Jesteś tutaj › Profil użytkownika stonart › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-08-14, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

Kontakt

 

STONART 
ul. Krasińskiego 41a, 01-755 Warszawa 
tel: ( 22) 877 17 93, fax: (22) 877 15 26, 
tel.kom: 0 603 94 75 77 
[email protected]

Godziny pracy
poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00

Link do serwisu mapa.szukacz.pl
z zaznaczoną lokalizacją firmy.

Płatności

 
 • Wpłata na konto bankowe (płatność z góry)
  Bank BZ WBK: 05 1090 1030 0000 0001 1590 7934
  W tytule przelewu prosimy wpisac NICK z allegro. Na przelew czekamy maksymalnie 7 dni. Po tym terminie transakcja jest anulowana. Prosimy o przemyślane dokonywanie zakupów i terminowe regulowanie płatności.
 • Płatność przy odbiorze osobistym (gotówka lub karta)
 • Pobranie przy dostawie kurierskiej (dodatkowo płatne 9zł)

Faktury VAT

 • Do każdego zakupionego przedmiotu wystawiamy paragon imienny, jeśli życzą sobie Państwo fakturę VAT prosimy o podanie danych adresowych do faktury (jeśli inne od danych na Allegro) i numeru NIP.

Dostawa

 • zamówiony towar można odebrać osobiście z siedziby firmy
 • lub otrzymać przesyłką kurierską (UPS)
  Koszt: do 30kg - 25 zł; do 60kg - 50zł
  Paczki wysyłamy w dni robocze w ciągu max. 48h od otrzymania wpłaty na nasze konto bankowe. Towar jest ubezpieczony.

Zwroty

 • W okresie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru, Klient ma prawo odstąpić od umowy i dokonać zwrotu towaru. W przypadku odstąpienia od umowy towar należy przesłać na adres firmy.
 • Zwracany towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy produkt nie będzie nosił jakichkolwiek śladów użytkowania. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Nie zwracamy kosztów dostawy towaru. Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych za pobraniem.
 • Pieniądze zostaną zwrócone Klientowi w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta, licząc od daty otrzymania przez INDIASTONE Sp. z o.o. zwróconego towaru.

Reklamacje

 • Prawo odstąpienia od umowy nie obowiązuje, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. W przypadku innych niż w/w wad towaru prosimy o telefoniczny lub mailowy kontakt z pracownikami firmy i odesłanie towatu wraz z opisem przyczyn reklamacji. Produkt zostanie wymieniony na pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), zaoferujemy do wyboru inne, dostępne produkty lub zwrócimy pieniądze.
 • Zawsze przed odebraniem przesyłki od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia należy odmówić przyjęcia przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkód oraz jak najszybciej skontaktować się z pracownikiem INDIASTONE Sp. z o.o. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy ubytku przesyłki w transporcie.

O nas

 

Jesteśmy firmą handlową importującą głównie z Indii wyroby z kamieni naturalnych.  Importem wyrobów z kamienia naturalnego zajmujemy się od ponad 10 lat. Do tej pory na Allegro działaliśmy pod nazwą Indiastone.

Naszymi dostawcami w IndiachChinachPakistanie są duże fabryki wyposażone w nowoczesne linie produkcyjne. Kupujemy wyłącznie produkty pierwszej jakości.

Naszą specjalnością są atrakcyjne wyroby z kamieni naturalnych służące do aranżacji wnętrz.

W tych wyrobach, nad doskonałością techniczną maszyn przeważa udział pracy rąk ludzkich.

Ofertę kierujemy do projektantów wnętrz, firm budowlanych, salonów z wyposażeniem łazienkowym oraz do odbiorców indywidualnych.

Oferta


Oferta adresowana jest do każdego, kto docenia strukturę i barwę kamienia, tego najstarszego surowca z którego przez wieki tworzone były dzieła sztuki podziwiane do dziś.
Prezentujemy szeroką, starannie dobraną kolekcję wyrobów zkamieni naturalnych.

Szeroka gama kolorów od stonowanych szarości kwarcytówdo kolorowych onyksów daje duży wybór zarówno pod względem wizualnym jak i cenowym.


Strona wygenerowana 2018-05-21 05:42:01, 213