(Rejestracja: 2011-10-18, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Witam serdecznie!!!  

Dziękuję za zainteresowanie moją aukcją:)
 
ZDJĘCIA są PRAWDZIWE, wykonane przeze mnie, a NIE ściągnięte z internetu!! 
!!
WIDZISZ JAKI TOWAR KUPUJESZ- BEZ NIESPODZIANEK!! 
!!
TOWAR w 100% TAKI JAK NA ZDJĘCIACH!! ;) 
  
A oto kilka zasad, które obowiązują wszytskich kupujacych na moich aukcjach:
Zanim zalicytujesz: 
Zastanów się, jeśli nie odpowiadają Ci moje warunki nie licytuj lub negocjuj;)
Proszę o rozważne licytowanie. Nie przyjmuje zwrotów z powodu, że ktoś nie przeczytał aukcji i nie sprawdził wymiarów bądź coś mu się teraz nie podoba! Reklamowany może być towar wyłącznie niezgodny z opisem! Zanim klikniesz na Kup Teraz upewnij się, że dana rzecz jest aktualnie dostępna.
 
Po zakończonej licytacji: 
Otrzymasz e-mail zwrotny od Świstaka ze szczegółami dotyczącymi finalizacji transakcji. Bardzo proszę o potwierdzenie dokonania przelewu i informację, że przelew został zrealizowany, ułatwi to nam współpracę.   Nie dokonanie wpłaty w ciągu 7 dni i nie powiadomienie mnie o tym traktuję jako rezygnację! Proszę również o przesłanie adresu do wysyłki, jeśli jest inny niż ten zamieszczony na Świstaku. 
Wysyłka: 
Przedmioty zamieszczone na moich aukcjach są dostępne od ręki!! Nie musisz czekać miesiącami na zakupiony przez siebie towar!! !!SZYBKA WYSYŁKA!! !!Przedmiot wysyłam w ciągu 24godzin od zaksięgowania wpłaty!! 
Dostawa: 
Wysyłam za pośrednictwem Poczty Polskiej. Czas oczekiwania na dostawę paczki wynosi ok. 2-3 dni Dostawa większej ilości towaru odbywa się za pośrednictwem Kuriera, czas oczekiwania wynosi ok.3-5 dni. Za zaginione listy i paczki odpowiedzialna jest tylko poczta. Nie odpowiadam również za opóźnienia z winy Poczty. 
  
Po odbiorze przesyłki: 
Przede wszystkim bardzo proszę o odbieranie paczek! Za ponowną wysyłkę z winy kupującego obciążam kupującego. Po odbiorze przesyłki oczekuję na informację od Państwa. Komentarz wystawiam jako drugi. 
  
Nie akceptujesz tych zasad - nie kupuj na moich aukcjach! 
  
************************* 
  
Przedmioty wystawione na moich aukcjach są oryginalne, najwyższej jakości. Niektóre mogą posiadać, choć niekoniecznie, mało widoczny defekt w postaci lekkiego wgniecenia, źle wszytej metki, bądź odstających nitek..stąd też tak niskie ceny. Niektóry towar jest sprowadzany na specjalne zamówienie! 
Wszystkie towary pochodzą z końcówek serii!  
 Zgodnie z przepisami prawnymi Unii Europejskiej (01.08.2003r.) 'O zakupie towaru od osób prywatnych' informuję, że przedmioty wystawione na moich aukcjach nie podlegają gwarancji, rękojmi ani zwrotowi po dokonaniu transakcji. 
  
Zgodnie z Art.10.3 'Jeżeli strony nie umówiły się inaczej, prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadkach: ...5) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone?' co oznacza że towar z wyprzedaży sprowadzany na życzenie klienta nie podlega zwrotowi. 
  
************************** 
  
Prawa autorskie do opisu aukcji, szablonu i użytych zdjęć są zastrzeżone zgodnie z ustawą o ochronie praw intelektualnych i praw pokrewnych. Kopiowanie i wykorzystywanie ich w całości lub w części bez zgody właściciela jest prawnie zabronione i grozi zawieszeniem konta! (Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170.) 
  
  
  
Życzę wszystkim udanych transakcji oraz zadowolenia z zakupionych przedmiotów :)


Strona wygenerowana 2018-05-25 21:23:51, 213