Konto firmowe
(Rejestracja: 2011-07-12, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


darmowy hosting obrazków
darmowy hosting obrazków
darmowy hosting obrazków

MARELIFIE

WITA WSZYSTKICH ALLEGROWICZÓW

Firma MARELIFIE prowadzi legalną sprzedaż bielizny damskiej oraz bluzek damskich. Wszystkie oferowane na naszych aukcjach wyroby sa nowe. Staramy sie zaproponować Państwu towar dobrej jakości, w szerokiej palecie kolorów, wzorów z oryginalnymi fasonami oraz co nie jest bez znaczenia oferujemy towar w bardzo atrakcyjnej cenie. Bardzo zależy nam na pozytywnym przebiegu transakcji.
Postaramy się, aby każdy klient był zadowolony z zakupów. Zapraszamy do współpracy Firma Marelifie

 

NUMER RACHUNKU :

INGBANK 51 1050 1155 1000 0090 6649 6721

tel. 880 542 346

REGULAMIN AUKCJI

Wszystkie ceny produktów na naszych aukcjach są cenami brutto ( zawieraja podatek VAT ).Do każdej paczki dołączony jest paragon. Po dokonaniu zakupu prosimy o wypełnienie formularza opcji dostawy potwierdzającego zakup, Jeśli aukcja tego wymaga jeśli jest podana informacja: przed zakupem proszę zapytać o kolor wybranego produktu, należy przed zakupem zapytać o dostępność wybranego koloru(dot. bluzek),  W formularzu należy określić: forma zapłaty ( przelew lub pobranie ), forma wysyłki(list polecony/przesyłka pobraniowa polecona); kolor (dot bluzek)oraz we wiadomości od kupującego(we formularzu) informacje jeśli przesyłka ma być wysłana na inny adres niż z allegro. Zamówiony towar wysyłamy przesyłką poleconą priorytetową za pośrednictwem Poczty Polskiej. W przypadku przesyłki pobraniowej priorytetowej towar wysyłamy po otrzymaniu maila potwierdzajacego złożenie zamówienia. Przy płatności przelewem wysyłkę realizujemy maksymalnie do 48 h od odnotowania wpłaty na naszym koncie. W tytule przelewu prosimy podać nick z allegro. Przesyłki wysyłamy w poniedziałki , środy i piątki. Nie ponosimy odpowiedzialności za  czas dostarczenia przesyłki przez Pocztę Polską . Koszty przesyłki ponosi kupujący. 
Reklamacje i zwroty:
Przed podjęciem jakichkolwiek kroków w związku z reklamacją lub zwrotem prosimy o kontakt mailowy ( prosimy podać nick w wiadomości), wspólnie postaramy się rozwiązać zaistniały problem. Reklamowany towar należy odesłać na własny koszt w oryginalnym opakowaniu z oryginalną etykietą . Zwrot pieniążków dotyczy zakupionego towaru bez kosztów przesyłki Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni. Opcja "Kup Teraz" daje kupującemu prawo do zwrotu towaru w ciągu 10 dni od daty otrzymania przesyłki, bez podania przyczyny. Odsyłany towar musi być w oryginalnym opakowaniu z oryginalną, nienaruszoną etykietą i niemoże nosić żadnych śladów użytkowania. Do przesyłki musi być dołączone podpisane oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna-sprzedaży oraz paragon. 

Zakaz kopiowania przetwarzania oraz wykorzystywania zdjęć zamieszczonych na naszych aukcjach!!!

WAŻNE !!!

 


 

" Przesyłki za pobraniem wysyłamy tylko osobom posiadającym min. 10 pozytywnych komentarzy.

" NIE WYSYŁAMY MAILI Z PROŚBĄ O WPŁATĘ NA KONTO INNE NIŻ PODANE NA NASZEJ AUKCJI

" Udział w aukcji oznacza akceptację powyższego regulaminu.

" Prosimy o przemyślane zakupy.

ZAPRASZAMY DO OGLADANIA NASZYCH AUKCJI. ORAZ NA STRONĘ: www.marelifie.na.allegro.pl


 

darmowy hosting obrazków
darmowy hosting obrazków
darmowy hosting obrazkówdarmowy hosting obrazkówdarmowy hosting obrazków
darmowy hosting obrazków
darmowy hosting obrazkówdarmowy hosting obrazkówdarmowy hosting obrazków
darmowy hosting obrazków
darmowy hosting obrazkówdarmowy hosting obrazkówdarmowy hosting obrazków
darmowy hosting obrazków
darmowy hosting obrazków
 

 


Strona wygenerowana 2018-05-27 22:13:37, 213