Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-11-14, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Ocena na
Ocena:
9.50/10
Zobacz opinie
Ocen sklep
Calkowita ilosc ocen: 18
pozytywnych: 18
neutralnych: 0
negatywnych: 0


Kontakt: tel +48 535-547-389     tel +48 77-547-44-75                             gg: 35711085                    skype: naszkoliberek_pl             email [email protected]

 

 

 

 

 

Regulamin aukcji internetowych sprzedawcy naszkoliberek

 

§1

Postanowienia ogólne

 

1. Sprzedawca naszkoiberek prowadzi sprzedaż detaliczną, na podstawie niniejszego Regulamin.

2. Właścicielem konta jest: e-Commerce Services Radosław Salak z siedzibą w Szydłowicach 84, 49-313 Lubsza, NIP: PL747-159-39-60 REGON: 161433263, tel +4877-547-44-75, adres email: [email protected] .

3. Regulamin jest integralną częścią umowy sprzedaży zawieranej z Klientem.

4. Warunkiem zawarcia umowy sprzedaży jest akceptacja Regulaminu przez Klienta.

5. Ceny podane na aukcjach są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

6. Towary dostępne na aukcjach są wolne od wad fizycznych i prawnych.

 

§2

Wysyłka towaru

 

1. Zamówiony towar Sprzedawca wysyła za pośrednictwem firm wysyłkowych (np. Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej) lub udostępnia do odbioru przez klienta w siedzibie firmy.

2. W przypadku płatności w inny sposób niż za pobraniem, termin wysyłki wydłuża się o okres pomiędzy złożeniem zamówienia, a datą zaksięgowania należności na rachunku bankowym Sprzedawcy.

 

§3

Reklamacje

 

1. Podstawą przyjęcia reklamacji jest przedstawienie przez Klienta dowodu zakupu towaru (paragon fiskalny lub faktura VAT).

2. W przypadku niezgodności towaru z umową Klient powinien odesłać do Sprzedawcy reklamowany towar wraz z opisem niezgodności.

3. Sprzedawca ustosunkowuje się do reklamacji Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zwrotu towaru wraz z opisem niezgodności. W przypadku, gdy weryfikacja niezgodności wymaga zasięgnięcia opinii biegłego, bądź przedstawiciela producenta towaru, termin do ustosunkowania się Sprzedawcy naszkoliberek_pl ulega przedłużeniu o czas uzyskania przez Sprzedawcę takiej opinii.

4. Gdy realizacja uzasadnionej reklamacji wiąże się z wysłaniem Klientowi nowego towaru bądź usunięcia niezgodności, koszty dostaw ponosi Sprzedawca.

5. Indywidualne ustawienia komputera i monitora Klienta powodujące błędne lub zniekształcone wyświetlanie informacji o towarach (np. kolorów), nie mogą być podstawą reklamacji.

 

§4

Prawo odstąpienia od umowy

 

1. Na podstawie Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 2 marca 2000 r. Klient ma prawo odstąpienia od umowy.

2. Prawo odstąpienia od umowy jest skuteczne jeżeli Klient złoży Sprzedawcy , w terminie 10 dni od odbioru towaru, oświadczenie o odstąpieniu od umowy.

3. Klient zwraca towar do Sprzedawcy w terminie 14 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Zwrócony towar powinien być w stanie nienaruszonym, w tym powinien być kompletny, w fabrycznym opakowaniu, nie może nosić śladów eksploatacji. Koszty przesyłki ponosi Klient.

4. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania przesyłki, Sprzedawca sprawdzi stan przekazanego produktu.

5. W terminie 7 dni od sprawdzenia towaru Sprzedawca zwraca Klientowi zapłaconą kwotę, pomniejszoną o koszty realizacji zamówienia. Klient powinien wskazać numer rachunku bankowego, na jaki ma zostać przelana zwracana kwota. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę.

6. W przypadku naruszenia przez Klienta warunków określonych w ust 2 i 3 powyżej oświadczenie o odstąpieniu od umowy jest bezskuteczne, towar nie podlega zwrotowi, a Sprzedawca nie zwraca Klientowi zapłaconej kwoty.

