakcja podlega rygorom ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie dziesięciu dni. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość można pobrać ze strony Fanatix. Termin dziesięciodniowy, w którym konsument może odstąpić od umowy, liczy się od dnia wydania rzeczy, a gdy umowa dotyczy świadczenia usługi - od dnia jej zawarcia. W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. Prawo do zwrotu nie przysługuje Klientowi w przypadku zakupu dokonanego w formie licytacji.

Miejsce i sposób dostarczania zwrotów, składania wniosków i reklamacji:
- osobiście - w sklepie firmowym przy ul. Dąbrowskiego 130 w Poznaniu
- listownie - pod adresem Grupa RNS Sp. z o.o., Wiedeńska 93, 60-683 Poznań
- środkami komunikacji elektronicznej - za pośrednictwem poczty email na adres

POZOSTAŁE

Aukcje dla konta www_fanatix_pl prowadzone sa przez Grupa RNS Sp. z o.o. z siedziba w Poznaniu, wpisana do Rejestru Przedsiebiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu, XXI Wydzial Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego pod numerem KRS 0000275659, NIP 9721154577, REGON 300524188, kapital zakladowy 50.000 zl (wplacony w całosci).

ZŁOTE ZASADY FANATIX

SPRAWDZONY SPRZEDAWCA!
Zakupy w internecie muszą być bezpieczne. Wybierz sprzedawcę, który gwarantuje fachowość. Specjalizujemy sie w paintballu i działamy w tej branży od wielu lat. Mozesz nam zaufac!
SZYBKOŚĆ TO PODSTAWA!
Zakupy w interenecie muszą być szybkie. Dlatego wysyłamy towar niezwłocznie i informujemy Klienta o statusie realizacji. Z reguły przesylka jest nadawana w dniu w którym nastepuje potwierdzenie i uregulowanie płatnosci. Twój czas jest dla nas bardzo cenny!
10 DNI NA ZWROT TOWARU!
Szanujemy Twoje prawa! Konsument, który zawarł umowę na odległośc, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, skladając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie dziesięciu dni. Wzór oświadczenia otrzymasz od Fanatix. Prawo odstąpienia dotyczy transakcji "Kup Teraz".
OSZCZĘDZAJ Z FANATIX!
Fanatix na aukcjach wystawia wiele przedmiotów - i wszystkied w super cenach! Dlatego Pamietaj, ze przypadku wieszkosci towarów za wysłke płacisz tylko 1 raz - dlatego kupując kilka przedmiotów na naszych aukcjach oszczędzasz!

Strona wygenerowana 2018-05-24 17:49:26, 213