Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-05-05, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
5,0 / 5,0 z 1 opinii
Logistyka: 5,0 Od kupujących: 1
Towar: 5,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 5,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

DANE FIRMY:

Michał Żółkowski

SKLEP NUMIZMATYCZNY "ŹRÓDEŁKO"

ul. Męczenników Oświęcimskich 7/3

68-200 Żary woj. lubuskie

NIP: 928-113-39-89, REGON: 080990084

RACHUNEK FIRMOWY:

BRE BANK SA 63 1140 2004 0000 3202 7589 1284


OSOBA DO KONTAKTU:

Marcin Żółkowski - 518 90 66 66


ZASADY NA NASZYCH AUKCJACH


PROCES ZAKUPU I WYSYŁKI

WARUNKI OGÓLNE

 1. Niniejszy Regulamin określa zakres i warunki świadczenia usług przez Firmę: SKLEP NUMIZMATYCZNY ?ŹRÓDEŁKO? Michał Żółkowski, z siedzibą w Żarach, przy ul. Męczenników Ośw. 7/3, NIP 928-113-39-89, REGON 080990084, zwanej dalej FIRMĄ, dla osoby składającej zamówienie, zwanej dalej KUPUJĄCYM, który musi być pełnoletnią osobą fizyczną posiadająca zdolność do czynności prawnych. KUPUJĄCY poprzez FIRMĘ zawiera umowę kupna/sprzedaży z DOSTAWCĄ, którym jest firma, mającą swoją siedzibę poza terytorium krajów Unii Europejskiej.
 2. Na stronie ALLEGRO oferowane są produkty dostawców spoza krajów Unii Europejskiej. FIRMA w imieniu KUPUJĄCEGO dokonuje zamówień u DOSTAWCY, wybranego przez niego produktu, który jest widoczny na naszych aukcjach.
 3. FIRMA prowadzi działalność gospodarczą na terenie Rzeczypospolitej Polskiej i to tutaj wykonywana jest usługa pośrednictwa w sprzedaży. FIRMA NIE IMPORTUJE ZAMAWIANYCH PRZEDMIOTÓW. DOSTAWCĄ jest firma prowadząca działalność poza Unią Europejską.
 4. Warunkiem niezbędnym do realizacji usługi jest prawidłowe wypełnienie zamówienia przez KUPUJĄCEGO za pośrednictwem ŚWISTAKA. Nie ma możliwości zamówienia telefonicznego czy odrębnego poprzez e-mail, pomijając formularz zamówienia w serwisie. Złożenie zamówienia przez KUPUJĄCEGO oznacza akceptację postanowień niniejszego Regulaminu.
 5. FIRMA zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia:
  a) jeżeli dane podane przez KUPUJĄCEGO będą niepełne, nieprawidłowe oraz wzbudzające wątpliwości lub takie, których nie da się potwierdzić co uniemożliwi FIRMIE realizację usługi,
  b) w przypadku, gdy osoba składająca zamówienie nie przestrzega zasad niniejszego regulaminu.
 6. FIRMA zobowiązuje się w ciągu 48 godzin od otrzymania zamówienia potwierdzić zamówienie KUPUJĄCEMU drogą internetową (e-mail). Czas ten może zostać wydłużony w przypadku, gdy wypada on w dni ustawowo wolne od pracy.
 7. KUPUJĄCY może wycofać złożone za pośrednictwem ŚWISTAKA zamówienie w terminie 24 godzin, od jego złożenia. W tym celu należy skontaktować się z FIRMĄ poprzez e-mail, odpowiadając na wiadomość mailową, otrzymaną przy zamówieniu.
 8. Składając zamówienie KUPUJĄCY staje się importerem.
 9. Ceny podane przy każdym produkcie, zawierają w sobie:
  a) cenę oferowaną przez dostawcę,
  b) usługę pośrednictwa, na którą KUPUJĄCY na życzenie otrzyma fakturę VAT.
 10. KUPUJĄCY powinien w przesyłce otrzymać od DOSTAWCY potwierdzenie zakupu. FIRMA nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie dowodu zakupu przez DOSTAWCĘ.
 11. Po otrzymaniu potwierdzenia zapłaty FIRMA zobowiązuje się do niezwłocznego złożenia zamówienia w imieniu KUPUJĄCEGO u DOSTAWCY, wybranych w zamówieniu produktów, nie później niż w ciągu 72 godzin. Czas realizacji zamówienia jest zróżnicowany. Generalnie zależy on od DOSTAWCY i warunków jakie ustalił on podczas składania zamówienia. Na czas realizacji składa się:
  a) czas dokonania przelewu przez KUPUJĄCEGO za złożone zamówienie,
  b) czas na złożenie przez FIRMĘ zamówienia u DOSTAWCY,
  c)  czas przeznaczony na skompletowanie zamówienia u DOSTAWCY,
  d) czas przeznaczony na przesyłkę.
  Czas dostawy zamówionych przedmiotów zwykle wynosi od 15 do 30 dni. KUPUJĄCY jest informowany przez FIRMĘ o zamówieniu przedmiotów u DOSTAWCY, poprzez wiadomość e-mail.
 12. KUPUJĄCEMU, dokonującemu zamówienia kilku przedmiotów, może zostać wysłanych kilka przesyłek. Uzależnione jest to od DOSTAWCÓW, u których FIRMA w imieniu KUPUJĄCEGO dokonuje zamówień. Różne przedmioty, mogą być zamówione u różnych DOSTAWCÓW.  Nie wpływa to jednak na cenę produktu.
 13. FIRMA NIE WYSYŁA PRODUKTÓW ZA POBRANIEM ANI KLIENT NIE MA MOŻLIWOŚCI ODBIORU OSOBISTEGO!
 14. FIRMA NIE PRZYJMUJE ZAMÓWIEŃ OD INNYCH FIRM! KUPUJĄCYM MOŻE BYĆ TYLKO PEŁNOLETNIA OSOBA FIZYCZNA.
 15. FIRMA nie ma wpływu na wygląd, jakość i sposób dostarczenia przez DOSTAWCĘ zamówionych przedmiotów.
 16. FIRMA w każdym produkcie opisuje oferowane przedmioty, na podstawie materiałów otrzymanych przez dostawcę.
 17. Nasza Baza Danych zarejestrowana jest pod numerem GIODO 160365.

