Jesteś tutaj › Profil użytkownika ricmac › Strona "o mnie"
(Rejestracja: 2011-05-04, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Witam serdecznie wszystkich użytkowników.

Poniżej podaję kilka zasad, które ułatwią nam współpracę.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Numer konta do przelewu otrzymają Państwo w e-mailu od serwisu natychmiast po wygraniu aukcji / dokonaniu zakupu.

Proszę o informację, gdy pieniądze zostaną wpłacone (przyspieszy to proces transakcji).

W tytule proszę wpisać: [NR_PRZEDMIOTU], [NAZWA_KUPUJACEGO]

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Koszty wysyłki:

* Obowiązuje podany w opisie aukcji koszt wysylki. Jeśli w opisie aukcji nie ma informacji na temat kosztów wysyłki, należy przyjąć poniższy cennik:

do 0,5 kg - 9zł

0,5kg - 1 kg - 11zł

1kg - 2kg - 13zł

2kg - 5kg - 18zł

5kg - 10kg -30zł

Koszt wysyłki pobraniowej w.g. cennika odpowiedniego dostawcy.

Kurier wg. cennika:

- DHL

- EMS/Pocztex

- FedEx

- Inne

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> WYSYŁKA :

 

* Nie wysyłam za pobraniem osobom bez minimum dziesięciu pozytywnych komentarzy, z wieloma negatywnymi komentarzami lub osobom, które budzą moje zastrzeżenia.

** Nie wysyłam za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS (Nawet jeśli klient ma podpisaną umowę z tym kurierem).

*** W przypadku, gdy w aukcji jest napisane: "Wysyłka gratis!", całkowity koszt wysyłki ponoszę ja, jednak zastrzegam sobie prawo do maksymalnego czasu dostarczenia przesyłki w okresie do 14 dini roboczych.

**** O fakcie wysyłki pobraniowej należy mnie powiadomić niezwłocznie po zakończeniu aukcji (w przeciwnym razie nie wysylam za pobraniem).

***** Wysyłka na adres inny niż podany w allegro nie jest moim obowiązkiem (jednak w drodze wyjątku mogę się na to zgodzić).

 

 

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> GWARANCJA :

1. Jeśli w opisie aukcji nie ma informacji na temat gwarancji - znaczy to, że na towar nie jest udzielana żadna gwarancja.

2. Jeśli w opisie aukcji napisane jest, że produkt objęty jest gwarancją producenta, znaczy to, że odpowiedzialność spada na producenta (gwarancja producenta).

3. Jeśli w aukcji jest napisane, że udzielam gwarancji na jakiś okres, znaczy to, że odpowiedzialność za działanie sprzętu / towaru w tym okresie ponoszę ja. Jednakże zastrzegam sobie prawo do sprawdzenia, czy usterka nie powstała w wyniku nieprawidłowego użytkowania. W przypadku, gdy usterka powstała w wyniku nieprawidłowego użytkowania towaru, gwarancja przestaje obowiązywać.

4. Zastrzegam sobie prawo do odmowy przyjęcia zwrotu towaru po upływie 10 dni od dokonania zakupu. 

5. Do każdej reklamacji oraz do każdego zwrotu należy załączyć oświadczenie w którym należy opisać powód reklamacji lub rezygnację z zakupu, podać Państwa pełne dane osobowe oraz załączyć rachunek.

5. NIE POKRYWAM KOSZTÓW WYSYŁKI  ZWRACANEGO BĄDŹ REKLAMOWANEGO TOWARU.

6. Zwroty oraz reklamacje uwzględniane są tylko na podstawie dowodu zakupu (rachunku), który otrzymali Państwo wraz z towarem. Nie przyjmuję zwrotów bez dowodu zakupu oraz bez oryginalnego opakowania, w jakim nabyli panstwo towar!

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Proszę przeczytać uważnie !

 

1. Zalecam ubezpieczanie paczek o dużej wartości materialnej (koszt wg. cennika Poczty Polskiej lub kuriera) lub ewentualnie osobisty odbiór towaru !

2. W przypadku gdy odbiorca chce ubezpieczyć paczkę, proszę o e-mail oraz o wplate odpowiednio powiększonej kwoty pieniędzy na moje konto.

3. W związku z powyższym odpowiedzialność za przesyłkę spada na dostawcę oraz na odbiorcę przesyłki (Moja odpowiedzialność ogranicza się do nadania przesyłki wg. życzenia odbiorcy - kwit pocztowy).


Strona wygenerowana 2018-05-23 19:29:27, 213