Jesteś tutaj › Profil użytkownika polkadot › Strona "o mnie"
(Rejestracja: 2015-02-23, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

 

Nasza Firma zajmuje się sprzedażą odzieży i akcesoriów dla kobiet. Dokładamy wszelkich starań, aby sprzedawane przez nas produkty spełniały Państwa oczekiwania.  W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy
[email protected] 

Nie boimy się korzystać z Internetu, dlatego na pytania odpowiadamy błyskawicznie!

 
 
Przed przystąpieniem do zakupu lub licytacji należy zapoznać się z poniższym regulaminem.  

 

 1. Rozpoczęcie licytacji lub dokonanie zakupu poprzez opcję ?Kup teraz? jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
 2. Dane Sprzedającego:

firma Polka Dot Katarzyna Lewandowska

ul. Kaliskiego 35/62
01-476 Warszawa,
NIP 522-281-57-51
REGON 360707723

 1. Sprzedaż ma charakter detaliczny, jest kierowana do osób prywatnych
 2. Podane na aukcjach ceny są cenami brutto, do których należy doliczyć koszt przesyłki, który podany jest zawsze na każdej z aukcji.
 3. Firma prowadzi sprzedaż wyłącznie internetową, dlatego nie ma możliwości odbioru osobistego
 4. Akceptujemy płatność za pośrednictwem PayU oraz przelewem na konto bankowe mBank nr 42 1140 2004 0000 3402 7552 4516 w tytule przelewu należy wpisać nick z Allegro
 5. Na wpłatę czekamy 7 dni, po tym czasie, jeśli nie dokonano odrębnych ustaleń z Kupującym występujemy o zwrot prowizji od Allegro.
 6. Dane do wpłaty otrzymują Państwo automatycznie po dokonaniu zakupu
 7. Towar wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty od Kupującego w ciągu 24h jednak w sytuacjach niezależnych od sprzedającego czas ten może zostać wydłużony do maksymalnie 3 dni roboczych.
 8. Koszt przesyłki to kwota, która zawiera pakowanie przedmiotu, przesyłkę oraz koszt transportu
 9. Do przesyłki dołączamy pokwitowanie, które stanowi dowód wpłaty (KP). Wyjątek stanowią przesyłki za pobraniem, ponieważ pokwitowanie może zostać wystawione w dniu dokonania wpłaty, zatem datą wydania pokwitowania jest otrzymanie wpłaty na konto. Na życzenie Klienta pokwitowanie w przypadku wyboru przesyłki za pobraniem będzie przesłane odrębnie po zaksięgowaniu wpłaty. Nie wystawiamy faktur VAT.
 10. Zwrot przedmiotu jest możliwy w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki; Towar musi być pełnowartościowy, nie nosić śladów użytkowania, posiadać oryginalne folie oraz metki. Przed dokonaniem zwrotu należy skontaktować się ze sprzedającym. Towar wraz z dowodem zakupu należy wysłać na wskazany przez sprzedającego adres przesyłką poleconą priorytetową, przesyłki za pobraniem nie będą podejmowane przez Sprzedającego. Zwrot należności nastąpi niezwłocznie po otrzymaniu zwrotu pełnowartościowego towaru, jednak nie później niż w ciągu 14 dni.
 11. Reklamacje prosimy składać mailowo, Sprzedający udzieli informacji co do dalszych kroków Kupującego. Reklamacja rozpatrywane niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie do 14 dni
 12. Sprzedający jest właścicielem wszelkich zdjęć i opisów zamieszczonych w naszych ofertach, dlatego zabrania się ich kopiowania bez uprzedniej zgody;
 13. Kolory produktów na naszych aukcjach mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych.
 14. Wszelkie dane uzyskane od Kupującego będą wykorzystane wyłącznie do celu realizacji zamówienia, a każdy Klient ma prawo do ich wglądu.
 15. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia wynikające z winy doręczyciela.
 16. We wszystkich sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają przepisy powszechnie obowiązującego prawa polskiego, a w szczególności przepisy kodeksu cywilnego, ustawy o ochronie danych osobowych, ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. W sprawach dotyczących Allegro (w tym wykorzystania loginu i hasła użytkownika Allegro) zastosowanie mają odpowiednie postanowienia Regulaminu Allegro. W sprawach dotyczących korzystania z usług PayU w związku z korzystaniem ze Sklepu, zastosowanie mają odpowiednie postanowienia Regulaminu świadczenia usługi PayU.
 

Strona wygenerowana 2018-05-22 03:21:24, 213