BARDZO PROSIMY O POINFORMOWANIE NAS O OTRZYMANIU PRZESYŁKI. Uzależnione jest to tym, że DOSTAWCA nie otrzyma zapłaty za zamówiony towar do czasu potwierdzenia jego otrzymania.

BARDZO MILE WIDZIANY BĘDZIE RÓWNIEŻ KOMENTARZ POZYTYWNY
ODWDZIĘCZYMY SIĘ TYM SAMYM :D


POSTĘPOWANIE W PRZYPADKU NIEOTRZYMANIA PRZESYŁKI PO 30 DNIACH OD ZŁOŻONEGO ZAMÓWIENIA

 1. Zdarzyć się może, że przesyłka nie dotrze do KUPUJĄCEGO po 30 dniach od zamówienia złożonego przez FIRMĘ. W takim przypadku przede wszystkim należy skontaktować się z FIRMĄ, odpowiadając na wiadomość e-mail, którą KLIENT otrzymał od nas, z powiadomieniem o zamówieniu. Jeśli nie ma tej wiadomości, należy napisać w mailu numer zamówienia i datę zakupu oraz dane KLIENTA. Dzięki temu sprawdzimy, gdzie znajduje się przesyłka. Może się okazać, że oczekuje w Urzędzie Pocztowym na odbiór.
 2. Od tego momentu FIRMA rozpoczyna procedurę reklamacyjną.
 3. O postępowaniu KLIENT zostanie poinformowany wiadomością e-mail
 4.  
 1. W ciągu 14 dni zwrócimy całość wpłaconych przez KLIENTA pieniędzy. UWAGA: WAŻNE ABY MINĄŁ TERMIN 30 DNI, PO KTÓRYM DOPIERO MOŻEMY SKŁADAĆ REKLAMACJE U DOSTAWCY.

