Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-05-31, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
5,0 / 5,0 z 1 opinii
Logistyka: 5,0 Od kupujących: 1
Towar: 5,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 5,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

Witamy w sklepie vintage Rzeczy Wyszukane!

Znajdziesz u nas wyjątkową i oryginalną odzież vintage z lat 50-90-tych, dodatki typu torebki czy biżuteria oraz elementy wyposażenia wnętrz w stylu retro.

Wyselekcjonowane rzeczy sprowadzane są z całej Europy, tylko pojedyncze egzemplarze gdzie indziej niespotykane. Gwarantujemy różnorodność i obfitość asortymentu.

Dla wszystkich niebanalnych, idących pod prąd osób.

Wyróżnij się z nami, zapraszamy!

 

 

 

STAN PRODUKTÓW

Sprzedajemy towar używany ale starannie wyselekcjowany. Część naszych produktów (dotyczy torebek) ma już swoje lata, nosi ślady upływu czasu ale ze względu na swoją unikatowość i dobry stan może jeszcze posłużyc naszym klientom przy drobnych naprawach z ich strony.

Nasze rzeczy są zawsze wyprane i wyprasowane, nie dotyczy to jedynie odzieży wymagającej czyszczenia chemicznego. Nigdy nie ukrywamy wad produktów i zawsze rzetelnie opisujemy daną rzecz.

Oto oznaczenia stanu naszych produktów:

bdb - produkt, któremu 'nic nie dolega'

bdb- - produkt, który nosi drobne ślady użytkowania typu zmechacenie, zaciągnięcie, drobne ryski czy brak guzika, które nie wpływają na jego użytkowanie i nie są specjalnie widoczne

db+ - produkt, który posiada bardziej widoczne wady (dotyczy to szczególnie torebek, które mogę być np. czyste i zadbane z zewnątrz a wewnątrz noszące znaczne ślady zużycia lub odwrotnie)

db - to zwykle stan produktu 'wiekowego' (dotyczy torebek), mającego swoją historię i ze względu na upływ czasu wymagającego niekiedy drobnych reperacji

 

PŁATNOŚCI

Na płatności czekamy max. 7 dni. Za zakupy w naszym sklepie można zapłacić przelewem tradycyjnym w banku lub na poczcie oraz za pośrednictwem systemu PayPal ( nasz login do systemu: [email protected])

Dane do przelewu:

KONCEPT STORE

Agnieszka Rżysko

ul. Piłsudskiego 87

05-319 Cegłów

Bre Bank Sa nr konta: 58 1140 2004 0000 3102 7463 2460

W tytule przelewu należy podać koniecznie nr aukcji.

Dane do przelewu zagranicznego:

KONCEPT STORE

Agnieszka Rżysko

ul. Piłsudskiego 87

05-319 Cegłów

nr rachunku IBAN: PL58 1140 2004 0000 3102 7463 2460

nr BIC: BREXPLPWMBK

W tytule przelewu konieczny jest nr aukcji.

 

DOSTAWA

Wszystkie przesyłki wysyłamy Pocztą Polską przesyłką listową poleconą priorytetową lub paczką pocztową priorytetową. Czas dostawy w obu przypadkach wynosi 1-2 dni. Przesyłki nadawane są w przeciągu 24 godz. od momentu otrzymania zapłaty za towar. Cena wysyłki uzależniona jest od jej wagi (wg cennika Poczty Polskiej).  Przy zamówieniu kilku rzeczy cena przesyłki jest jedna i równa się najwyższej cenie wysyłki jednego z zakupionych produktów. W cenie wysyłki zawarta jest również cena opakowania.

Istnieje możliwość wysyłki za granicę, cena dostawy zależna jest wtedy od miejsca dostarczenia, w tym celu prosimy o kontakt: [email protected] lub tel. 503343586.

 


 

 

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.

Zawsze można się z nami skontaktować mailowo: [email protected] lub tel.: 503343586.

Nasz adres korespondencyjny:

Agnieszka Rżysko

rzeczywyszukane.pl

ul. Piłsudskiego 87

05-319 Cegłów

Zapraszamy również do naszego sklepu on-line, w którym wyszukujemy rzeczy vintage także na indywidualne zamówienie klienta!

www.rzeczywyszukane.pl

 


 


Strona wygenerowana 2018-05-26 12:24:50, 213