Jesteś tutaj › Profil użytkownika samil_pl › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-05-05, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


SAMIL Marek Ryguła - ruby42 / samil_pl
Dane firmy
 
Dane kontaktowe
 
Informacje dodatkowe
Do osób z liczbą punktów mniejszą niż 25, paczkę nie wysyłamy za pobraniem.

Aby przyśpieszyć czas realizacji zamówienia, prosimy niezwłocznie po wygraniu aukcji uzupełnić wymagane dane w Formularzu Dostawy. Link do Formularza Dostawy zostanie przesłany w mailu po zakończeniu aukcji.

Sprzedajemy tylko wyłącznie sprzęt nowy, pochodzący z legalnego źródła (hurtownie, dystrybutorzy i importerzy).  Przedmioty są oryginalnie zapakowane z fakturą VAT oraz gwarancją podbijaną w dniu zakupu.

 

PROFIL DZIAŁALNOŚCI:

 

Firma SAMIL głównie zajmuje się sprzedażą produktów na aukcjach i w Internecie. W naszej ofercie znajdują się głównie produkty markowe (renomowanych firm) o bardzo wysokiej jakości.

Profil działalności firmy SAMIL Marek Ryguła:

 • Sprzedaż prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet
 • Tworzenie oprogramowania: aplikacje desktop'owe i web'owe, strony internetowe
 • Doradztwo w zakresie informatyki
 • Zarządzanie urządzeniami informatycznymi
 • Usługi w zakresie technologii informatycznych i komputerowych
 • Usługi w zakresie tłumaczenia
 • Naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych
 • Sprzedaż komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania
 • Sprzedaż sprzętu elektronicznego, telekomunikacyjnego i audiowizualnego
 • Sprzedaż artykułów biurowych
 • Sprzedaż gier i zabawek

Służymy chętnie pomocą. W razie pytań lub wątpliwości doradzimy i pomożemy podjąć decyzję o zakupie.


DANE TELEADRESOWE FIRMY:

Siedziba firmy:
SAMIL Marek Ryguła
ul. Władysława Łokietka 24/7, 43-200 Pszczyna
NIP: 6381587777, REGON: 241585086

Odbiór osobisty:
SAMIL Marek Ryguła
ul. Słoneczna 16c
43-243 Wisła Wielka
Po odbiór towaru zapraszamy po wcześniejszym skontaktowaniu się mailowo lub telefonicznie.


WARUNKI DOSTAWY WYLICYTOWANYCH PRZEDMIOTÓW:

Kupione na aukcji przedmioty wysyłamy do Kupującego w ciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty lub informacji o wyborze płatności przy odbiorze. Po wygranej aukcji prosimy o uzupełnienia danych w Formularzu Zapłaty i Dostawy.


POCZTA POLSKA VAT / KURIER

Zgodnie z obowiązującymi przepisami w celu obniżenia kosztów wysyłki Pocztą Polską, Kupujący może  upoważnić Sprzedającego do zakupu usługi pocztowej w jego imieniu i na jego rachunek.

W związku z powyższym Kupujący dokonując zakupu przedmiotów na naszych aukcjach automatycznie upoważnia naszą firmę do zakupu usługi pocztowej w jego imieniu i na jego rachunek. Upoważnienie dotyczy usługi pocztowej świadczonej przez Pocztę Polską.

Upoważnienie dotyczy aukcji, w których w tabeli
Dodatkowe informacje o dostawie i płatności pojawia się informacja o upoważnieniu. W pozostałych przypadkach następuje refaktura usługi pocztowej = koszt usługi pocztowej jest umieszczany na fakturze.

Dzięki upoważnieniu Klient ponosi jedynie rzeczywisty koszt usługi pocztowej zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej (nie musi dopłacać VAT'u w wysokości 23%, gdyż sprzedający nie świadczy usługi pocztowej, a jedynie pośredniczy). Kwota za usługę pocztową nie jest umieszczana na fakturze sprzedaży, gdyż usługa ta nie jest ani wydatkiem, ani przychodem dla firmy SAMIL (nie następuje refaktura, a jedynie zwrot kosztów).

