Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-04-05, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 Jesteśmy Firmą handlową specjalizującej się w sprzedaży markowych ubrań najwyższej jakości, nastawioną na pełne zadowolenie klienta, który jest dla nas najważniejszy.

Ubrania które oferujemy Państwu są doceniane na całym świecie i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wybrednych konsumentów. Wszystkie rzeczy prezentowane przez nas na aukcjach są w 100% oryginalne oraz pochodzą prosto od producentów. Gwarantujemy każdemu klientowi obsługę na najwyższym poziomie, pełną satysfakcję z zakupów, sprawne przeprowadzanie transakcji oraz szybkie dostarczenie towaru w sposób wybrany przez Państwa.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do państwa dyspozycji oraz w celu usprawnienia współpracy prosimy do zapoznania się z naszym regulaminem.

 

Regulamin

 

I.                   Potwierdzenie zakupu

 

1.      Po skorzystaniu z opcji kup teraz, kupujący zobowiązany jest wypełnić Formularz opcji dostawy, bądź potwierdzić zakup poprzez e-mail, który powinien zawierać:

       login 

        numer aukcji

       wybraną formę płatności i dostawy

       adres do wysyłki

2.      W przypadku zmiany adresu wysyłki, prosimy o niezwłoczne poinformowanie nas o tym drogą e-mailową. Powiadomienie takie powinno być zatytułowane " zmiana adresu wysyłki"oraz powinno zawierać login oraz właściwy adres wysyłki. W przypadku braku takiego powiadomienia towar zostaje przesłany na adres podany przez automatyczne powiadomienie allegro.

3.      W przypadku niedokonania wpłaty  do 7 dni od skorzystania z opcji kup teraz zwracamy się  z wnioskiem o zwrot prowizji, a transakcję uznajemy za nieważną.

 

II.                Wysyłka

 

1.      Wszystkie zamówienia wysyłane są do 2 dni roboczych od momentu otrzymania wpłaty.

2.      Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za czas dostarczenia przesyłki przez Pocztę Polską

3.      W przypadku zaginięcia przesyłki reklamacje składamy do Poczty Polskiej

 

III.               Zwroty i reklamacje

 

1.      Dokładamy wszelkich starań, aby kolory odzieży prezentowanej na naszych aukcjach były jak najbardziej zgodne z rzeczywistością. Ewentualna różnica w nasyceniu i odcieniach barw jest uzależniona od indywidualnych ustawień i rodzaju monitora.

2.      Produkt zakupiony może zostać zwrócony bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty jego otrzymania.

3.      Zakupiony towar może być zwrócony tylko w wypadku,  jeżeli będzie nieużywany, czysty, pozbawiony zapachu, w oryginalnym opakowaniu, z metkami i innymi elementami, które posiadał w momencie sprzedaży.

4.      Nie przyjmujemy zwrotów przesyłek odesłanych do sklepu za pobraniem.

5.      W przypadku gdy reklamacja towaru nie zostanie uznana będzie on odesłany na koszt Klienta. Powodami nie przyjęcia reklamacji może być: odesłanie towaru po upływie 14 dni od daty otrzymania przesyłki, uszkodzenia (towar jest rozciągnięty, złamany, skurczony, wypłowiały, zabarwiony, popruty, rozerwany, wygięty, wytarty, pomięty, posiada ślady noszenia, zapach perfum lub innych środków chemicznych). W przypadku nie uznania reklamacji produkt zostanie zwrócony Kupującemu przesyłką za pobraniem (opłata wg cennika Poczty Polskiej). Nie odebranie takiej przesyłki przez klienta będzie skutkowało zaniechaniem ponownego wysłania produktu, chyba że klient pokryje koszty poniesione z tytułu wysłania oraz zwrotu reklamowanego produktu do sklepu. Produkty będą przechowywane przez 14 dni od momentu zwrotu nieodebranej przesyłki.

6.      Zwrot należności za towar następuje przelewem bankowym i rozliczany jest w terminie 14 dni roboczych od daty fizycznego otrzymania zwrotu przez sklep.

 

 

IV.              Komentarze

1.      Kupujący pierwszy wystawia komentarz

2.      Komentarz zwrotny wystawiamy w ciągu tygodnia

 

V.               Gwarancja

1.      Gwarantujemy oryginalność i najwyższą jakość sprzedawanych przez nas produktów

 

  Do każdego zakupu wystawiamy fakturę Vat.

 

Wierzymy, że każdy problem można rozwiązać w sposób polubowny, dlatego też prosimy o wstrzymanie się przed wystawieniem komentarza negatywnego. Z naszej strony gwarantujemy to samo.

 

Zapraszamy na nasze aukcje i życzymy udanych zakupów

 


Strona wygenerowana 2018-04-20 14:58:04, 213