Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-06-19, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
5,0 / 5,0 z 1 opinii
Logistyka: 5,0 Od kupujących: 1
Towar: 5,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 5,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

 

Serdecznie witamy w naszym sklepie

O nas

Misją naszej firmy jest propagowanie zdrowego stylu życia. Pragniemy zaoferować Państwu gamę produktów ekologicznych, naturalnych oraz wszystkich innych, które wpływają na poprawę zdrowia. Wierzymy, że oferowany przez nas asortyment może w znacznym stopniu przyczynić się do poprawy jakości życia naszych klientów oraz ich najbliższych.

Wszystkie produkty oferowane na naszych aukcjach są przez nas dokładnie testowane, a dodatkowo wiele z nich stosujemy lub używamy na co dzień. W naszej ofercie znajdą państwo produkty z takich kategorii jak: kosmetyki naturalne, suplementy diety, produkty ekologiczne, produkty organiczne (Bio), zdrowa żywność oraz wiele innych. W trosce o zdrowie naszych klientów, staramy się oferować jak najwięcej produktów posiadających europejskie certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość czy też ekologiczne (organiczne) pochodzenie. Staramy się wybierać dla Państwa produkty światowej klasy, jednocześnie oferując je po możliwie przystępnych cenach. Dążymy do ciągłego poszerzania naszej oferty oraz dokładamy wszelkich starań aby zakupy na naszych aukcjach były dla Państwa łatwe i przyjemne. Naszym celem numer jeden jest satysfakcja klientów .

 

W naszej ofercie znajdą Państwo również wolnoobrotowe wyciskarki do soków takich marek jak: VERSAPERS (znane jako HUROM / Oscar 930 / Omega VRT 350 HD); MATSTONE (znany jako Samson); TRIBEST- producent zankomitych wyciskarek takich jak Z-Star czy Grenstar Elite;  LEXEN Healthy Juicer, oraz wiele innych.

Produkty AGD dostępne w naszym sklepie objęte są wieloletnią gwarancją producenta. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich wyciskarek dostępnych w naszej ofercie.

Gwarantujemy najniższe ceny! Jeżeli znajdziesz gdzieś tańszą wyciskarkę gwarantujemy, że zaoferujemy Ci atrakcyjnieszą cenę. SPRAWDŹ NAS !!! 

 

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zapraszamy do zakupów.

Zespół Sklepu Pure Green

Regulamin

1. Zakupione produkty są wysyłane do Państwa po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym podanym na aukcji allegro oraz w e-mailu zwrotnym, który jest wysyłany automatycznie jako potwierdzenie zakupu/sprzedaży

2. Dokonując wpłaty należy podać w tytule wpłaty (przelewu): NICK z Allegro oraz NUMER aukcji.

3. Osoby, których konta nie posiadają aktywacji, oraz które posiadają negatywne komentarze, mogą korzystać tylko z opcji płatności : przedpłata lub przelew na konto oraz ?Płacę z Allegro?

 

ADRES FIRMY
Puregreen
ul. Graniczna 1
26-300 Opoczno
NIP: 768-125-05-22
REGON: 101263595
EDG-1: 7278
Nr tel. do biura: 42 288 52 77
Godziny pracy: Pon-Pt: 9.00 ? 17.00.

 

Płatności

Dostępne formy płatności:

 • płatność gotówką*
 • płatność ?za pobraniem?
 • przedpłata/przelew na konto
 • ?eRaty? DotPay poprzez EuroBank S.A.

*/ Płatność gotówką tylko przy osobistym odbierze towaru z siedziby naszej firmy, podanego powyżej w sekcji ?Regulamin?/

Dostępne opcje przesyłki

1. Kurier - za pośrednictwem firmy ?UPS? */opcja rekomendowana przez nas przy większych zamówieniach

2. Poczta Polska - Przesyłki za pośrednictwem POCZTY POLSKIEJ realizujemy w następujących przypadkach:

 •  
 • do 500g List Polecony PRIORYTET - opłacony z góry- 9,00 zł
 • 0,5 - 2kg przesyłka PRIORYTET opłacona z góry -12 zł
 • 2 - 5kg przesyłka PRIORYTET opłacona z góry -14 zł
 •  
   

3. Przesyłka ?za pobraniem? - tylko dla klientów, których konta Allegro posiadają aktywacje oraz klientów, którzy nie posiadają dużej ilości negatywnych komentarzy.

4. Przesyłka GRATIS - nasza firma pokrywa koszty przesyłki dla klientów, którzy dokonają jednorazowo zakupów na kwotę powyżej:

 • 500zł ? w przypadku przedpłaty na nasze konto
 • 800zł ? w przypadku płatności przy odbiorze

 

//Wyjątki od tej reguły wyszczególnione będą w opisie aukcji//

Realizacja zamówienia

1. W przypadku wpłaty na nasze konto przesyłkę realizujemy natychmiast po otrzymaniu potwierdzenia wpłaty wymaganej kwoty na nasze konto bankowe.

2. W przypadku opcji 'za pobraniem' realizujemy po otrzymaniu informacji o wyborze opcji zapłaty./p>

*/Przesyłek 'za pobraniem' nie wysyłamy na adres osób trzecich/

**/W święta i dni wolne od pracy nie realizujemy przesyłek/

Koszty przesyłki

1. Koszty przesyłki podane są w każdej aukcji

2. Klienci kupujący na naszych aukcjach jednocześnie kilka produktów, opłacają jedną przesyłkę, którą wysyłane są wszystkie produkty

3. Za przesyłki nieodebrane i zwrócone z winy kupującego, obciążamy kosztami za opakowanie i przesyłkę w wysokości 25,00 zł , ponowne wysłanie jest możliwe za dodatkową opłatą za przesyłkę!!!

