Konto firmowe
(Rejestracja: 2007-03-07, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
4,9 / 5,0 z 15 opinii
Logistyka: 4,8 Od kupujących: 15
Towar: 5,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 4,9 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Witam użytkownik mtrserwis istnieje na Świstaku od 2007 roku. Pod tym Nickiem kryje się:

F.U.H. MTR SERWIS
ul. 11 Listopada 87
42 100 Kłobuck
tel. 0 34 317 42 54
tel. 0 504 879 452
e-mail: [email protected]


Oferujemy:
- rowery nowe i używane
- komis rowerów
- części i akcesoria rowerowe
- naprawę rowerów (profesjonalne centrowanie kół)
- przechowywanie sezonowe rowerów
- ubezpieczenia rowerzystów (OC, NW)
- sprzedaż w ramach Linii R Taniej dla rolników

Zakupy
Dokładnie przeczytaj wszystkie informacje na tej stronie oraz zapoznaj się z opisem danego produktu na aukcji zanim złożysz zamówienie unikniemy niepotrzebnego zamieszania. Gdyby zdarzyło się tak, że kupujący chce wycofać się z transakcji dokonanej na świstaku musi skontaktować się z przedstawicielem sprzedawcy pod numerem telefonu 501520331, lub e-mailem [email protected] Sprzedawca zastrzega, iż nie można odwołać zamówienia, jeśli towar został już wysłany do kupującego. W przypadku braku towaru w magazynie sprzedawcy lub znacznej zmiany cen sprzedawca skontaktuje się z kupującym, aby indywidualnie ustalić termin realizacji zamówienia lub zaproponować inny produkt dostępny w sprzedaży. Wszystkie wystawiane przez nas na aukcjach przedmioty są nowe i nie posiadają wad opcja KUP TERAZ. Jeśli jakiś przedmiot posiada uchybienie (widoczną wadę) jest przez sprzedającego wystawiony od 1 zł i wyraźnie w opisie aukcji przedstawiony jest jego mankament. Wszystkie podane na naszych aukcjach ceny są cenami brutto. W razie jakichkolwiek sporów zastosowanie mają przepisy obowiązujących ustaw prawa polskiego.

Wpłata i wysyłka
Każde realizowane przez sprzedającego zamówienie wysyłane jest za pośrednictwem Poczty Polskiej bądź na wyraźne życzenie kupującego za pośrednictwem firmy kurierskiej.
Preferowaną forma zapłaty jest wpłata na konto choć w sporadycznych wypadkach na wyraźne życzenie kupującego wysyłamy zakupiony towar za pobraniem. Możliwy i mile widziany jest również odbiór zakupionego towaru osobiście w siedzibie firmy przy ulicy 11 Listopada 87, 42 100 Kłobuck Wysyłki towaru dokonujemy w ciągu 48 godz. po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym (w tytule przelewu podaj swój Nick z allegro ułatwia to zidentyfikowanie wpłaty i błyskawiczną wysyłkę).Sprzedający nie odpowiada za opóźnienia w dostawie towaru za które nie ponosi winy. Decyzja o wyborze przewoźnika należy do klienta.

Zwroty
Zgodnie z obowiązującymi przepisami jako konsument masz prawo do zwrotu towaru w ciągu 7 dni od dokonania zakupu! Przepis ten obowiązuje wyłącznie w przypadku korzystania z opcji kup teraz. Towar musi być w stanie nienaruszonym.Nie zwracamy kosztów przesyłki i pakowania.

Warunkiem reklamacji przesyłki towaru w przypadku, gdy opakowanie nosi znamiona uszkodzenia lub prób otwarcia jest dokonany w obecności przedstawiciela firmy kurierskiej lub przedstawiciela poczty protokolarny opis szkody oraz odmowa przyjęcia towaru. W takim przypadku kupujący jest obowiązany do niezwłocznego zawiadomienia sprzedawcy o zaistniałej sytuacji. Towary wadliwe bądź uszkodzone fabrycznie są wymieniane na nowe, pod warunkiem zgłoszenia uszkodzenia w terminie 5 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki. Warunkiem rozpatrzenia reklamacji przez sprzedającego jest załączenie do reklamacji dowodu zakupu. - W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia towaru z winy użytkownika, wszelkie koszty ponosi klient. Nie przyjmujemy zwrotnych paczek za pobraniem (chyba, że ustalimy inaczej).

Komentarze
Przyjęliśmy zasadę iż jeśli jesteśmy KUPUJĄCYM to my wystawiamy komentarz jako pierwsi jeśli natomiast SPRZEDAJĄCYM opinie (komentarz) wystawiamy po otrzymaniu komentarza od kupującego. Komentarze wystawiamy na bieżąco!!!

Uwagi
Dane klientów którzy dokonali zakupu na naszych aukcjach będą wykorzystywane tylko do realizacji zamówień. Będą przechowywane w sposób uniemożliwiający dostęp osobom trzecim zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U nr 133 poz. 883. Nie ponosimy odpowiedzialności za zakupy dokonywane przez osoby trzecie wykorzystujące Login oraz hasło klienta. Wszelkie sytuacje nieopisane powyżej będą rozstrzygane w oparciu o przepisy KC.

Jeśli nie zgadzasz się z informacjami powyżej NIE LICYTUJ!!!

Strona wygenerowana 2019-07-22 06:49:54, 213