Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-04-16, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Nasza firma istnieje na rynku od 2010 roku i możemy poszczycić się zaufaniem naszych Klientów, którzy do Nas wracają. Zajmujemy się kompleksowym, a także nowoczesnym i oryginalnym wyposażeniem domów,mieszkań, biur, szkół, przedszkoli, restauracji, hoteli oraz innego rodzaju obiektów użyteczności publicznej.

Naszym głównym celem jest 100% satysfakcja klienta, który podejmie z nami współpracę. Dzięki naszej firmie pomagamy zaoszczędzić Państwa czas i pieniądze poprzez wygodny zakup bez wychodzenia z domu.

 

W swojej dotychczasowej pracy staramy się dostosowywać do potrzeb Klienta, dlatego systematycznie wprowadzamy do naszej oferty nowe produkty, aby stworzyć jak największy wachlarz wyboru. Ponadto dbamy o czas naszych Klientów i staramy się błyskawicznie realizować Państwa zamówienia.

 

 


KOLORY I ODCIENIE MOGĄ BYĆ NIEZNACZNIE INNE OD PREZENTOWANYCH NA ZDJĘCIACH. W PRZYPADKU JAKIŚ WĄTPLIWOŚCI Z OFEROWANYCH TOWARÓW, WARUNKÓW ZAKUPU, TRANSPORTEM ITD.  PROSIMY O KONTAKT PRZED KUPNEM/LICYTACJA.ODSTĄPIENIE OD UMOWY


- Zgodnie z art. 7 Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, Klient ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie 10 dni od otrzymania towaru.
- Towar odsyłany jest na koszt Klienta przesyłką rejestrowaną (list polecony, paczka), w stanie niezmienionym, nie noszący śladów użytkowania i w oryginalnym opakowaniu.
- Klient zobowiązany jest do dołączenia dowodu sprzedaży (paragon, faktura) oraz własnoręcznie podpisanego oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
- Koszt zamówionych towarów jest zwracany Klientowi przelewem w ciągu 7 dni od otrzymania zwrotu towaru oraz oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
- Odstąpienie od umowy na podstawie w/w Ustawy nie jest możliwe dla produktów sprzedanych w drodze licytacji oraz dla produktów sprowadzonych na życzenie Klienta, a nie będących w stałej ofercie.


 

 

REKLAMACJE

- Towar odsyłany jest na koszt Klienta przesyłką rejestrowaną (list polecony, paczka), wraz z dołączonym dowodem zakupu oraz podpisanym opisem reklamacji.
- Przesyłki pobraniowe NIE są odbierane.
- Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni, a o ich rozstrzygnięciu Klient informowany jest poprzez e-mail lub telefonicznie.
- Nie podlegają reklamacji wady powstałe w skutek niewłaściwego używania produktu, uszkodzenia mechaniczne oraz naturalne zużycie produktu.

 Strona wygenerowana 2018-04-25 00:41:14, 213