Reklamacje i zwroty

1. W przypadku niezgodności zakupionego towaru, z towarem wystawionym na aukcji, prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

2. Zakupione produkty można zwrócić w przeciągu 14 dni od otrzymania towaru, tylko w przypadku, gdy produkt ten nie posiada śladów użytkowania, a w przypadku suplementów diety opakowanie nie jest naruszone (posiada oryginalne zabezpieczenie). Produkt należy wysłać opłaconą przesyłką pod adres:

Puregreen
ul. Graniczna 1
26-300 Opoczno
woj. Łódzkie

3. Przesyłki nie opłacone nie zostaną przyjęte

4. Jeżeli produkt spełnia warunki zwrotu, w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, zwracamy koszt zakupionego produktu (nie przesyłki)

5. W przypadku wymiany towaru, wysyłamy go na nasz koszt w ciągu 14 dni od otrzymania towaru, który podlega wymianie

Produkty

Wszystkie produkty sprzedawane na naszych aukcjach są produktami nowymi, posiadają aktualne daty przydatności, atesty dopuszczenia do sprzedaży na terenie EU (za wyjątkiem produktów nie podlegających tym wymogom)

Na naszych aukcjach nie sprzedajemy leków!

Nota Prawna

Opisy aukcji są wyłącznie stronami informacyjnymi, a ich zawartość obejmuje wypowiedzi różnych osobistości, fragmenty innych publikacji, oraz nasze doświadczenia, które w żadnym wypadku nie stanowią DIAGNOZY i nie odradzają Państwu korzystania z Medycyny Konwencjonalnej.

Wszystkie opisy produktów zostały zaczerpnięte ze źródeł, których autorami są znane osobistości medyczne, naukowcy z pokrewnych dziedzin wiedzy jak i producenci. Opisy produktów mogą zawierać nasze poglądy i wnioski z własnych konsultacji jak i doświadczeń.

Naszym celem jest przekazywanie wiedzy na temat środków naturalnych, suplementów diety, propagowanie zdrowego i świadomego stylu życia, nie zaś namawianie do rezygnacji z opieki zdrowotnej, porady lekarskiej, czy też odstąpienia od leczenia proponowanego przez specjalistów z kręgów medycyny konwencjonalnej, czy też lekarza prowadzącego.

W razie wątpliwości, zalecamy skonsultować się z lekarzem odnośnie stosowania i dawkowania konkretnego suplementu diety, a zwłaszcza w przypadku pojawienie się jakichkolwiek niepokojących objawów podczas jego stosowania.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje na temat poszczególnych środków i ich odpowiednich dawek były zgodne z najnowszym stanem wiedzy medycznej.

Ponieważ badania wielu środków są wciąż prowadzone, jak również z innych względów, radzimy wszystkim odwiedzającym Nasze strony, aby korzystali z porady specjalisty. Szczególnie osoby chore, w złym stanie zdrowia lub przyjmujące leki konwencjonalne, zanim sięgną po jakikolwiek ze środków przez nas proponowany, powinny skorzystać z porady lekarskiej, gdyż istnieje możliwość reakcji pomiędzy środkami naturalnymi a innymi lekami.

Ponadto należy zaznaczyć, że podane dawki nie dotyczą dzieci, lecz osób dorosłych z wyjątkiem przypadków, gdy jest to wyraźnie powiedziane. Osoby odpowiedzialne za strony internetowe, które są naszą własnością, wyraźnie oświadczają, że nie biorą żadnej odpowiedzialności za ewentualne negatywne skutki powstałe w wyniku wykorzystania czy zastosowania informacji na nich zawartych. Za wszystkie informacje umieszczone na stronach internetowych, do których prowadzi link, odpowiedzialność prawną przejmują ich właściciele , a firma nasza dystansuje się od ich zawartości Użycie przedstawionych na naszej stronie produktów prosimy skonsultować z prowadzącym lekarzem medycyny.

Wobec powyższego - Oświadczamy, iż towary dostępne w naszym sklepie, aukcjach allegro nie są produktami leczniczymi (lekami) w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 roku Prawo Farmaceutyczne (Dz. U. 2008, Nr 45, poz. 271 ze zm.). Informacje dotyczące właściwości poszczególnych towarów zaczerpnięte są z ogólnie dostępnych źródeł oraz od ich wytwórców bądź też sprzedawców. Wobec tego nie bierzemy odpowiedzialności za zamieszczone w opisach aukcji informacje. Pracownicy sklepu nie zajmują się stawianiem diagnoz medycznych. Przeprowadzić je może jedynie posiadający do tego uprawienia lekarz.

 

Prawa autorskie. Niniejsze strony chronione są prawem autorskim. Wszystkie informacje, opisy produktów oraz elementy graficzne jak w szczególności: fotografie, obrazki, rysunki, ikonki, są chronione prawami autorskimi. Zabrania się ich kopiowania, rozpowszechniania, używania do celów handlowych lub umieszczania na innych stronach internetowych bez odpowiedniej zgody.

 

 


Strona wygenerowana 2018-05-26 14:21:24, 213