7. Prawo odstąpienia nie przysługuje Klientowi w przypadkach określonych w art. 10 ust. 3 ustawy określonej w ust. 1 powyżej, tj. w zakresie:

a) świadczenia usług rozpoczętych, za zgodą Klienta, przed upływem terminu odstąpienia od umowy (dotyczy przypadków świadczenia usług, a nie sprzedaży towarów),

b) nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na informatycznych nośnikach danych po usunięciu przez Klienta ich oryginalnego opakowania,

c) umów dotyczących świadczeń, za które cena lub wynagrodzenie zależy wyłącznie od ruchu cen na rynku finansowym,

d) świadczeń o właściwościach określonych przez Klienta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą,

e) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu,

f) dostarczania prasy,

g) usług w zakresie gier hazardowych.

§5

Ochrona prywatności

 

1. Składając zamówienie Klient wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych wyłącznie w celu realizacji zamówienia.

2. Klient może również wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Sprzedawcy materiałów reklamowo - promocyjnych, w tym biuletynu handlowego.

3. Klient ma prawo wglądu do swoich danych i ich korekty, a także do żądania usunięcia.

 

§6

Własność intelektualna

 

Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek materiałów publikowanych na stronach aukcji naszkoliberek (w tym zdjęć i opisów towarów) bez pisemnej zgody właściciela konta naszkoliberek.

 

§7

Wejście w życie i zmiany Regulaminu

 

1. Regulamin wchodzi w życie z dniem publikacji na stronie 'o mnie' w serwisie swistak.pl .

2. Sprzedawca zastrzega sobie możliwość zmian w Regulaminie, które wchodzą w życie z dniem ich publikacji na stronie 'o mnie' w serwisie allegro.pl. Do umów zawartych przed zmianą Regulaminu stosuje się wersję Regulaminu obowiązującą w dacie złożenia Zamówienia przez Klienta.

 

Koszty przesyłki na naszych aukcjach.


1. Kupujący ma do wyboru przesyłki Pocztą Polską lub kurierem.

1.1. Na terenie kraju przesyłki kurierskie realizowane są przez firmę UPS w cenie 19zł. Przesyłki są ubezpieczone do kwoty 300zł. Czas dostarczenie 1-2 dni. W praktyce często jest to na drugi dzień.

1.2. Na terenie Unii Europejskiej przesyłki realizowane są przez firmę DPD a cena jest zależna od kraju przesyłki, jak również czas dostarczenia waha się od 3 do 5 dni roboczych. Cennik zostanie podany na prośbę kupującego.

1.3. Przesyłki kurierskie realizowane są do wagi 30kg. Powyżej tej wagi realizowana jest 2 paczka.

 

2. Koszt wysyłki Pocztą Polską zależy od ilości zakupionych towarów oraz gabarytów.

2.1. Ceny wysyłek zaczynają się od 6zł dla listów ekonomicznych oraz 8zł dla listów priorytetowych.

2.2. Pocztą  Polską wysyłane są paczki o wadze maksymalnej 5kg.

2.3. Niektóre przedmioty ze względów na gabaryty oraz bezpieczeństwo wysyłane są tylko kurierem.

2.3. W przypadku wielu zakupów na aukcjach możesz łączyć koszty przesyłki w tym celu należy skontaktować się ze Sprzedawcą i zapytać o łączne koszty przesyłki.

 

 

Rachunek sprzedaży.

 
 
Jesteśmy zarejestrowani jako firma ze sprzedażą wysyłkową. Taka forma prawna umożliwia sprzedaż bez ewidencjonowania za pomocą paragonów fiskalnych ? Szczegółowe zasady określa rozporządzenie ministra finansów z 28marca 2006 r. w sprawie kas rejestrujących (Dz. U. Nr 54, poz. 535, z późn.zm.), tam też wymienione są wyjątki kiedy przedsiębiorcy nie muszą instalować urządzeń fiskalnych. Wystawiamy także fakturę VAT osobie prywatnej, która nie podała numeru NIP.

 

Płatności.

 

1. Poniżej numer konta firmowego do wpłat:

 

mBank

14 1140 2004 0000 3802 7406 9339

e-Commerce Services  Radosław Salak
Szydłowice 84, 49-313 Lubsza

 

Pamiętaj aby w tytule przelewu podać login oraz numer aukcji.


 

 


Strona wygenerowana 2018-06-23 04:56:01, 213