Jesteś tutaj › Profil użytkownika niwre73 › Strona "o mnie"
(Rejestracja: 2010-01-07, Logowanie: Ponad pół roku temu)
Zaufany sprzedawcaOcena Świstak.pl
5,0 / 5,0 z 1250 opinii
Logistyka: 5,0 Od kupujących: 1232
Towar: 5,0 Od sprzedających: 18
Jakość obsługi: 5,0 Zobacz szczegółowe dane

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Witam...:)

Mieszkam na Dolnym śląsku , mam dość spora kolekcje różnych znaczków , będę je  sukcesywnie wystawiał    ,są to znaczki które posiadam w kilku egzemplarzach 'dublety' lub takie które po prostu  przestały mnie interesować...

Do tej 'zabawy' podchodzę bardzo poważnie i tego samego wymagam od innych uczestników/uzytkowników  portali aukcyjnych.Nie licytuje aukcji ot tak  sobie dla zabicia czasu dla żartów.. . ....i tez nie chce  by ktos inny to robil...licytujesz ,kupujesz ,płacisz ...a ja wysyłam towar do Ciebie..:)

 

Jesli akurat teraz nie ma wystawionej Ciebie aukcji to prosze zapytaj byc moze posiadam znaczek który Cie interesuje.:) .Niestety ale z braku czasu nie moge wszystkiego wystawic.

 

 

W związku z podwyższeniem od 01.03.2016 przez Pocztę Polska  ceny za przesyłki listowe ich cena ulega zmianie i wygląda następująco :
list zwykły :2,10zl
list zwykły priorytet 2,60zl
list polecony ekonomiczny :4,30zl
list polecony priorytet:5,60zl

 

 

 

 W razie jakichkolwiek pytań związanych z aukcjami proszę pisać na

maila[email protected]

GG    :       579407 - najszybszy sposób

w ostateczności tel    609579134

Dane do przelewu w mailu po wygraniu aukcji,proszę również o informacje o wpłacie pieniędzy na konto (nie jestem w stanie kilka razy dziennie sprawdzać stan konta) zaoszczędzi to mój czas jak i przyspieszy wysłanie przesyłki.W tytule przelewu proszę podac swój NICK/LOGIN oraz ilosc kupionych aukcji.

Aby zminimalizować koszty przesyłki/wysyłki jedna cena dla wszystkich wygranych aukcji.

Jest możliwość wysłania towaru listem zwykłym lecz wtedy nie biorę odpowiedzialności za zaginiecie przesyłki...doskonale wszyscy wiemy jak działa nasza Poczta Polska...:) za list polecony gwarantuje zwrot  pieniędzy do kwoty 110zl,aukcje powyżej 110 zł -proponuje opłacić przesyłkę ubezpieczoną .

Dziękuję za zainteresowanie i przeczytanie tej krótkiej informacji..:) oraz życzę wszystkim udanych łowów na 'świstaku'..:)

pozdrawiam niwre73


 

 


Strona wygenerowana 2024-03-02 08:28:50, 120