Jesteś tutaj › Profil użytkownika wordgsm6 › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-09-08, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


WITAMY SERDECZNIE 


       PRIORITETEM NASZEJ FIRMY JEST ZADOWOLENIE KLIENTA

 

AMBROTECH

MICKIEWICZA 9

05-120 LEGIONOWO

REGON: 142981321

NIP: 536-171-56-51

 

          

O Firmie.
                         
                       Jesteśmy  legalną firmą posiadającą wpis do ewidencji działalności gospodarczej. .Towary, które Państwu oferujemy są nowe. Ceny wszystkich  oferowanych przez nas produktów to ceny brutto.
 Zakup w transakcji nie wymaga użycia dodatkowo płatnych środków porozumiewania się na odległość, np. płatnych stron WWW.

 

 

 Formy płatności

 - wpłata na konto

                                                                                                    - payu

                                                                               - przesyłka pobraniowa

 

 

Konto bankowe: ING BANK ŚLĄSKI 50 1050 1012 1000 0090 9043 2304 

KONTAKT:

TEL: 606678814

e-mail: [email protected]

 

 

 

 

 

 

 

 

1. ZAKUP

-PO WYLICYTOWANIU PRZEDMIOTU PROSZĘ O POTWIERDZENIE ZAKUPU POPRZEZ WYPEŁNIENIE FORMULARZA  BĄDŹ WYSŁANIA E-MAILA


-JEŚLI PACZKA MA BYĆ WYSŁANA NA INNY ADRES NIŻ PODANY  TO PROSZĘ O DOKŁADNE PODANIE DANYCH DO WYSYŁKI


-PRZY WYBORZE PŁATNOŚCI ?WPŁATA NA KONTO?? W TYTULE PRZELEWU PROSIMY PODAĆ NICK Z  I NUMER AUKCJI


-Po wygranej aukcji czekamy na pieniążki do 7 dni, w razie jakichkolwiek komplikacji i przedłużenia czasu wpłaty proszę o kontakt.


-DO KAŻDEGO PRZEDMIOTU WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT 23%


-Jeżeli w opisie aukcji podany towar opisany jest jako dostępny w więcej niż w jednym kolorze, Kupujący zobowiązany jest wybrać jeden z dostępnych kolorów przedmiotu, inaczej zostanie on wybrany losowo


-Do ceny towaru należy doliczyć koszty przesyłki, które podane są w opisie każdej aukcji


  Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, Kupujący może zrezygnować (w drodze odstąpienia od umowy) z towaru zakupionego w sklepie bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna -sprzedaży w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.

 Dotyczy  dokonujących zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą,

 

 

    Towar zwracany w powyższym trybie należy przesłać na adres sklepu na koszt kupującego. Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć swoje dane personalne, oraz wyraźne wskazanie, jaką drogą kupujący chce odebrać zapłaconą za towar należność: przez przelew na konto bankowe, tu prosimy podać numer konta, albo przez przekaz pocztowy na podany adres. Pieniądze zwracane są w terminie14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania przez nas przesyłki zwrotnej.

 

 

Jeżeli po otrzymaniu towaru  klient znajdzie w nim wady techniczne , uszkodzenia powstałe podczas dostawy  , powinien, po uprzednim kontakcie ze sprzedawcą odesłać go na adres firmy . Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki . Do odsyłanego towaru należy dołączyć potwierdzenie, oraz notatkę dotyczącą przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 7 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania stanu magazynowego), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

 

 

 

 

Jeżeli towar przesłany przez nas jest niezgodny z zamówieniem .Kupujący powinien po uprzednim kontakcie z nami odesłać towar na adres firmy.Koszty odesłania są zwracane natychmiast po otrzymaniu przesyłki. Niezgodność towaru z umową została uregulowana w

Ustawie z dnia 27 lipca 2002 r o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz.U. 2002 r, Nr 141, poz. 1176) 

 

    Ochrona danych osobowych Składając zamówienie, klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu. Dane osobowe umieszczone w bazie danych sklepu są przetwarzane wyłącznie dla jego potrzeb, nie są i nie będą też udostępniane innym podmiotom. Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania.

 

 

    


 

3     WYSYŁKA: 

 

TOWAR WYSYŁAMY PO OTRZYMANIU PRZELEWU LUB INFORMACJI O WYSYŁCE POBRANIOWEJ. MAJĄC NA UWADZE NIEPRZEWIDZIANE SYTUACJE ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO WYSYŁKI W TERMINIE 7 DNI ROBOCZYCH OD ZAKSIĘGOWANIA WPŁATY DOTYCZY TO RÓWNIEŻ PRZESYŁEK POBRANIOWYCH.


PRZESYŁKI WYSYŁAMY POCZTĄ POLSKĄ LUB KURIEREM

   


CENY WYSYŁKI PODANE SĄ NA KAŻDEJ AUKCJI 


Cena za wysyłkę podana w opisie aukcji zawiera koszty pakowania, zabezpieczenia


 

 
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości  lub problemów służymy pomocą

 

  

 

 


Strona wygenerowana 2018-06-19 16:22:15, 213