(Rejestracja: 2011-03-28, Logowanie: Ponad pół roku temu)

nataszaservice, tel. 794194487, Polska, 34-400 Nowy Targ, Małopolskie, skype: www.gromala.pl


Ocena Świstak.pl
3,0 / 5,0 z 2 opinii
Logistyka: 3,0 Od kupujących: 2
Towar: 3,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 3,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


SKLEP E-PAPIEROSY MILD VOLISH PROVOQ AKCESORIA LIQUIDY OLEJKI. Produkty dostępne od ręki.

O nas
Jesteśmy rodzinnym zespołem z wieloletnim doświadczeniem. Od wielu lat współpracujemy z wieloma wiodącymi producentami marek polskich i zagranicznych. Wiemy co jest najważniejsze dla klientów dokonujących zakupów w Internecie - solidny i godny zaufania sprzedawca. Nie jesteśmy anonimowi. Udostępniamy wszystkie nasze dane kontaktowe oraz ewidencyjne. Cały czas staramy się doskonalić ofertę, poszerzając ją i podnosząc jej jakość, utrzymując przy tym ceny na bardzo atrakcyjnym poziomie. Przechodzimy stosowne szkolenia by móc odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania i udoskonalamy procesy logistyczne abyśmy mogli jak najlepiej i najszybciej realizować Państwa zamówienia. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Najważniejsza dla nas jest satysfakcja klienta, pewność i bezpieczeństwo transakcji. Dbamy by towar był najwyższej jakości i spełniał wysokie wymagania klientów. Sprzedawany towar objęty jest gwarancją. Oferowane przez nas produkty są dostępne od ręki. Wszystkie produkty są fabrycznie nowe, pochodzą z legalnego źródła, bezpośrednio od producenta lub polskiego dystrybutora.  Służymy pomocą w najlepszym doborze produktów kierując się najlepszym stosunkiem jakości do ceny. Produkty proponowane przez naszą firmę zadowolą wszystkich tych, którzy cenią dobry smak i wyszukaną elegancję.

 

Wysyłka i czas realizacji zamówienia


Każdy produkt wysyłany jest do Państwa za pośrednictwem Poczty Polskiej lub Kurierem po uprzedniej wpłacie na konto, lub za pobraniem przez Pocztę Polską i Kuriera DPD.
Czas realizacji zamówienia po otrzymaniu przelewu wynosi 1 - 3 dni. Zamówienia złożone po godzinie 12.00 automatycznie zostaną skierowane do realizacji w kolejnym dniu roboczym. Zamówienia realizowane i wysyłane są wyłącznie w dni robocze (od poniedziałku do piątku). Jeżeli nie posiadamy określonych towarów w magazynie, maksymalny termin oczekiwania na brakujące produkty wynosi 7 dni roboczych. Dla bezpieczeństwa i szybkiej realizacji zamówienia prosimy po zakupie wypełnić formularz opcji dostawy. W razie pytań proszę o kontakt mailowy na adres: [email protected]
lub przez formularz aukcji.

POSTE RESTANTE -Odbierają Państwo swoją paczkę na poczcie. Paczka zostanie wysłana do Urzędu Pocztowego wybranego przez klienta. Odbiorca nie zostanie powiadomiony przez pocztę o możliwości odbioru paczki, pomimo że paczka będzie na poczcie. Jest to najbardziej dyskretna forma przesyłki.
Paczka będzie oczekiwała na poczcie 10dni. W tym przypadku prosimy o podanie dokładnego adresu
poczty przez formularz opcji płatności i dostawy. 
 
Gwarancja dyskrecji- Przesyłka zapakowana jest w nieoznakowany karton, pudełko lub kopertę bąbelkową. Opakowanie przesyłki zapewnia maksymalny poziom dyskrecji. Nie widnieje na nim żaden napis informujący o zawartości. Nie ma możliwości, by osoba trzecia dowiedziała się co znajduje się w paczce. Szanujemy Twoją prywatność.

Ochrona danych osobowych - Zgodnie z art.24 ust.1 ustawy zdnia 29 sierpnia 1997 roku 'O ochronie danych osobowych' firma nataszaserwice zobowiązuje się do ochrony danych osobowych klientów. Dane te wykorzystywane są wyłącznie w celu realizacji zamówień i nie są udostępniane osobom trzecim. Każda osoba ma prawo do wglądu do swoich danych i do ich poprawiania.
  

