(Rejestracja: 2011-03-14, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji 
Wszystkie aukcje
 
|
 
Komentarze
 
|
 
Strona "O mnie"
 
|
 
Wyślij wiadomość
 
|
 
Dodaj do ulubionych
 

TWOJE BABY
W trosce o to, co w życiu cenisz najbardziej!

Tel. kont. 531588811


 

 

Szanowny Kliencie,

Na wstępie pragnę Ci serdecznie pogratulować jeśli jesteś w ciąży, bądź też jeśli Twoje maleństwo jest już z Tobą i możesz się Nim cieszyć. Sama jestem szczęśliwą mamą, więc wiem co czujesz i przeżywasz. Naturalnie chwila narodzin jest cudowna i pełna wspaniałych uczuć. Całe życie nabiera nowego znaczenia, a każdy kolejny dzień zmienia nasz sposób bycia i życia. Wiążą się z tym jednak spore koszty związane z zakupami dla maluszka, a cena poszczególnych produktów odgrywa ważną rolę w podejmowaniu decyzji, który produkt wybrać. Znając te odczucia dokładam wszelkich starań, aby przez zamówienia w dużych ilościach, wynegocjować dla swoich klientów jak najniższą cenę jednostkową. Wzorując się na własnych doświadczeniach pragnę, aby moi klienci mogli cieszyć się produktami najwyższej jakości, do których ja, jako mama, mam pełne zaufanie i na których nigdy się nie zawiodłam. Wszystkie produkty oferowane na moich aukcjach są nowe, oryginalnie zapakowane, zakupione bezpośrednio od producenta w Wielkiej Brytanii. Objęte są 12 miesięczną gwarancją i są serwisowane w polskich punktach serwisowych firmy Philips Avent. Życzę wszystkim udanych zakupów, a mamom i tatom cudownych chwil spędzonych z maluszkiem. Dziękuję za odwiedzenie mojej strony.

Pozdrawiam

Twoje Baby

Tel: 5315 888 11

REGULAMIN NASZYCH AUKCJI 

 

 

1. Niezwłocznie po zakupie produktu Kupujący zobowiązany jest wybrać jedną opcję dostawy towaru        i powiadomić o wyborze Zespół Twoje Baby poprzez formularz opcji dostawy lub poprzez e-mail.      Jednocześnie Kupujący powiadamia Zespół Twoje Baby o adresie dostawy. W przypadku braku informacji      o adresie, towar wysyłany jest na adres podany przez Świstaka.

2. Przy zakupie i potwierdzeniu wpłaty (lub potwierdzeniu zamówienia przy płatności za pobraniem) do     godz. 12:00 danego dnia roboczego, towar wysyłany jest tego samego dnia. W innym przypadku     towar      wysyłany jest następnego dnia roboczego.

3. Koszt wysyłki podany na aukcji dotyczy jednej sztuki danego przedmiotu aukcji. Przy zakupie przez      Kupującego kilku przedmiotów na jednej lub kilku aukcjach, Kupujący przed zakupem przedmiotu      powinien skontaktować się z Zespołem Twoje Baby w celu ustalenia kosztów przesyłki.

4. Koszt przesyłki obejmuje koszt przesyłki w oparciu o cennik firmy pocztowej oraz koszty związane      z przygotowaniem przedmiotu do wysyłki (koperta bąbelkowa lub karton, materiały zabezpieczające      przesyłkę, np. folia bąbelkowa, taśma zapewniająca szczelność opakowania).

 

5. Zespół Twoje Baby nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w wysyłce i dostawie towaru      spowodowane przez operatora pocztowego. Jednocześnie Zespół Twoje Baby dostarczy wszelkich starań,     aby wysyłka i dostawa towaru przebiegała sprawnie i bez opóźnień.

6. W momencie odbierania  przesyłki, Kupujący powinien sprawdzić w obecności kuriera czy towar    w czasie transportu nie został uszkodzony. W razie konieczności należy spisać protokół szkody, który     będzie     uprawniał do zgłoszenia reklamacji.

7. W tytule przelewu prosimy podać tylko swój nick, prosimy nie wpisywać tytułu bądź numeru     aukcji, gdyż te dane powodują nieczytelność i utrudniają identyfikację Kupującego.

8. Kupujący, który wybrał płatność z góry, zobowiązany jest dokonać wpłaty w ciągu 7 dni od wygrania     aukcji. W przypadku braku wpłaty w powyższym terminie, Zespół Twoje Baby rozpoczyna procedurę     zwrotu prowizji.

9. Jedynie Kupujący posiadający minimum 10 komentarzy pozytywnych może skorzystać z opcji płatności     za pobraniem. 

10. W przypadku, gdy Kupujący nie odbiera towaru lub odmawia jego przyjęcia, Zespołowi Twoje Baby     przysługuje prawo żądania od niego zwrotu kosztów transportu oraz prawo odstąpienia od dokonania     sprzedaży towaru Kupującemu.

 

11. Twoje Baby umożliwia odbiór osobisty przedmiotów po wcześniejszym ustaleniu terminu. W przypadku     odbioru osobistego towar nie jest pakowany w dodatkowe opakowanie ochronne dotyczące wysyłek     pocztowych.

12. Po wcześniejszym uzgodnieniu z Zespołem Twoje Baby istnieje możliwość odbioru przesyłki przez firmę     kurierską rekomendowaną przez Kupującego. Wszelkie formalności związane z wysyłką przechodzą wtedy     na Kupującego. Kupujący jednocześnie zobowiązuje się do pokrycia kosztów pakowania i przygotowania     towaru do odbioru przez kuriera. Wysokość tych kosztów należy ustalić z Zespołem Twoje Baby przed     dokonaniem zakupu.

13. W przypadku, gdy towar jest wadliwy, reklamacje są honorowane przez punkty serwisowe danego     towaru jak również i przez Twoje Baby. Zwrot towaru odbywa się na koszt Kupującego. Jeśli punkt     serwisowy     orzeknie fabryczną wadę towaru, Kupującemu przysługuje zwrot kosztów wysyłki.     Reklamowany towar      należy odesłać w oryginalnym opakowaniu wraz ze wszystkimi otrzymanymi przy     zakupie elementami     i akcesoriami.

 14. Kupujący ma prawo do zwrotu towaru w nienaruszonym stanie, fabrycznie zapakowanym w ciągu 10     dni od daty zakupu na koszt własny. Zwrot towaru możliwy jest jedynie w stanie kompletnym,     nienaruszonym,     wolnym od wad, nie noszącym śladów używania, dostarczonym w oryginalnym,     niezniszczonym     opakowaniu.

15. Zespół Twoje Baby nie będzie przyjmował przesyłek wysłanych przez Kupującego ?za pobraniem?.


 


 

Wszystkie prawa zastrzeżone - kopiowanie szablonu, treści aukcji i zdjęć zabronione.


 

 


Strona wygenerowana 2018-04-19 23:22:04, 213