Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-12-18, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcjiSklep WikaStyl ma na celu dostarczyć atrakcyjnej oferty z zakresu odzieży damskiej, męskiej oraz młodzieżowej. Proponujemy również odzież dla osób noszących większe rozmiary. W naszej propozycji znajdziecie Państwo odzież codzienną, sportową i wizytową, w tym również propozycje typu OUTLET oraz znanych producentów i marek.

Wyszukujemy dla Was ciekawe i przede wszystkim atrakcyjne cenowo pozycje oferowane na rynku. Wszystkie proponowane przez nas  towary są nowe. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteśmy również otwarci na Państwa sugestie i indywidualne zapotrzebowania.

Dzięki szerokiej współpracy z producentami i importerami krajowymi negocjujemy za Państwa ceny. W ten sposób pragniemy zaspokoić zapotrzebowanie na dobrej jakości towar w korzystnych cenach. Pragniemy być uzupełnieniem pomiędzy sklepami 'marketowymi', a 'markowymi'.

Przy uważnym śledzeniu naszej oferty zapewne znajdziecie Państwo: wiele okazji cenowych, ofertę zakupu odzieży markowej, końcówek kolekcji (OUTLET), ofertę znanych i cenionych polskich producentów. 

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości i w korzystnej dla Państwa cenie. Wszystkie zdjęcie dotyczą faktycznie proponowanego towaru i są wykonywane przez nas. Chętnie udzielimy porad, informacji dodatkowych. Nie obawiamy się wymian czy też zwrotów towaru.

Zaufaliśmy platformie świstak.pldzięki której możemy dotrzeć z ofertą do tak szerokiego grona klientów, a proces zakupów dla Państwa jest prosty, przejrzysty i zapewnia pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami:

- pod adresem email: [email protected],

- telefonicznie pod numerem +48 504060555,

- poprzez formularz kontaktowy na stronie sklepu: www.wikastyl.home.pl.

Konto bankowe dla kupujących:

BRE Wydz.Bankowości Elektronicznej

mBank

88 1140 2004 0000 3802 4595 8571

Serdecznie zapraszamy. 

 
Strona wygenerowana 2018-05-22 16:43:54, 213