Konto firmowe
(Rejestracja: 2016-01-02, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


SPRZEDAWCAKONTAKT

Modne Krzesła (http://modnekrzesla.pl)

MOTION Paweł Kozyra
Łukowa 330
23-412 Łukowa

Wszystkie podane na aukcjach ceny są cenami brutto

e-mail: [email protected]

tel. kom: 697 336 366

SPOSÓB PŁATNOŚCIFAKTURY VAT

1. Dotpay

2. Przelew - własna wpłata na konto
Korzystając z tej formy płatności w TYTULE wpłaty powinny być podane:
- login z Allegro
- czego dotyczy przelew (numer aukcji)
Uwaga! Brak podania tych danych może opóźnić wysyłkę towaru!
Dane do przelewu:
MOTION Paweł Kozyra
Łukowa 330
23-412 Łukowa
mBank
73 1140 2004 0000 3202 5562 1208

3. Przedpłata na konto

4. Płatność przy odbiorze

5. Odbiór osobisty w siedzibie firmy

Na życzenie klienta wystawiamy Faktury VAT. W związku z tym prosimy o widoczną i stosowną informację oraz podanie danych do faktury.

KOSZTY WYSYŁKI

Koszty wysyłki ponosi kupujący i są one naliczane zgodnie z cennikiem podanym na stronie przedmiotu.
Większość paczek wysyłana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, UPS, FedEx Pocztex.

 

W niektórych przypadkach istnieje możliwość połączenia ze sobą dwóch lub więcej paczek więc koszty wysyłki ulegną zmianie. Zależne jest to od wagi, rozmiarów i kształtu opakowania.

W przypadku zamówienia większej ilości, ceny dostawy ustalane są indywidualnie za pośrednictwem poczty e-mail oraz podanych na aukcjach numerów telefonów.

REALIZACJA ZAMÓWIEŃGWARANCJA

Po złożeniu zamówienia kupujący otrzymuje informację o przyjęciu transakcji do realizacji, w której zawierają się wszystkie dane dotyczące zamówienia. Wysyłka towarów odbywa się przeważnie w ciągu 48 godzin od chwili dokonania zakupu. Wyjątki stanowią towary dostępne na zamówienie. Termin wysyłki zawsze jest podawany drogą mailową bądź telefonicznie. W przypadku jakichkolwiek opóźnień w dostawie, klient zawsze jest informowany. Towary są wysyłane w dni robocze od poniedziałku do piątku. Możliwy również odbiór osobisty w naszej siedzibie.

Proszę o wyrozumiałość w sprawach gdy z naszej winy opóźnimy realizację zamówienia z powodu np. błędnie wskazanego stanu magazynowego lub gdy ostatnia sztuka jest pozycją wadliwą i nie nadaje się do wysyłki. 

Sprzedawane przez nas towary są nowe i objęte przeważnie 2-letnią gwarancją, chyba że treść aukcji wskazuje inaczej. Zakupione produkty posiadają gwarancję producenta.

Szczegółowe warunki:

Produkty firmy Halmar i Signal dla osób fizycznych objęte są 2-letnią gwarancją, natomiast dla firm gwarancja wynosi 1 rok.

REKLAMACJEZWROTY

Reklamacje Konsumenckie rozpatrujemy na zasadach określonych w ustawie z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (Dz.U. z dnia 5 września 2002 r.) Reklamacje prosimy zgłaszać drogą mailową na adres [email protected], poprzez korespondencję tradycyjną oraz osobiście w siedzibie firmy.
Podstawą reklamacji danego wyrobu jest faktura VAT / paragon fiskalny dołączony do każdej przesyłki oraz zdjęcia uszkodzeń. Gwarancji nie podlega towar uszkodzony przy montażu lub złej obsłudze i złym użytkowaniu. Za wady nie wynikające z winy producenta kosztem naprawy obciążony zostaje użytkownik. Wady fizyczne towaru ujawnione w okresie gwarancji będą usuwane bezpłatnie w terminie do 21 dni roboczych od zgłoszenia reklamacji.
 

Prezentowane kolory, wykończenia i wymiary produktów mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych. Jednak nie może to być podstawą reklamacji lub zwrotu zakupionego towaru.

Staram się możliwie dokładnie opisać każdy kolor jednak istnieje bardzo wiele odcieni poszczególnych kolorów (tapicerki o różnej strukturze także posiadają inne odcienie), które mogą się nie skomponować z Państwa wnętrzem. Dużo zależy także od ustawień kolorów monitora. 

 

Fotele ze skóry naturalnej - sprzedawane przez nas produkty ze skóry naturalnej w standardzie posiadają skórzany front, tzn. siedzisko, oparcie i ewentualnie górna strona podłokietnika. Tył i boki oparcia, boki siedziska i boki podłokietników wykonane są z ze skóry ekologicznej, a w niektórych przypadkach innego materiału. Innymi słowy ze skóry naturalnej wykonane są części fotela, które stykają się z naszym ciałem podczas użytkowania. Boki elementów i tył oparcia, które wykonane są ze skóry ekologicznej (lub inne) w normalnych warunkach nie ulegają zużyciu i nie wpływa to na żywotność fotela. Twierdzenie, że fotel powinien być w całości pokryty skórą nie jest podstawą do reklamacji, gdyż w tym przedziale cenowym jest niemożliwe wykonanie fotela całego ze skóry.

 

Produkty w kartonach 'nieoryginalnie zapakowanych' lub innych zamiennych. Może się zdarzyć, że towar nie będzie w oryginalnie zapakowanym kartonie, ponieważ obecne przepisy prawne pozwalają na zwroty towarów do sprzedawcy. W związku z tym karton ulega uszkodzeniu lub zniszczeniu w trakcie przesyłek kurierskich. Dla dobra naszych klientów wymieniamy takie kartony i pakujemy na własną rękę do nowych lub zamiennych lub w miarę możliwości zabezpieczamy dodatkowo towar w mało uszkodzonych kartonach. 

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku (Dz. U. z 2000 r. Nr. 2 poz. 271) Kupujący może odstąpić od umowy i zrezygnować z zakupionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko pod warunkiem, gdy produkt nie był używany, ani nie jest uszkodzony i posiada oryginalne opakowanie. Do zwracanego produktu należy dołączyć paragon fiskalny. Rozliczenie za zwrócony towar zobowiązujemy się dokonać w ciągu 14 dni od daty przyjęcia zwrotu. Zwrotowi nie podlega koszt odesłania produktu. art. 10. ust. 3. pkt. 3
Jeżeli strony nie umówiły się inaczej, prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w przypadku:
[...]
4) świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą (indywidualne zamówienie)

Towar należy odsyłać na adres:

MOTION Paweł Kozyra
Łukowa 330
23-412 Łukowa


Strona wygenerowana 2018-05-21 23:17:53, 213