Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-11-08, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
5,0 / 5,0 z 1 opinii
Logistyka: 5,0 Od kupujących: 1
Towar: 5,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 5,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


   
 
Solutions-IT swistak@solutions-it.pl
 

Siedziba Solutions-ITSolutions-IT to przede wszystkim firma w 100% z polskim kapitałem. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm w branży komputerowej. Działamy od 2009 roku i choć już teraz dysponujemy bardzo mocną, ugruntowaną pozycją na rynku, nie przestajemy rozbudowywać swojej działalności. Specjalizujemy się w sprzedaży laptopów, netbooków, komputerów stacjonarnych, oprogramowania oraz innych produktów renomowanych producentów sprzętu komputerowego. Naszą największą zaletą jest fakt iż świadczymy również usługi IT, które dają Państwu gwarancję iż doradztwo w zakresie IT będzie poparte kilkunastoletnim doświadczeniem naszych specjalistów. Zakupy u nas najlepiej określają trzy słowa: tanio, szybko i bezpiecznie!

Od początku swojej działalności staramy się uważnie słuchać uwag naszych klientów. Zależy nam na tym, abyś we współpracy z nami zawsze był w pełni zadowolony. Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące naszych produktów lub usług, daj nam znać. Dzięki Tobie będziemy jeszcze lepsi.

 
   
 DOSTĘPNOŚĆ I GWARANCJA   
 

Oferowane przez nas produkty nie są wirtualne. Jesteśmy gotowi, by od razu wysłać je na Twój adres. Wszystkie towary są fabrycznie nowe - pochodzą bezpośrednio od producenta lub polskiego dystrybutora. Dzięki temu nie będziesz miał żadnych problemów z realizacją gwarancji.

 
   
 WYSYŁKI I ODBIORY   
 

Wszystkie paczki wysyłamy zaraz po złożeniu zamówienia, dzięki czemu w większości przypadków docierają one do Ciebie już następnego dnia roboczego. Dla Ciebie pracujemy 7dni w tygodniu a wysyłki realizowane są od poniedziałku do soboty. Zapewniamy Ci szybką i sprawną realizację zamówienia. Po prostu szanujemy czas naszych Klientów. 

Absolutnie nic nie zarabiamy na przesyłkach, zysk mamy jedynie ze sprzedanego towaru. Niezależnie od ilości przedmiotów zakupionych u nas w ciągu jednego dnia (również w ramach innych naszych aukcji) płacisz zawsze najtaniej. Porównaj koszty transportu z ofertami innych firm, a przekonasz się, że warto kupić właśnie w Solutions-IT. U nas zakupione przez Ciebie wartościowe towary otrzymasz szybko i bezpiecznie.

 
   
 PYTANIA I ODPOWIEDZI   

Masz wątpliwości? Szukasz porady? Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Czekamy na kontakt 7 dni w tygodniu (w godzinach od 8:00 do 21:00) a w sobotę i niedzielę (od 10:00 do 20:00) pod numerem infolinii: +48 535 410 466 oraz adresem e-mail: [email protected]

 
   
 REGULAMIN   

   


1.    Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów (Dz. U. Nr 22, poz. 271 z późn. zm.), Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy kupna sprzedaży zawartej na odległość, bez podania przyczyny, w przeciągu 10 dni od daty otrzymania towaru.

2.     Reklamacje towaru zakupionego przez Internet należy zgłosić mailowo na adres: [email protected] w tytule podając temat czego dotyczy.

3.     Każdy Klient, dokonujący zakupu oferowanych produktów, akceptuje wystawianie i przesyłanie przez Sprzedawcę faktur w formie elektronicznej, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 14 lipca 2005r. w sprawie wystawiania oraz przesyłania faktur w formie elektronicznej, a także przechowywania oraz udostępniania organowi podatkowemu lub organowi kontroli skarbowej tych faktur (Dz. U. 2005, nr 133, poz. 1119).

4.     W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, zastosowanie mają przepisy prawa cywilnego oraz ustaw konsumenckich i regulaminu serwisu swistak.pl. 
 

 
   
 BEZPIECZEŃSTWO I SATYSFAKCJA   
 

Na rynku działamy już od niemal dekady i wciąż się nieustannie rozwijamy. Stale podnosimy nasze kwalifikacje i staramy się dbać o dobrowszystkich naszych klientów. Szanujemy Twój czas i pieniądze. Naszą firmę tworzy zespół ściśle powiązany z branżą IT o wykształceniu informatycznym . Każdy z naszych pracowników może w każdej chwili udzielić Ci rady i fachowej pomocy.

Nasze dane:
Solutions-IT
ul. Batalionów Chłopskich 82B/61
01-308 Warszawa
NIP: 9222710899
REGON: 146124832


Konto bankowe:
ING Bank Śląski O/Warszawa
79 1050 1054 1000 0090 9563 1579


Do wszystkich naszych transakcji dołączany jest dowód zakupu: FAKTURA VAT.
 

Satysfkacja gwarantowanaNasze pierwsze przykazanie mówi, że zakupy w Solutions-IT muszą oznaczać 100% zadowolenia. Dlatego oferujemy 10-dniową gwarancję satysfakcji!

Gwarantujemy Ci możliwość rezygnacji z dokonanego zakupu (bez podania przyczyny) w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.


Zwracany towar nie może być używany, opakowanie ani żaden inny element wyposażenia nie mogą nosić śladów użytkowania ani zniszczenia. Produkt musi być kompletny i zwrócony w oryginalnym opakowaniu firmowym producenta (wraz z wszelkimi ewentualnymi dodatkami).

Przed nadaniem przesyłki zwrotnej należy skontaktować się z pracownikiem sklepu.


Nadal się wahasz? Sprawdź w Internecie opinie o naszej firmie, a pozbędziesz się ostatnich wątpliwości.
Zakupy u nas to gwarancja profesjonalnej obsługi i zadowolenia.

  
 
   

 


Strona wygenerowana 2018-05-27 12:30:14, 213