Jesteś tutaj › Profil użytkownika stoka24 › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2016-02-05, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcjiStrona 'O Mnie'

Biorąc udział w moich aukcjach akceptujesz poniższy regulamin:

Jesteśmy legalnie działającą firmą, płacimy podatki i zawsze wywiązujemy się ze swoich obowiązków. Zajmujemy się pośrednictwem handlowym poprzez aukcje internetowe pomiędzy kupującym, a sprzedawcą. Nie jesteśmy właścicielami towaru, nie jesteśmy również importerem. Pośredniczymy w płatnościach i zamówieniach, w celu nabycia towaru od zagranicznego dostawcy. Nasza oferta skierowana jest do osób indywidualnych. Nie wystawiamy faktur i nie jesteśmy płatnikami Vat, ale na życzenie klienta możemy wystawić rachunek za usługę pośrednictwa.

Pełnomocnictwo udzielane przez kupującego:

Niniejszym udzielam firmie 'STOKA', pełnomocnictwa do zakupu w moim imieniu i na moją rzecz oraz opłacenia w moim imieniu ceny i kosztów przesyłki przedmiotu zamówienia, opisanego na stronie przedmiotu. Upoważniam także do odbierania w moim imieniu ewentualnych zwrotów środków pieniężnych od sprzedawcy, przy czym wszelkie zwracane od środki pieniężne  muszą być następnie przekazane na podany przeze mnie rachunek bankowy. Pełnomocnictwo to jest udzielane w momencie skorzystania przeze mnie z opcji 'Kup Teraz'.

Klauzula dotycząca przetwarzania danych osobowych:

Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002, Nr 101, poz. 926, ze zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę 'STOKA' w celach związanych z realizacją zawartej umowy, w tym także wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych innym podmiotom, przez których posiadanie tych danych jest niezbędne, aby umowa mogła zostać należycie wykonana.

Cena podana w aukcji zawiera koszt usługi naszego pośrednictwa wraz z ceną przedmiotu opisanego na aukcji. Wszystkie przesyłki wysyłane są spoza Unii Europejskiej, głównie z USA i Azji. Niektóre paczki mogą zostać objęte procedurą celną, jednak zdarza się to bardzo rzadko (ok 1-5% paczek). Uregulowanie kosztów naliczonych przez Urząd Celny jest obowiązkiem importera (kupującego).

Czas oczekiwania na przesyłkę wynosi od 10 do 28 dni roboczych. Przeważnie jest to ok. 14 dni roboczych. Jeśli przesyłka nie dotrze po upływie 30 dni, proszę nas o tym poinformować. W wyjątkowych sytuacjach od nas niezależnych czas dostawy może wydłużyć się do 60 dni roboczych np. przez opóźnienia spowodowane pracą firm wysyłkowych, opóźnienia w odprawach, lotach, sytuacji nadzwyczajnych spowodowanych np. warunkami atmosferycznymi itp. Opóźnienie dostawy nie jest powodem do odstąpienia od umowy.

Wszystkie paczki są rejestrowane oraz ubezpieczone. W razie nie doręczenia przesyłki, pełen zwrot kosztów w przeciągu 14 dni roboczych. W jednej paczce wysyłamy tylko 1 sztukę. Zamawiając więcej niż 1 sztukę koszty dostawy należy doliczyć do każdej sztuki osobno. Brak możliwości odbioru osobistego. Nie wysyłamy przesyłek za pobraniem.

W przypadku nie odebrania paczki od Poczty Polskiej w terminie 14 dni, zostaje ona zwrócona do Sprzedawcy. Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu wpłaconych pieniędzy, jeśli kupujący odmówi przyjęcia paczki lub nie dopełni formalności celnych.

Adres na jaki ma zostać dostarczona przesyłka prosimy podać w Formularzu Dostawy i Płatności. Proszę również podać wszelkie dane dotyczące przedmiotu (np. Kolor), w przeciwnym razie wysyłamy losowo. Wpłatę należy dokonać do 7 dni od daty zakupu. W przypadku braku zapłaty występujemy o zwrot prowizji.
Płatności proszę dokonać przez Dotpay lub bezpośrednio na konto 02 1870 1045 2078 1260 5376 0001, w tytule przelewu wpisując swój nick i numer aukcji.

Wysyłka przedmiotu w terminie nie przekraczającym 7 dni od dnia zaksięgowania przelewu. Na życzenie klienta udostępniamy numer przesyłki wraz z informacją, gdzie można ją śledzić.

W razie problemów prosimy kontaktować się z nami wyłącznie drogą mailową pod adresem [email protected], z zachowaniem ciągłości rozmowy, gdyż tylko wtedy jesteśmy w stanie sprawdzić w szybki i łatwy sposób Państwa dane i udzielić odpowiedzi na pytanie. Na maile staramy się odpowiadać w ciągu 24 godzin. Brak kontaktu telefonicznego nie upoważnia do wystawienia negatywnego komentarza gdyż nie jest to właściwa forma komunikacji.

W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki masz prawo zwrócić towar bez podawania przyczyny. Towar nie może nosić śladów użytkowania i powinien być kompletnie zapakowany. Prosimy nas poinformować o chęci zwrotu, podamy szczegóły i adres do zwrotu. Opłata za wysyłkę nie podlega zwrotowi. Wszelkie zwroty powinny być wysłane jako przesyłki rejestrowane. Nie odbieramy przesyłki pobraniowej.

Klient ma obowiązek zgłosić wszelkie zastrzeżenia do 14 dni od otrzymania przesyłki.

Okres gwarancji jest podany na każdej aukcji.Gwarancja realizowana jest przez zagranicznego dostawcę. Gwarancją nie są objęte akcesoria. Przy korzystaniu z gwarancji prosimy się z nami skontaktować w celu podania wszelkich informacji dotyczących procedury reklamacji, m.in. adres do wysyłki do naprawy. Gwarancja udzielana jest na podstawie potwierdzenia zakupu, nazwy użytkownika i numeru transakcji. Czas reklamacji to 14-28 dni nie licząc czasu wysyłki. Przesyłki reklamacyjne muszą być rejestrowane. Koszty odesłania na gwarancję ponosi kupujący. Przedmiot należy zapakować w oryginalne fabryczne pudełko, które nie może być oklejone taśmą, popisane itp. Prosimy zapakować tak, by uniemożliwić uszkodzenie oryginalnego opakowania. Należy dołączyć wszelkie dostarczone akcesoria, musi posiadać wszelkie folie fabryczne, metki, logo itp.Gwarancji nie podlegają przedmioty użytkowane niezgodnie z przeznaczeniem, zużyły się naturalnie, zostały zalane, uszkodzone mechanicznie, zapylone, po ingerencji w oprogramowanie, czy też wszelkich uszkodzeń baterii, kabli ,słuchawek, ładowarki, jak i przedmioty noszące ślady samodzielnej naprawy bądź przez inny serwis. Dostawcy zagraniczni również nie realizują gwarancji przedmiotów sprzedanych osobom trzecim.

W razie niezadowolenia nie wystawiaj od razu negatywnego komentarza. Skontaktuj się z nami,na pewno pomożemy.

W sprawach nieuregulowanych zastosowanie mają przepisy prawa polskiego.

Spory wynikłe na tle stosowania niniejszego regulaminu będą rozpatrywane przez sądy powszechne właściwe wg przepisów Ustawy z dnia 17 listopada 1964 ? Kodeks Postępowania Cywilnego.


Strona wygenerowana 2018-05-22 22:19:06, 213