Konto firmowe
(Rejestracja: 2015-01-30, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji
 


 REGULAMIN SKLEPU.  


 

 1. Po dokonaniu zakupu prosimy o wypełnienie Formularza Opcji i Dostawy. W polu WIADOMOŚĆ DO SPRZEDAJĄCEGO prosimy o wpisanie koloru, rozmiaru i wzoru. 

2. Na wpłatę czekamy do 7 dni kalendarzowych. Po upływie terminu zostanie wysłane przypomnienie o transakcji na Państwa skrzynkę e-mailową. Jeżeli w ciągu następnych 24 godzin nie otrzymamy wpłaty wtedy będziemy starać się o zwrot prowizji za niezrealizowaną transakcję od Allegro.pl oraz wystawiamy negatywny komentarz. Jeżeli Kupujący wpłaci należność po upływie w/w terminu, prosimy o kontakt w celu upewnienia się czy towar jest jeszcze dostępny. 

3. Po otrzymaniu i zaksięgowaniu wpłaty wysyłamy towar w ciągu 24h Pocztą Polską oraz kurierem. Jeżeli przesyłka ma zostać nadana na adres inny niż ten z Allegro, prosimy wpisać prawidłowy adres w ustawieniach allegro. Cennik wysyłki towaru znajdą Państwo na każdej aukcji u góry.

 

 

 

 

 

 PAYU płatność poprzez 

 allegro 

 

 Przelew na konto:

 10 1910 1048 2261 9487 

 6111 0001

 

 Za pobraniem

 

 

 Nasz Towar wysyłamy

 Pocztą Polską lub

 kurierem FedEx oraz DHL

 

 

 

 

4. Akceptujemy płatność przelewem internetowym, bankowym, przekazem pocztowym i metodą Płacę z Allegro (PayU).

 

 5. W przypadku wpłaty na konto zwykłym przelewem czy przekazem pocztowym prosimy o wpisanie NICKU Z ALLEGRO W TYTULE PRZELEWU, IMIENIA, NAZWISKA I ADRESU. Nick powinien być wpisany dokładnie tak jak jest wpisany w allegro.pl (duże/małe litery)

 

6. Wszelkie e-maile z pytaniami odnośnie wysyłki, reklamacji czy też innych spraw po transakcyjnych muszą być przez Państwa podpisane również nickiem z Allegro.pl Nick powinien być wpisany dokładnie tak jak jest wpisany w allegro.pl (duże/małe litery) Wszystkie e-maile nie podpisane w powyższy sposób zostaną zignorowane. Na aukcjach podany jest numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail, na który mogą Państwo dzwonić lub pisać od poniedziałku do piątku od 9.00-16.00,

 

7. Na życzenie Kupującego (ZGŁOSIĆ W DNIU ZAKUPU) wystawiamy i wysyłamy wraz z towarem FV lub zwykłe KP.

8. Nie odpowiadam za niedostarczone listy ekonomiczne i priorytetowe nierejestrowane. Listy takie nie są rejestrowane i kupujący wybiera taką formę dostawy na własną odpowiedzialność. Rekomendujemy wybór listu poleconego jako opcje dostawy.

 

ZASADY ZWROTU I REKLAMACJI

 

Pierwszym krokiem jest kontakt z nami drogą telefoniczną lub e-mailową wpisując w temacie

 

 REKLAMACJA,

 

 ZWROT,

 

 w zależności od tego czego dotyczy sprawa.Dostarczoną przesyłkę należy otworzyć w obecności Kuriera, w celu sprawdzenia czy nie jest ona uszkodzona. Jest to nieodzowny warunek złożenia reklamacji i dochodzenia swoich roszczeń.
Towary wykonane na specjalne zamówienie klienta nie podlegają zwrotowi.
USTAWA z dnia 2 marca 2000 r.
o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny


Art. 10.
3. Jeżeli strony nie umówiły się inaczej, prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadkach:


4) s?wiadczen? o właściwościach okres?lonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub s?cis?le związanych z jego osobą,


 


 


-Jeśli produkt posiada wady, należy to zgłosić najpóźniej w ciągu 48 godz. od otrzymania towaru


 


? Jeżeli wina leży po stronie kupującego źle dobrany rozmiar, kolor koszulki, kolor nadruku, rodzaj czcionki w przypadku towaru na zamówienie nie ma możliwości zgłoszenia reklamacji.  

WARUNKI OGÓLNE DLA WYMIANY I ZWROTU

 

Nie uwzględniamy zwrotów towaru z nadrukiem, jak i źle dobranych rozmiarów. Na każdej aukcji jest podana rozmiarówka.

 Wszystkie zakupione przedmioty można zwrócić/wymienić tylko jeśli są one wadliwe. Po uprzednim poinformowaniu nas o tym e-mailowo w ciągu 7 dni od momentu otrzymania przesyłki. Po przesłaniu nam rezygnacji pisemnej towar należy zwrócić w ciągu 14 dni.Przesyłkę prosimy zaadresować na :

 

P.P.U.H Paweł Pełka

 

ul. Dębowa 10

 

07-130 Łochów

 

 Przed dokonaniem zwrotu upewnij się czy zwracany towar spełnia warunki wymiany/zwrotu: Wszystkie zwracane elementy muszą być nowe i nie nosić znamion użytkowania. Nie mogą być przybrudzone (np. ślady make-up), wygniecione (w przypadku wrzucenia towaru do kopert, a nie złożenia i włożenia) , wyprane lub noszące zapach perfum lub tytoniu. Zwracany towar niespełniający powyższych warunków nie zostanie przyjęty do zwrotu/wymiany i odesłany do nadawcy na jego koszt.

 

Kupując na naszych aukcjach, oświadczasz że zapoznaleś sie, i akceptujesz regulamin. Oraz że używając dodawanego zdjęcia, nie łamiesz niczyich praw autorskich.


 


Kupując w naszym sklepie jednocześnie akceptujesz regulamin


 


 

*Wysyłka kurierem w ciągu 48h,

w przypadku wysyłki pocztą polską czas realizacji do 5 dni, w przypadku wybrania nadruku czas ten może wydłużyć się do 7 dni

 


Strona wygenerowana 2018-06-21 08:32:39, 213