Jesteś tutaj › Profil użytkownika tipak › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-10-13, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
5,0 / 5,0 z 1 opinii
Logistyka: 5,0 Od kupujących: 1
Towar: 5,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 5,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


            Przedsiębiorstwo Handlowe Tipak jest prężnie rozwijająca sie firmą branży materiałów opakowaniowych. Naszym głównym obszarem działania jest dystrybucja taśm samoprzylepnych oraz folii stretch renomowanych producentów europejskich. . Usługi oferowane przez naszą firmę cieszą się uznaniem wśród szerokiego grona klientów z branży produkcyjnej, handlowej, zaopatrzenia i wielu innych. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji i prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Kontakt:
e-mail: [email protected]
Tel.: 46 895-14-37  
Tel. Kom.: 602-292-254
http://www.tipak.pl/
 
 
Prosimy o dokładne zapoznanie się z poniższym regulaminem. Jeżeli nie akceptujesz poniższych zasad, nie licytuj.


Odwoływanie ofert:
           Sprzedawane przez nas towary wystawiamy zawsze w formie kup teraz, więc zanim klikniesz dokładnie zapoznaj się z treścią aukcji gdyż NIE ODWOŁUJEMY OFERT.  

Płatności:
           Po wygranej aukcji prosimy o wpłatę w terminie do 5 dni roboczych na nasze konto.  W tytule przelewu konieczne jest podanie Nicka ze Świstaka konta, z którego został dokonany zakup oraz numeru aukcji. Niepodanie tych danych może znacząco wydłużyć czas realizacji zamówienia.

Dane do wpłaty:
Przedsiębiorstwo Handlowe Tipak
Walewice 50/12,
99-423 Bielawy.
Numer rachunku BGŻ:
60 2030 0045 1110 0000 0208 7920
Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT.

Wysyłka:
           Wszystkie towary wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej Patron Service. Koszt wysyłki jest podany w każdej aukcji. Jeżeli zamawiasz na kliku aukcjach skontaktuj się z nami meilowo w celu ustalenia kosztów przesyłki.  
Zazwyczaj wysyłka następuje 24h po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Jednak zastrzegamy sobie możliwość wysyłki 2-3 dni od zaksięgowania wpłaty bez podawania przyczyny. Nie wysyłamy za pobraniem!

Komentarze:
           Jeśli jesteśmy sprzedającym wystawiamy komentarz jako drudzy. Jeśli jesteśmy kupującym wystawiamy komentarz jako pierwsi po otrzymaniu towaru.

 Prosimy pamiętać o podpisywaniu każdego meila loginem ze Świstaka.

Jeśli z jakiejś przyczyny są Państwo niezadowoleni z towaru, lub macie jakiekolwiek zastrzeżenia, przed wystawianiem negatywnego komentarza proszę o kontakt w celu wyjaśnienia lub uzyskania pomocy.

Pozdrawiam biuro Tipak
http://www.tipak.pl/
 


Strona wygenerowana 2018-05-23 17:28:42, 213