POSTĘPOWANIE W PRZYPADKU OTRZYMANIA USZKODZONEJ PRZESYŁKI

 1. Czasem bywa, że przesyłka dochodzi do KLIENTA uszkodzona. Zdarza się to wszędzie, nawet u naszych Polskich Przewoźników. Jeśli zdarzy się to naszemu KLIENTOWI, mamy rozwiązanie!
 2. NALEŻY zrobić zdjęcie uszkodzonego przedmiotu, wraz ze zdjęciem zaadresowanym opakowaniem, w którym KLIENT otrzymał produkt. Można również nagrać krótki filmik, na którym ukazane zostanie, że produkt jest wadliwy, oprogramowanie jest niezgodne z opisem, itp.
 3. Należy skontaktować się z nami, odpowiadając na wiadomość e-mail, którą KLIENT otrzymał od nas, z powiadomieniem o zamówieniu. Od tego momentu rozpoczynamy procedurę reklamacyjną. Jeśli nie masz tej wiadomości, należy napisać w mailu numer zamówienia, datę zakupu oraz dane KLIENTA.
 4. W momencie otrzymania od Klienta zgłoszenia wraz z plikami, w ciągu 48 godzin FIRMA zgłosi reklamację u DOSTAWCY, celem odzyskania zapłaty za uszkodzony towar.
 5. Nie musisz wysyłać nam uszkodzonego produktu!
 6. O zgłoszeniu reklamacji i postępowaniu KLIENT zostanie poinformowany wiadomością e-mail.
 7. W ciągu 14 dni FIRMA zwróci całość wpłaconych przez KLIENTA pieniędzy.

POSTĘPOWANIE W PRZYPADKU OTRZYMANIA INFORMACJI Z URZĘDU CELNEGO O ZGŁOSZENIU SIĘ I OPŁACENIU CŁA

 1. KUPUJĄCY składając zamówienie staje się importerem. (REGULAMIN pkt 9). Może się okazać (0,1% przypadków), że przesyłka zostanie zatrzymana w Urzędzie Celnym, do czasu opłacenia przez KUPUJĄCEGO cła. Jest to opłata w wysokości kilku % od wartości przesyłki. Jenak nie jest ona konieczna, z uwagi na zwolnienie z cła. Kiedy to następuje?
 2. Towary w małych ilościach o charakterze niehandlowym, wysyłane z państwa trzeciego (spoza Unii Europejskiej) przez osobę fizyczną do innej osoby fizycznej, mieszkającej na obszarze celnym Unii Europejskiej, są zwolnione z należności celnych przywozowych do równowartości 45 euro (około 190 zł).
 3. Za przywóz o charakterze niehandlowym uważa się przywóz przesyłek, które jednocześnie:
  ? mają charakter okazjonalny,
  ? zawierają towary wyłącznie na własny użytek odbiorcy lub jego rodziny, które nie wskazują ani swoim charakterem, ani ilością na ich przeznaczenie handlowe;
  ? są wysyłane do odbiorcy przez nadawcę bez żadnego rodzaju opłat (tzw. gifty).
 4. W takim przypadku należy skontaktować się z FIRMĄ poprzez wiadomość e-mail, podając w treści dane: numer zamówienia, datę zakupu, dane KUPUJĄCEGO i numer konta. Najlepiej jak KUPUJĄCY posiada wiadomość wysłaną od nas, potwierdzającą zamówienie. To ułatwi nam proces zwrotu opłaty. W załączeniu do wiadomości należy wysłać nam zeskanowany dokument, potwierdzający opłatę cła. W ciągu 14 dni wyślemy Tobie pieniądze na wskazane w wiadomości konto, w pełni rekompensując opłaty celne.

