(Rejestracja: 2015-01-13, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


REGULAMIN

dot. pośrednictwa w zakupie

 

Zajmujemy się pośrednictwem w zakupie towarów zza granicy (Chiny, USA, itp.).


W związku z tym, że stany magazynowe produktów są aktualizowane ze sprzedawcami co 7 dni, prosimy o wyrozumiałość, gdy zamówiony przez Państwa produkt będzie niedostępny. W takiej sytuacji Kupujący zostanie powiadomiony i podejmie decyzję czy chce otrzymać natychmiastowy zwrot wpłaconych pieniędzy czy też wybrać inny produkt.

 


I. Warunki ogólne

1. Kupując na naszych aukcjach w pełni akceptujesz poniższy regulamin.

2.  Wykonujemy usługi, pośredniczymy i pomagamy w zakresie organizowania zakupu produktów widniejących na naszych aukcjach, za pośrednictwem internetu.

3. Na naszych aukcjach kupujesz usługę pośrednictwa w zakupie towarów wystawionych na naszych aukcjach. Pośrednictwo obejmuję zamówienie towaru u zagranicznego dostawcy, zapłatę za towar, wysyłkę na wskazany adres.

Oferta jest skierowana do osób indywidualnych. Ekspozycja internetowa nie stanowi oferty w myśl art. 661 Ustawy z dnia z dnia 23 kwietnia 1964 r - Kodeks cywilny, a jedynie zaproszenie do prowadzenia negocjacji.
 
4. Możliwe formy płatności za usługę

a) Płatność poprzez system płatności PayU - preferowany i szybszy

b) Płatność na konto bankowe podane w e-mailu potwierdzającym aukcje.

5. Zdjęcia mają charakter informacyjny i mogą nieznacznie odbiegać od stanu rzeczywistego, ze względu na światło podczas robienia zdjęć.

6. Wszystkie produkty oferowane na aukcjach są własnością sprzedawców zagranicznych, 

II. Procedura składania i realizacji zamówień

1. Zamówienie usługi można składać za pomocą przycisku "Kup Teraz".

2. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie danych do wysyłki towaru wraz z poprawnym, istniejącym mail`em lub/i numerem telefonu pod którym będzie można potwierdzić złożenie zamówienia.

3. Zamówienie można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.

4. Wszystkie produkty wysyłane są przez dostawcę zagranicznego za pośrednictwem Poczty Lotniczej lub Morskiej. Końcową fazę dostawy realizuje Poczta Polska.

5. Dostawa towaru jest tylko i wyłącznie za pośrednictwem poczty. Nie ma możliwości odbioru osobistego i za pobraniem.

 
III. Wysyłka

1. Zamówienia są wysyłane z magazynu zagranicznego dystrybutora w terminie 5 dni roboczych od zaksięgowania należności na koncie. Szacowany czas dostarczenia przesyłki przez pocztę lotniczą lub morską to 15 do 30 dni roboczych licząc od dnia otrzymania pieniędzy na konto. Jeśli produkt nie dotrze w ciągu 60 dni zwracamy pieniądze.

2. Wszystkie wysyłki są ubezpieczone i śledzone, zawsze wiemy gdzie jest przesyłka a w razie niedostarczenia jej w określonym czasie zwracamy całkowity koszt zakupu.

 
IV. Zwrot towaru


Zgodnie z polskim prawem handlowym w ciągu 10 dni od daty otrzymania paczki masz prawo zwrócić towar bez podawania przyczyny. Towar odsyłany nie może posiadać śladów użytkowania. Koszt przesyłki ponosi kupujący.


V. Podatki i cło

1. Przesyłka może zostać zatrzymana do kontroli celnej. W razie nałożenia cła i podatku, opłaty te muszą być uiszczone przez zamawiającego usługę i na nim spoczywa ta odpowiedzialność. 99,9% paczek nie jest zatrzymywanych, gdyż towar wysyłany jest bez pudełka, ich wartość jest zbyt niska i są wysyłane na adresy osób indywidualnych. Jeżeli życzą sobie Państwo wysyłkę wraz z oryginalnym pudełkiem bardzo proszę o informację w formularzu dostawy.

 
VI. Postanowienia końcowe


1. Po otrzymaniu przesyłki prosimy o niezwłoczne wystawienie komentarza, będzie on dla nas potwierdzeniem, że zamówiony towar doszedł.

2. Gdy otrzymany towar nie spełni Państwa oczekiwań, prosimy o nie wystawianie negatywnego komentarza, a kontakt z nami w celu rozwiązania problemu. Zawsze staramy się, aby Kupujący był usatysfakcjonowany.

 

 


 


Strona wygenerowana 2018-05-25 13:49:00, 213