Jesteś tutaj › Profil użytkownika thoso › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-06-19, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 O NAS

Witam serdecznie wszystkich i dziękuję za zainteresowanie się naszymi aukcjami. Sprzedaż na Allegro traktujemy bardzo poważnie gwarantując uczciwość oraz rzetelność

THOSO Training & Sales Group to firma handlowo- szkoleniowa posiadająca w swojej ofercie profesjonalne produkty do włosów, sprzęt fryzjerski tak uznanych marek jak TUFT, CREATE,CORIOLISS.

W naszej ofercie znajdziecie również ofertę szkoleniową skierowaną do fryzjerów pragnących podnosić swoje kwalifikacje oraz poznawać nowe trendy we fryzjerstwie.

Współpracujemy z najlepszymi trenerami fryzjerstwa, wielokrotnie nagradzanymi oraz współpracującymi z największymi markami obecnymi na rynku polskim.
 

KONTAKT Z NAMI

Poczta email: [email protected]

Telefon: 662 891 309

GG: 32568642

Na listy i telefony odpowiadamy w godzinach pracy (od poniedziałku do piątku, odgodz. 9:00 do 14:00). W tych samych godzinach obsługujemy nadchodzące zamówienia.

 

NASZA OFERTA

Wszystkie nasze aukcje są w pełni legalne a towar pochodzi z oficjalnych źródeł dystrybucji. Wszystkie sprzedawane towary mają polskie opisy i pochodzą od oficjalnych POLSKICH dystrybutorów. Wszystkie towary są nowe i objęte są gwarancją, ważną z dostarczanym przez nas dowodem zakupu (fakturą VAT lub paragon). Do wszystkich przedmiotów wylicytowanych na naszych aukcjach dołączamy dowód zakupu w postaci faktury VAT - jeżeli na fakturze znaleźć mają się dane inne niż te które otrzymujemy z Allegro, prosimy o ich podanie w potwierdzeniu po wygranej aukcji.

 

DOSTAWA

ZA PRZESYŁKĘ PŁACISZ TYLKO RAZ - NIEZALEŻNIE OD ILOŚCI KUPIONYCH PRODUKTÓW
PRZY WIĘKSZEJ ILOŚCI PRODUKTY WYSYŁAMY JEDNĄ PACZKĄ 

 

PRZEDPŁATA

Przedpłata na konto naszej firmy w banku MULTIBANK to preferowana metoda zapłaty - a i Ty ponosisz w tym przypadku najmniejsze koszty przesyłki! Dane naszego konta to:


761140 2017 0000 4902 1196 3404 


W tytule przelewu proszę podać swój NICK - nazwę użytkownika z allegro!! 


JEŚLI DOKONALIŚCIE PAŃSTWO ZAKUPU NA KILKU AUKCJACH PROSZĘ O PRZELANIE ŁĄCZNEJ KWOTY POWIĘKSZONEJ O KOSZTY WYSYŁKI W JEDNYM PRZELEWIE, W PRZECIWNYM RAZIE PRZELEW BĘDZIE ZAKSIĘGOWANY NIEPOPRAWNIE.

Przelewy dokonywane na nasze konto z innych kont w MULTIBANK, mBANK, BRE BANK trafiają do nas natychmiast - co pozwala nam na bezzwłoczne rozpoczęcie realizacji zamówienia.

Przelewy z innych banków zostają zaksięgowane w ciągu 1-2 dni roboczych. Wysyłki dokonujemy dopiero po potwierdzeniu wpływu pełnej kwoty na nasze konto.

Do licytowanej kwoty NALEŻY DOLICZYĆ KOSZTY PRZESYŁKI!

 

INFORMACJE DODATKOWE

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku o ochronie prawkonsumentów, w przypadku sprzedaży konsumenckiej, z towaru zakupionego w naszym sklepie możesz zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki, jednak tylko wtedy, gdy produkt nie był używany,kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony czy naruszony (odnosi się to również do trwałych i nieodwracalnych zniszczeń lub uszkodzeń opakowania produktu!). Towar należy odesłać do nas na swój koszt. Po otrzymaniu towaru - wyślemy do Państwa korektę f-ry VAT. Ponieważ sprzedaż towarów dokumentowana jest fakturą VAT - zwrot towaru musi być udokumentowany korektą faktury VAT. Korekta ta zgodnie zobowiązującymi przepisami musi być podpisana przez Klienta zwracającego towar. Otrzymanie towaru i podpisanej korekty warunkuje możliwość przyjęcia zwrotu na stan magazynu i zwrot pieniędzy za zwrócony towar. Gwarantujemy zwrot wartości produktu. Pamiętaj jednak, że zwrotowi nie podlega koszt dostawy ani koszt ew. przesyłki ze zwrotem!

Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa nie przysługuje w przypadku nagrań audio i wideo oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania a także świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu.

Prawo zwrotu dotyczy również produktów zastępczych, oferowanych w zamian przedmiotów niedostępnych w momencie zawierania umowy. W przypadku zwrotu towaru zastępczego koszt przesyłki pokrywa sprzedawca jednak należy przed odesłaniem ustalić z nami rodzaj przesyłki zwrotnej.

Zapraszam do udanych i bezpiecznych zakupów


Strona wygenerowana 2018-06-24 01:09:44, 213