Jesteś tutaj › Profil użytkownika ven0m_pl › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-03-26, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

ven0m.pl Free Approach Technology

                       Jesteśmy firmą działającą w szeroko rozumianej branży IT. Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania komputerowego, wdrażaniem rozwiązań informatycznych, produkcją i dystrybucją komputerów stacjonarnych klasy PC, a także pozostałego sprzętu z branży IT / RTV / AGD.
                       Dzięki bezpośredniej współpracy z  licznymi producentami będącymi liderami światowymi w swoich dziedzinach (m.in Easy-Touch - producent podzespołów komputerowych oraz RTV) dysponujemy bogatą bazą towarową, a prezentowane przedmioty oferujemy po bardzo atrakcyjnych cenach.
                       Staramy się zawsze przedmioty opisywać jak najdokładniej, aby wszystkie szczegóły były jasne dla Klienta przed zakupem. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami w jeden z niżej podanych sposóbów. Postaramy się szybko,  profesjonalnie i żetelnie udzielić stosownych odpowiedzi.
                       Po zakupie przedmiotu otrzymasz mail informacyjny z podstawowymi szczegółami dotyczącymi zapłaty za towar. Prosimy o szybkie regulowanie wpłat oraz stosowanie się do informacji zawartych w nadesłanej wiadomości co znacznie skróci czas oczekiwania na zakupiony towar. Sprzęt staramy się wysyłać jeszcze tego samego dnia,  bądź następnego roboczego licząc od daty zaksięgowania wpłaty naszym koncie. UWAGA! Jeśli adres na jaki ma trafić paczka jest inny niż podany w ustawieniach Świstaka, prosimy zaraz po zakupie przysłać prawidłowy na e-mail podany niżej, bądź ten z którego otrzymają Państwo wiadomość informacyjną.


Kontakt:
ven0m.pl
Tel: 501-69-79-83
@: [email protected]
GG: 560785

 


Strona wygenerowana 2018-05-26 16:27:47, 213