(Rejestracja: 2011-07-24, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Witaj na Stronie o mnie.

Zapewne wszedłeś/aś tutaj by dowiedzieć się czegoś więcej o mnie.

Tak, jestem nowym użytkownikiem serwisu bez dorobku opinii. Korzystałem do tej pory z konkurencyjnego serwisu alledrogo, na którym mam kilkadziesiąt udanych transakcji i zero niezadowolonych kontrahentów. Niestety prowizje od sprzedaży, a przede wszystki opłaty za wystawianie aukcji, sprawiły, że sprzedaż na tej platformie była mało opłacalna.

Nie zajmuję się sprzedażą internetową. Sprzedaję okazjonalnie. Przeważnie książki i podręczniki, drobną elektronikę i inne zbędne przedmioty z domowego magazynu. Każdy przedmiot starannie opisuję, cenę ustalam by sprzedać a nie sprzedawać i dołączam do aukcji przynajmniej 1 rzeczywiste zdjęcie przedmiotu.

Obecnie pozbywam się z domu podręczników i książek akademickich, ponadgimnazjalnych i gimnazjalnych należące do mnie lub mojego rodzeństwa. Część z nich jest wystawiona na aukcjach Allegro, a część tutaj. Oczywiście nigdy 1 przedmiot nie znajdzie się na dwóch serwisach w tym samym czasie. Mój dorobek komentarzy i aukcje można odnaleźć wchodząc na stronę allegro -> szukaj -> znajdź użytkownika -> woodpeker.

Wychodząc na przeciw, zakładam możliwość wystawienia tej samej aukcji na konkurencyjnym alledrogo w tej samem cenie do czasu, aż uzyskam dobre opinie na swistaku.

Pozdrawiam!

Maciek


Strona wygenerowana 2018-05-21 13:45:06, 213