Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-04-22, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

Konto RACHEL_FH prowadzone jest przez firmę RACHEL FIRMA HANDLOWA na podstawie zaświadczenia o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej wydanego przez Urząd Miasta Marki. Jesteśmy zarejestrowanym podatnikiem podatku od towarów i usług, któremu nadano numer identyfikacyjny NIP 8791631390.


Doskonale wiemy, jak wymagającymi klientami są przyszłe mamy?

Ciąża to szczególny okres w życiu każdej kobiety. Proponowana przez nas odzież ciążowa to doskonałe połączenie funkcjonalności i komfortu z modnym i estetycznym wyglądem.

Oferowana przez nas odzież ciążowa to najlepsza propozycja dla Pań, które w każdej sytuacji chcą się czuć komfortowo. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży odzieży ciążowej.

 

Regulamin

Kliknięcie w opcję Kup teraz lub licytacja potwierdza Twoją zgodę na warunki transakcji. Oznacza, że akceptujesz cenę przedmiotu, koszt i termin dostawy, a także pozostałe warunki.

Płatność

Po kliknięciu opcji Kup Teraz, czyli po zakupie allegro   prześle Ci wszystkie niezbędne dane automatycznie. Poczekaj na e-maila, w którym znajdziesz nasze dane, numer konta, etc.

Akceptowane przez nas formy płatności to przelew, gotówka i pobranie.

W tytule przelewu powinny znaleźć się twój nick oraz numer oferty.

Na wpłaty czekamy 10 dni.

Przesyłki

Przesyłki realizujemy codziennie od poniedziałku do piątku w dni robocze. Zazwyczaj wysyłka następuje w ciągu 48 godzin od otrzymania przelewu. Współpracujemy z firmą kurierską Siódemka i Pocztą Polską . Zachęcamy do korzystania z kuriera. Jest tańszy, szybszy i znacznie pewniejszy.

Zwroty

Jesteśmy profesjonalistami. Handlem w internecie zajmuje się już ponad 5 lat. Oczywiście rozumiemy specyfikę zakupów "na odległość" dlatego dajemy naszym Klientom możliwość zwrotu lub wymiany towaru w ciągu 10 dni, zgodnie z polskim prawem.

Zwracany przedmiot musi być nowy i nieużywany, posiadać komplet metek, oryginalne opakowanie. Do zwrotu musi być dołączony dokument zakupu, jakim jest paragon, oraz krótkie, pisemne oświadczenie zawierające dane kontrahenta i dane do zwrotu.

Zwroty realizujemy w ciągu 14 dni od chwili doręczenie przesyłki do nas.

Wymiany

Wymiana to specyficzny rodzaj zwrotu. W przypadku niedopasowania rozmiaru lub koloru zamiast zwrotu możesz skorzystać z wymiany.

Proszę wówczas o kontakt mailowy. Wymiana możliwa będzie w przypadku posiadania przez nas określonego rozmiaru.

 

 

 

Osoby kontaktowe:

606629350 - Barbara - właściwości odzieży,pomoc przy doborze rozmiaru,wysyłka,zwroty,wymiany

696442206 - Dariusz -  zakupy hurtowe.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.


Strona wygenerowana 2018-05-23 19:37:57, 213