Jesteś tutaj › Profil użytkownika mixhama › Strona "o mnie"
(Rejestracja: 2011-07-02, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


 

 

Witam na mojej stronie,na której przedstawiam kilka zasad,które obowiązują na moich aukcjach!!

~Do licytacji zawsze podchodzę poważnie i tego samego oczekuje od osób,które biorą udział w moich aukcjach,nie odwołuje ofert i nie kończę aukcji przed czasem, nie sprzedaje poza Swistakiem!!


~Osoby z kopertą oraz z negatywnymi komentarzami proszę o bezwzględne potwierdzenie chęci wzięcia w licytacji w przeciwnym razie będą bezwzględnie usuwane!!!

~Uważam, że niema sytuacji bez wyjścia i wystawianie negatywa nie jest wyjściem dlatego staram się rozwiązywać wszelkie problemy polubownie z osobami rozumnymi!!

~Po wygranej aukcji czekam na kontakt kupującego do 4 dni jeżeli to nie nastąpi zgłaszam to do zespołu Świstaka!!

~Na wpłatę całej sumy z kosztami przesyłki czekam 4 dni po czym kontaktuje się z kupującym w celu wyjaśnienia jeśli nie będę mógł się skontaktować zgłaszam to zespołu Świstaka!! co może skutkować dla kupującego negatywem,czarną listą a nawet ze strony zespołu świtaka zawieszeniem konta!!

~Nie masz zamiaru kupować - nie licytuj!!

~Nie masz pieniążków - nie licytuj!!

Przeczytaj 5 razy zastanów się 10 razy zanim zalicytujesz lub klikniesz kup teraz!!

Masz jakiekolwiek wątpliwości co do przedmiotu sprzedaży napisz do mnie

Zaoszczędzisz w ten sposób mój i swój czas!! 

~Nr konta zawsze jest w opisie aukcji nie wysyłam maili ze zmienionym nr konta lub prośbą o wpłatę na inne konto niż to podane w opisie aukcji!!

~Jeśli taki mail dostałeś lub coś podobnego poinformuj mnie o tym natychmiast!!

~Gdy adres wysyłki jest inny niż w allegro poinformuj mnie o tym wpisz tez ten adres w tytule wpłaty!!

~Po zakończeniu transakcji powinno się wystawić komentarz jako sprzedający wystawiam jako drugi zaraz po otrzymaniu go od kupującego,a jako kupujący wystawiam pierwszy komentarz!!

~Jeśli nie zgadzasz się z czymś nie licytuj!!


Ustawa z dnia 02.03.2002r.   o ochronie praw konsumentów umożliwiająca zwrot zakupionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki NIE OBEJMUJE ARTYKUŁÓW UŻYWANYCH I ZAKUPU DOKONANEGO OD OSÓB PRYWATNYCH.


Ponadto. według przepisów prawa UE (01.08.03) o zakupie towaru od osób prywatnych informuję iż: przedmiot wystawiony na aukcji nie podlega: gwarancji, rękojmi ani zwrotowi po dokonaniu transakcji. Jeżeli bierzesz w niej udział to znaczy, że się z tym zgadzasz.


Przedmioty na moich aukcjach są opisane rzetelnie I zgodnie z ich stanem faktycznym. Jeżeli nie przyjmujesz tych warunków ? nie licytuj!

  Opis na moich aukcjach oraz zdjęcia stanowią przedmiot praw autorskich i podlegają ochronie zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. nr 24 poz. 93) oraz ochronie zgodnie z ustawą z dn. 08.06.1993r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. Nr 47 poz. 211).

~Zapraszam!!!


Strona wygenerowana 2018-05-23 23:22:13, 213