Jesteś tutaj › Profil użytkownika tangun › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-02-28, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


WITAMY SERDECZNIE !!!

Licytując na Naszych aukcjach kupujesz w legalnie zarejestrowanej i działającej firmie:

P.U.H.TANGUN

WIESŁAW  STRZĄDAŁA 

ul. Ludwika Brożka 2 lok.19

Cieszyn 43-400 

Wpis do ewidencji działalności gospodarczej (www.firma.gov.pl).

NIP: 5481994139

REGON: 243101968

KONTAKT: 

TEL KOM 537434670 OD PON. DO PIĄTKU W GODZ. 10:00 DO 16:00 

 

 

Zadowolenie klienta to dla nas priorytet dlatego przed zakupem proszę o zapoznanie się z regulaminem naszych aukcji i informacjami w samej aukcji aby uniknąć ewentualnych niepotrzebnych nieporozumień. 

 

Na wpłatę za zakupiony towar czekamy  7 dni roboczych potem WYSYŁAMY MAILA Z PRZYPOMNIENIEM a w przypadku braku jakiejkolwiek reakcji wypełniamy formularz zwrotu prowizji i wystawiam NEGATYWNY KOMENTARZ 

 

W każdej aukcji są określone formy zakupu i wysyłki i tylko tak mogą być zrealizowane. 

W przypadku zakupów na kilku naszych aukcjach w większości przypadków wysyłamy wszystko w jednej przesyłce. 

Jednak informujemy że posiadamy kilka magazynów na terenie Polski i może wystąpić taki przypadek że zakupione przedmioty nie mogą zostać wysłane w jednej przesyłce. 

Poinformujemy wtedy kupującego mailem o konieczności uregulowania dodatkowych kosztów wysyłki.

UWAGA: Firma nie prowadzi sprzedaży detalicznej stacjonarnej tylko sprzedaż on-line i nie ma możliwości odbioru osobistego zakupionego towaru.

Wysyłka następuje   po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie .

Wysyłka do 48 h od zaksięgowania wpłaty, chyba że w aukcji określono inny czas wysyłki

W cenie przesyłki zawarta jest kwota obejmująca opłatę za transport i opakowanie.

 

 

Dowody zakupu wysyłamy wyłącznie w formie elektronicznej na pocztę elektroniczną -  w razie reklamacji należy go wydrukować i odesłać z towarem.

Po otrzymaniu przesyłki prosimy o sprawdzenie Poczty elektronicznej czy dotarł mail z dowodem zakupu.

Jeżeli z jakiś powodów nie dotarł to Prosimy o kontakt - Wyślemy ponownie.

 

ZAGINIECIE PRZESYŁKI

Proszę o kontakt emaliowy jeżeli przesyłka nie nadejdzie w ciągu kilku dni od daty nadania.

 

Jeśli przesyłka została wysłana  lecz nie została doręczona przez kuriera na prośbę klienta rozpoczynamy procedurę reklamacyjną

 

W przypadku zaginięcia wysyłka powtórna lub zwrot pieniędzy możliwy jest tylko i wyłącznie po zakończeniu procedury reklamacyjnej .

 

 

ZWROTY

Zgodnie z ustawą z dnia 02 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie dziesięciu dni od otrzymania zamówienia.

Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie zakupionego towaru w oryginalnym, nie uszkodzonym opakowaniu, bez śladów użytkowania wraz z kompletem dokumentów i paragonem oraz wypełnionym i podpisanym formularzem zwrotu.

Zwrot należności za zakupiony towar po potrąceniu całkowitych kosztów przesyłki nastąpi w terminie 5 dni roboczych od daty zwrotu towaru (za datę zwrotu uważa się datę otrzymania towaru przez naszą firmę), przelewem na wskazany przez Klienta rachunek bankowy lub przekazem pocztowym, po potrąceniu z kwoty zwrotu opłaty pocztowej, na wskazany w zamówieniu adres.

Koszty odesłania towaru ponosi Kupujący. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

W przypadku zamówień objętych promocją ?wysyłka gratis? zwrot dla Klienta zostanie pomniejszony o poniesione przez sklep a nie naliczone Klientowi koszty przesyłki wg aktualnego cennika dostawy.

 

REKLAMACJE I GWARANCJE

 1. Towary znajdujące się w ofercie sklepu są fabrycznie nowe i są objęte rękojmią za wady ukryte. Reklamacje z tytułu rękojmi są rozpatrywane zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego.
 2. Do towarów objętych gwarancją producenta dołączona jest podstemplowana przez Sprzedającego karta gwarancyjna wraz z dowodem zakupu, które stanowią podstawę do reklamacji.
 3. W celu złożenia reklamacji należy:
  1. - zawiadomić sklep o zamiarze złożenia reklamacji przy pomocy poczty e-mail lub telefonicznie;
  2. dostarczyć reklamowany towar na adres wskazany przez sprzedawcę wraz z wypełnionym formularzem reklamacji i dowodem zakupu na własny koszt (sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem). Koszty przesyłki zostaną zwrócone klientowi w przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji.
  3. Klient otrzyma pisemną odpowiedź na złożoną reklamację nie później niż w ciągu 14 dni od daty dostarczenia do sklepu reklamowanego produktu.
  4. W przypadku uznania reklamacji towar zostanie naprawiony lub wymieniony na wolny od wad i ponownie dostarczony na koszt sprzedawcy. Jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania towaru), sklep zwróci Klientowi równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.
  5. W chwili odbioru przesyłki Kupujący jest zobowiązany do sprawdzenia stanu przesyłki. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń lub niezgodności, należy skontaktować się z naszym sklepem. Reklamacje z tego tytułu zostaną uwzględnione, jeśli w obecności spedytora zostanie spisany protokół reklamacyjny.

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Niniejszy regulamin stanowi integralną część umów o świadczenie usług drogą elektroniczną zawieranych przez sklep z Klientami.
 2. Regulamin może zostać zmieniony w każdym czasie. Zmienione zapisy Regulaminu są wiążące od momentu ich opublikowania na stronie sklepu.
 3. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie stosowane będą przepisy polskiego prawa cywilnego.
 4. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

 

 

 

.

POZOSTAJE MI ŻYCZYĆ UDANYCH

ZAKUPÓW!!! P.U.H.TANGUN

 

 


Strona wygenerowana 2018-05-26 10:38:23, 213