(Rejestracja: 2012-07-02, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

  O mnie

 

Uprzejmie informuję, że przy wpłacie poprzez Paypal

 

towar zostanie wysłany po zaksięgowaniu  pieniędzy 

 

 na moim koncie bankowym.

 

 

 Witam i dziekuje za zainteresowanie moimi aukcjami


 sprzedaje głównie uzywana odziez damska,outlet oraz odzież dziecięcą
 

 

Zasady

 na moich aukcjach:1.

Na wpłate za zakupiony przedmiot czekam tydzien. Jesli w tym czasie kupujacy nie podejmie zadnej próby kontaktu, wysyłam ponaglenie; jesli zostanie ono bez odzewu, wystawiam komentarz negatywny. Przedmioty wysyłam w dzien otrzymania wpłaty lub nastepnego dnia. Jesli masz problem z wpłata, potrzebujesz jeszcze troche czasu, napisz do mnie, napewno znajdziemy jakies rozwiazanie. 

2.

Odpisuje na wszystkie maile. Jesli nie odpisałam na maila,oznacza to ze go nie otrzymałam (wyjatkiem sa maile potwierdzajace zakup przedmiotu na aukcji i informacje o wpłacie na które nie zawsze odpisuje).

3. 

Na koszt wysyłki składa sie opłata zgodna z cennikiem Poczty Polskiej oraz opakowanie (folia babelkowa, pudełko, koperta). 
 

 

4

 

po dokonaniu wpłaty proszę o maila z informacją 

 


5.

Nie odwołuję ofert , więc licytuj rozważnie

 

 

 Po zakupieniu przedmiotu i zakonczeniu aukcji takze nie wycofam złozonej oferty, próba wycofania sie z umowy kupna-sprzedazy i odmowa zapłaty zakonczy sie wystawieniem komentarza negatywnego.

6.

Z mojej strony mozecie liczyc na wyrozumiałosc i kulturę osobistą i tego samego oczekuje od innych.

Nie odpisuje na obrazliwe i wulgarne wiadomosci. 

7.

Nie ponosze odpowiedzialnosci za działalnosc Poczty Polskiej.

 

 

 

 Staram sie pakowac przedmioty tak, aby nie uległy one zniszczeniu , jednak gdy uszkodzenie nastapi z winy poczty, nie biore za nie odpowiedzialnosci. 

Nie przyjmuje zwrotów, nie wymieniam towaru. Nie ponosze takze odpowiedzialnosci za opóznienie dostarczenia paczki przez poczte. 

8.

Prosze o wystawianie komentarzy!! Jest to dla mnie informacja ze towar doszedł i wszystko jest w porzadku. Pamietaj, ze komentarz negatywny to ostatecznosc!! Jesli masz jakies zastrzezenia, skontaktuj sie ze mna przed wystawieniem go. Ja takze nie wystawie komentarza neg. bez uprzedniego kontaktu z Toba. 

9.

 


Jesli nie skontaktujesz sie ze mna w sprawie nieotrzymania przesyłki do trzech tygodni od wpłaty pieniedzy, nie uwzgledniam reklamacji. 

10.

 Towar wysyłam listem  (ekonomicznym lub priorytetowym) lub jako paczke. Na zyczenie moge podac numer nadania. Nie wysyłam za pobraniem. 

11.

 
Nie przyjmuję zwrotów !!

 


 

 POZDRAWIAM I ŻYCZĘ UDANYCH ZAKUPÓW 


Strona wygenerowana 2018-05-25 19:13:12, 213