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

 1. Zgodnie z USTAWĄ, Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów.
 2. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
 3. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone na adres FIRMY.
 4. Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy stanowi załącznik nr 2 do ustawy o prawach konsumenta.
 5. KUPUJĄCY może skorzystać z wzoru formularza, jednak nie jest to obowiązkowe.
 6. Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się dla umowy, w wykonaniu której DOSTAWCA wydaje Towar, będąc zobowiązany do przeniesienia jego własności (np. umowa sprzedaży):
  a) od objęcia Towaru w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik, a w przypadku umowy, która obejmuje wiele towarów, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach ? od objęcia w posiadanie ostatniego Towaru, partii lub części.
 7. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość umowę uważa się za niezawartą.
 8. W przypadku chęci odstąpienia od umowy, w ciągu 14 dni należy poprzez wiadomość e-mail poinformować nas o chęci odstąpienia od umowy, podając w treści numer zamówienia, dane KUPUJĄCEGO, dane do przesyłki i numer rachunku, na który maja zostać przelane pieniądze.
 9. W ślad za informacją należy na nasz adres firmowy wysłać zamówiony przedmiot (na własny koszt) wraz z opakowaniem, w którym został przysłany. Na przesyłkę czekamy 14 dni.
 10. W ciągu 14 dni przelejemy na Twoje konto pieniądze za zakupioną rzecz, jednak możemy się wstrzymać z przelaniem, do momentu otrzymania przesyłki.

 GWARANCJA 100% ZADOWOLENIA Z NASZYCH USŁUG!


Zgodnie z art. 24 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), Firma: SKLEP NUMIZMATYCZNY ?ŹRÓDEŁKO? w Żarach, przy ul. Męczenników Ośw. 7/3, NIP 928-113-39-89, REGON 080990084 jest administratorem Pani/a danych osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane w celu zawarcia umowy kupna-sprzedaży pomiędzy Kupującym a Dostawcą  towarów oferowanych na stronie serwisu internetowego NumiShop.pl w skutek złożonego przez Kupującego zamówienia. Dane te nie są i nie będą udostępnianie osobom trzecim w celach marketingowych i innych, nie związanych z prawidłową realizacją zamówienia. Dane Kupującego udostępniane będą jedynie Dostawcy, w celu prawidłowej realizacji zamówienia. Każdy zarejestrowany Kupujący ma wgląd do swoich danych i na jego wyraźne życzenie, administrator sklepu dokona ich usunięcia.
Reasumując, kupując na naszych aukcjach, nie pozostawiamy Cię samemu sobie, w przypadku wystąpienia problemu. Zawsze możesz skontaktować się z nami. Preferujemy komunikację e-mail, ponieważ zostaje po niej ślad. Najważniejszy dla nas jest KLIENT, wiec chcemy aby był w 100% zadowolony z naszych usług, nawet jeśli towar dostawcy nie spełnia jego oczekiwań. Nie wystawiaj pochopnie negatywnego komentarza, bo to nie rozwiąże problemu. Porozmawiaj z nami, zanim ocenisz nasze usługi. PROSZĘ, ZAPAMIĘTAJ, ŻE NIE MAMY WPŁYWU NA WYGLĄD, JAKOŚĆ, SPOSÓB DOSTARCZENIA TOWARU PRZEZ DOSTAWCĘ. Odpowiadamy jedynie za usługę pośrednictwa sprzedaży, sposób, w jaki zaprezentowaliśmy Tobie produkt dostawcy. Możesz ocenić nas pod katem kontaktu z Tobą albo sposobie przeprowadzenia transakcji lub szybkości złożenia zamówienia u dostawcy w Twoim imieniu. Staramy się abyś otrzymał na aukcji jak najwięcej istotnych informacji o produkcie, które otrzymamy od dostawcy. Dlatego nie pozostawimy Ciebie samemu sobie po zakupie.

 

GWARANTUJEMY
100% GWARANCJI ZADOWOLENIA Z NASZYCH USŁUG

LUB ZWROT PIENIĘDZY!

DZIĘKUJEMY

 


 

DANE DO PRZELEWU:

mBank 

63 1140 2004 0000 3202 7589 1284

 

Michał Żółkowski

 

SKLEP NUMIZMATYCZNY " ŹRÓDEŁKO"

 

ul. Męczenników Oświęcimskich 7/3

68-200 ŻaryStrona wygenerowana 2018-04-25 14:49:57, 213