(Rejestracja: 2010-04-27, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
4,3 / 5,0 z 9 opinii
Logistyka: 5,0 Od kupujących: 9
Towar: 3,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 5,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

 
Jesteśmy legalnie działającą Firmą.
e-mail [email protected]
tel.664 - 185 - 411
gg. 4851876
 
Nasza firma zajmuje się sprzedażą szerokiej gamy produktów niezbędnych do przystrojenia imprez okolicznościowych. W ofercie firmy znajdą Państwo artykuły do wystroju i organizacji wesel, komunii, urodzin, imienin, walentynek, imprez halloweenowych, sylwestrowych, karnawałowych... Naszym celem jest dostarczenie klientom najlepszej jakości ozdób i dekoracji, które umożliwią im stworzenie niepowtarzalnego klimatu, jaki daje pięknie udekorowana sala weselna lub kolorowo przystrojone przyjęcie urodzinowe. Przeróżne stroje i gadżety takie jak balony, serpentyny czy maski, jak też inne dekoracje sprawią, że goście szybko wprowadzą się w niecodzienny zabawowy nastrój. Każde przyjęcie można uatrakcyjnić!
Jednocześnie informujemy, że niektóre z naszych produktów to rękodzieła dlatego towar dostarczony do klienta może delikatnie różnić się od umieszczonego na zdjęciach. Oferta jest stale poszerzana, więc prawie codziennie dodawane są nowe produkty. 
Jeśli chcieliby Państwo otrzymać więcej informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub elektroniczny.
Zapraszamy i życzymy udanych zakupów:)
-----------------------
Istnieje możliwość odbioru osobistego towaru w Sokołowie,  Białej Podlaskiej i we Włodawie  po uprzednim ustaleniu daty, godziny i miejsca odbioru.
 
 
-----------------------
Regulamin
1. Po dokonaniu zakupu prosimy o wiadomość e-mail dotyczacą formy płatności oraz formy transportu.
2. Jako sprzedajacy wystawiamy komentarz jako drudzy.
3. Na życzenie klienta dołaczmy rachunek do przesyłki.
4. Kupując na kilku moich aukcjach prosze upewnić się o koszt przesyłki (koszt przesyłki uwarunkowany jest od wagi zakupionych produktów).
5. Towar wysyłamy do 14 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty,prosimy w tytule przelewu o podanie Nicku z Allegro.
6.Jeżeli towar ma być dostarczony na inny adres niz ten podany w Allegro prosimy o taką informację w e-mailu zaraz po zakończeniu aukcji.
7. Kupujacy może zwrócić towar bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od dnia otzrymania przesyłki.Towar musi być zapakowany w oryginalne opakowanie oraz nie nosić śladów użytkowania.Sprzedajacy zwraca kwotę zakupinego towaru,zaś koszty przesyłki ponosi kupujący.Do towaru należy dołaczyć dowód zakupu jezeli taki był wystawiony.
8.Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transporu rozpatrywane będą tylko w przypadku sprawdzenia przesyłki w obecności kuriera - listonosza i spisania protokołu szkody.

 


Strona wygenerowana 2020-09-20 19:35:00, 213