Jeżeli na fakturze powinna zostać umieszczona kwota za usługę pocztową świadczoną przez Pocztę Polską, to klient musi doliczyć do kosztów usługi pocztowej VAT w wysokości 23% zgodnie z obowiązującymi przepisami. W pozostałych przypadkach na fakturze umieszczona zostanie jedynie kwota za zakupiony przedmiot, bez usługi pocztowej.

W przypadku usługi transportowej świadczonej przez firmę kurierską opłata transportowa widnieje na FVAT. Na takiej fakturze zostaje umieszczona cała kwota zapłacona przez Kupującego (przedmiot + usługa transportowa).

WYSTAWIAMY FAKTURY VAT !

Na zakupione na naszych aukcjach przedmioty na życzenie wystawiamy faktury VAT. Do każdego zakupionego na naszej aukcji towaru wystawiamy paragon, prosimy go zachować, gdyż jest to dowód zakupu i stanowi podstawę reklamacji zakupionego urządzenia.


OKRES GWARANCJI I NAPRAWY:

 

Okres trwania oraz rodzaj gwarancji podany jest zawsze w opisie aukcji danego przedmiotu. Na zakupione na naszych aukcjach przedmioty wystawiamy pisemną gwarancję realizowaną przez firmę SAMIL. Niektóre produkty posiadają gwarancję producenta, wtedy reklamacje i naprawy wykonuje serwis zewnętrzny. Adresy placówek serwisowych znajdziesz w książeczce gwarancyjnej dołączonej do wylicytowanego przedmiotu.

 

W razie wystąpienia usterki zakupionego na naszych aukcjach towaru prosimy najpierw o kontakt telefoniczny lub wysłanie e-maila pocztą elektroniczną. Często zdarza się, że problem tkwi w czymś innym, a sprzęt jest sprawny. Jeśli wystąpi problem, spróbujmy go najpierw razem rozwiązać.

Wadliwy towar podlegający gwarancji proszę przysłać do nas (na swój koszt) na adres SAMIL Marek Ryguła, ul. Słoneczna 16c, 43-243 Wisła Wielka, w oryginalnym opakowaniu, z kompletnym wyposażeniem dodatkowym wraz z kopią lub oryginałem dowodu zakupu. Przedmioty przysłane do nas bez dowodu zakupu będą odsyłane z powrotem na koszt Kupującego. Czas trwania naprawy jest każdorazowo określony w gwarancji i wynosi zwykle 14 dni. Po naprawieniu przedmiotu jest on odsyłany do Kupującego na koszt Kupującego.


KIEDY MOŻESZ ZWRÓCIĆ ZAKUPIONY TOWAR ?

Zgodnie z obowiązującym prawem Kupujący może zwrócić zakupiony przedmiot do 10 dni od daty transakcji. Zwracany towar nie może być używany, powinien być zapakowany w oryginalne, nieuszkodzone opakowanie i mieć kompletne wyposażenie ? takie, z jakim został sprzedany.

Dostawa / Wysyłka
Dostawa Pocztą Polską / DHL
Różne sposoby płatności
Możliwość odbioru osobiście

Koszt wysyłki podany jest dla każdej aukcji w tabeli TRANSPORT i PŁATNOŚĆ
(Cennik dostawy)
 
Czas realizacji zamówienia
Dotyczy KURIERA DHL - towar wysyłamy zaraz po otrzymaniu płatności  poprzez Płacę z Allegro lub po zaksięgowaniu przelewu na jednym z naszych kont lub po uzyskaniu informacji o wyborze płatności przy odbiorze.

KURIEREM DHL przesyłki wysyłamy każdego dnia (dotyczy wyłącznie dni roboczych).

Pocztą Polską przesyłki wysyłane są tylko we wtorki i w czwartki.

Odbiór osobisty w:
43-243 Wisła Wielka
ul. Słoneczna 16c
PN - SO: 9:00 - 19:00
Prosimy o tel: 501-483-527
 
Inne

 


Strona wygenerowana 2018-05-23 05:54:03, 213