Reklamacje
 

 W przypadku kiedy przedmioty zakupione na naszych aukcjach posiadają wadę ukrytą typu: pęknięcia plastykowych elementów, nie działający mechanizm atomizera, bądź inną wadę, należy skontaktować się z nami w celu dokonania reklamacji. Otrzymacie Państwo od nas adres, na który będzie trzeba odesłać produkt razem z kopią paragonu lub faktury zakupu. Odesłane przedmioty muszą być kompletne i nieużywane z pudełkiem. Zwracany towar w uszkodzonym opakowaniu (podarte, oklejone taśmą) nie nadający się do dalszej odsprzedaży będzie odsyłany klientowi. Odsyłany towar powinien być dobrze zabezpieczony, tak żeby dotarł do nas w stanie nienaruszonym. W przesyłce proszę umieścić kartkę z informacją z jakiego powodu towar jest reklamowany. Reklamacja musi być zgłoszona najpóźniej do 2 dni od odebrania przesyłki.
Towar wraz z nienaruszonymi metkami producenta oraz oryginalnym opakowaniem Klient odsyła na koszt własny w terminie do 7 dni od daty otrzymania przesyłki.
Przy rezygnacji należy do przesyłki dołączyć pełne dane potrzebne do przelewu: imię i nazwisko, numer konta, nick ze Swistaka.
Proszę, by
zwracany lub wymieniany towar nie był używany, w przypadkach gdy zwrot/reklamacja nie zostanie uznana towar będzie odesłany na koszt Klienta.
Zwrot gotówki za pełnowartościowy towar (WAŻNE: nie zwracam kosztów przesyłki, jako gotówkę rozumie się TYLKO wartość zakupionego towaru) nastąpi w terminie max. 14 dni (od daty przyjęcia przesyłki zwrotnej) przelewem na wskazane konto bankowe.
Po rozpatrzeniu reklamacji towar zostanie wymieniony na nowy, bądź w przypadku nie posiadania przez nas danego produktu, zostanie wykonana korekta faktury i zwrot pieniędzy na Państwa konto bankowe.

Koszty dostawy

ZA PRZESYŁKĘ PŁACĄ PAŃSTWO TYLKO RAZ

niezależnie od ilości zakupionych produktów.

Wybieramy wtedy opcję inny koszt dostawy i wpisujemy

kwotę 10 zł. Jest to całkowity

koszt wysyłki wszystkich produktów zakupionych na

moich aukcjach.
Przesyłki wysyłamy wyłącznie przesyłką ewidencjonowaną. Wysyłamy za pobraniem.

Koszt wysyłki podany jest na każdej aukcji osobno do każdego produktu.

Płatności za produkty

Zakupy na aukcjach internetowych są równoznaczne z zawarciem umowy kupna sprzedaży.
Prosimy o przemyślane zakupy. Nie odwołujemy ofert.
Za zakupione przedmioty mogą Państwo zapłacić
Przelew na konto: 50 1020 5558 1111 1467 4900 0093 (Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.)
Robert Gromala

Komentarze wystawiamy po zakończeniu transakcji i wystawieniu komentarza przez osobę kupującą. 


    Oferta

Współpraca z naszą firmą to gwarancja pełnowartościowego towaru, szybka i rzeczowa obsługa zamówień, atrakcyjne promocje i najniższe ceny. Wszystkie ceny podane na aukcjach są cenami brutto i zawierają podatek vat. Na zakupiony towar wystawiamy paragon lub fakturę w polskiej walucie zł. W swojej ofercie posiadamy produkty takich firm, jak: Mild, Volish, Provog, LiQueen,  i wiele innych.

U nas możesz spokojnie kupować wystawione produkty. Jesteśmy legalną zarejestrowaną firmą.


Dane firmy

nataszaservice HB
ul.Fornhöjdsvägen 25
152 56 Södertälje
Momsreg.nr SE850325430501
 
Sklep i magazyn
Nowy Targ
Gen.Maczka 5/23
 

Dziękujemy za skorzystanie z naszej oferty. Mamy nadzieję iż nasze produkty będą Wam służyły niezawodnie i spełnią Wasze oczekiwania.

 

Wszystkie produkty dostępne są w naszym sklepie w Nowym Targu

na ul.Gen.St.Maczka 5 (tam też można odebrać produkty osobiście).

Na aukcjach oraz w naszych sklepach internetowych.


Strona wygenerowana 2018-05-22 20:07:51, 213