Konto firmowe
(Rejestracja: 2012-01-26, Logowanie: Ponad pół roku temu)
Dane firmyOcena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 1. Sklep internetowy prowadzony pod adresem www.notebookibiznesowe.pl należy do firmy NaviBook.pl Spółka Cywilna z siedzibą w Poznaniu  na Osiedlu Stefana Batorego 10/23, 60-687 Poznań o numerze NIP  9721234520 oraz numerze REGON 301892020. Spółka cywilna ma 2 właścicieli, którzy są wpisani do Ewidencji Działalności Gospodarczej w Urzędzie Miasta Poznania pod nr: 30118/2011 oraz 28685/2011, mail: [email protected]  tel: +48 517 821 399

 

2. Dane osobowe przekazane przez klientów sklepu internetowego www.notebookibiznesowe.pl, są przetwarzane prze NaviBook.pl S.C. z siedzibą w Poznaniu, na Osiedlu Stefana Batorego 10/23.

 

3. Dane osobowe zostaną wyłącznie wykorzystane w celu kontaktu z klientem, zawarcia umowy kupna sprzedaży, poinformowania o nowościach jeżeli klient wyrazi na to zgodę oraz prośby o wystawienie opinii na jednym z portali. 

 

4. Każdy klient ma prawo do podglądu, edycji swoich danych po zarejestrowaniu się a następnie zalogowaniu.

 

5. Wszystkie ceny podawane w sklepie internetowym www.notebookibiznesowe.pl są wyrażone w złotych polskich PLN.

 

6. Ceny przy produktach wyrażone są w kwotach netto i brutto

 

7. W chwili złożenia zamówienia przez klienta cena produktu jest wiążąca. 

 

8. W przypadku kiedy produkt jest na zamówienie cena może ulec zmianie. 

 

9. Zamówienia przyjmowane są poprzez stronę sklepu internetowego www.notebookibiznesowe.pl

 

10. Złożone zamówienia realizowane są w kolejności jakiej zostały złożone.

 

11. Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje na podany adres e-mail informację o swoim zamówienia co nie jest równoznaczne z jego przyjęciem.

 

12. Po zaakceptowaniu zamówienia przez sprzedawcę klient zostaje informowany o potwierdzeniu zamówienia i przystąpienia do jego realizacji.

 

13. Sprzedawca ma prawo odmówić realizacji zamówienia, bez podania przyczyny.

 

14. Po okresie 7 dni od momentu złożenia zamówienia przy nieudanej próbie braku kontaktu z klientem zamówienie zostaje anulowane.

 

15. W przypadku podania w zamówieniu danych osobowych budzących wątpliwość co do ich autentyczności zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji takiego zamówienia.

 

16. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy zrealizowania zamówienia w sytuacji, kiedy historia współpracy podważa wiarygodność i rzetelność klienta

 

17. Płatność za zamówiony towar przez klienta można dokonać w następujący sposób:

a) płatność na rachunek bankowy firmy NaviBook.pl S.C.

b) płatność przy odbiorze ( płatność w sklepie stacjonarnym, płatność do rąk kuriera)

 

18.  Realizacja zamówienia zaczyna się z chwilą zaksięgowania wartości zamówienia na koncie bankowym firmy NaviBook.pl S.C. lub w przypadku opcji płatność przy odbiorze od razu po otrzymaniu wiadomość od sprzedawcy o przyjęciu zamówienia.

 

19. Czas realizacji zamówienia zależy od czasu kompletowania towaru, formy płatności, wystawienia dokumentów, spakowanie paczki, przekazania przedstawicielowi firmy kurierskiej.

 

20. Sprzedawca stara sie aby czas realizacji zamówienia nie przekroczył 48 godzin od momentu o którym mowa w pkt. 14

 

21. Zamówiony towar sprzedawca dostarcza za pośrednictwem firmy kurierskiej.

 

22. Do każdego zamówienia wydawany jest dowód zakupu w formie faktury VAT, karta gwarancyjna ( o ile takową wymaga producent).

 

22. Każda przesyłka realizowana po przez firmę kurierską jest ubezpieczona.

 

23. Po otrzymaniu paczki klient ma prawo sprawdzić jej zawartość. W razie stwierdzenia uszkodzenia zawartości paczki należy w obecności kuriera spisać dokument potwierdzający szkodę.  

 

24. Każdy klient dokonujący zakupu na odległość, może od niej odstąpić zgodnie z obowiązującymi przepisami do 10 dni kalendarzowych od daty otrzymania zamówienia. 

 

25. W celu zwrócenia zamówienia należy dostarczyć w formie pisemnej oświadczenie. Sprzęt należy zwrócić po wcześniejszym uzgodnieniu z sprzedawcą. Paczki nie uzgodnione, pobraniowe nie będą przyjmowane.

 

26. Sprzęt zwracany zgodnie z pkt. 21, nie może nosić oznak użytkowania. Każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym, a oprogramowanie dostarczone na nośnikach wraz ze sprzętem nie może nosić znamion użytkowania. W przypadku niespełnienia powyższego warunku sprzęt nie zostanie przyjęty.

 

27. Wraz z odsyłanym towarem klient winien zwrócić wszelkie produkty/świadczenia, które otrzymał gratisowo, a/lub których warunkiem otrzymania lub otrzymania w preferencyjnej cenie był zakup zwracanego sprzętu. W zwrotnej paczce powinny także być dokumenty jakie klient otrzymał wraz z zakupem sprzętu.

 

28. Zwrot towaru odbywa się na koszt kupującego i sprzedawca nie pokrywa związanych z tym kosztów.

 

29. Wszystkie produkty będące w ofercie sklepu internetowego www.notebookibiznesowe.pl posiadają gwarancję producenta. Wszelkie informacje dotyczące postępowania gwarancyjnego zawarte są na kartach gwarancyjnych lub na stronach poszczególnych producentów.

 

30. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

 

31. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy  o kontakt z sprzedawcą. Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak nigdy ich właściwości.

 

32. Podmiot prowadzący sklep nie ponosi odpowiedzialności za przerwy w korzystaniu ze sklepu internetowego zaistniałe z przyczyn technicznych (konserwacja, przegląd, wymiana sprzętu, etc) lub innych od niego niezależnych.

 

33. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem jego umieszczenia w sklepie internetowym pod adresem www.notebookibiznesowe.pl i obowiązuje przez czas nieokreślony.


Strona wygenerowana 2018-05-21 19:13:42, 213