(Rejestracja: 2011-12-03, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcji


Witam wszystkich zainteresowanych moją ofertą na Świstak.pl

Po niżej zamieściłem regulamin obowiązujący na wszystkich moich aukcjach, proszę o szczegółowe zapoznanie się z nim w celu niepotrzebnych nieporozumień.

Dołożę wszelkich starań, aby byli Państwo zadowoleni z świadczonych przeze mnie usług jak i zakupionego towaru. 


REGULAMIN:


UWAGA : Nie akceptujesz zasad, nie kupuj - zaoszczędzi to nam niepotrzebnych nieporozumień !! Nie chcesz kupić - nie kupuj.

Dokładnie przemyśl swoje zakupy. Nie odwołujemy ofert !!! Nie akceptujesz zasad nie licytuj.

Po wygraniu aukcji "Kup Teraz" otrzymają Państwo e-mail, który zawiera wszystkie ważne informacje, proszę o bardzo dokładne zapoznanie się z nimi.

Po wylicytowaniu danego przedmiotu bardzo proszę o: 
- e-mail potwierdzającego zakup towaru,
- nr aukcji, swój nick,
- e-mail ze zmiana adresu zaraz po wylicytowaniu przedmiotu, w przeciwnym przypadku towar zostanie wysłany na adres podany w Świstak.pl

Kupujący zobowiązany jest do zapłaty i odbioru towaru. Wpłatę na konto należy dokonać do 7 dni od zakupu, powiększoną o koszty przesyłki (podaną dla każdej aukcji w prawym górnym rogu).

Czas przekazania wpłaty poprzez Pocztę Polską wynosi około 2-7 dni roboczych. Banki tradycyjne i banki internetowe zwykle przekazują następnego dnia, (choć nie zawsze). Jeżeli jest to przelew wewnętrzny, księgowany jest błyskawicznie. 

Towar wysyłam po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.

Realizacja zamówień odbywa się tylko w dni robocze. Czas realizacji zamówienia od zaksięgowania wpłaty na koncie nie przekracza 7 dni roboczych. Staram się, żeby był jak najkrótszy, zazwyczaj trwa to nie dłużej niż 1-3 dni robocze (97% paczki wysyłam max do 3dni roboczych).

Jeżeli paczka nie zostanie wysłana w ciągu 7 dni roboczych to zwracamy koszty wysyłki (wysyłka na mój koszt). Dni robocze tj. z wyłączeniem dni wolnych, urlopowych, świątecznych, sobót oraz niedziel.

Przy zakupie większej ilości przedmiotów, na jednej, bądź kilku aukcjach, proszę pytać o całkowity koszt przesyłki.

Przy opcji ?odbiór osobisty? proszę o wcześniejszy kontakt e-mail lub telefoniczny.

Żywe zwierzęta wysyłam od poniedziałku do środy, inny towar wysyłam od poniedziałku do piątku.

Zwierzęta akwariowe wysyłam w specjalnych workach przeznaczonych do transportu ryb akwariowych, wypełnionych tlenem, i odpowiednio zabezpieczonych przed zimnem. Zapewniam bezpieczny i humanitarny transport.

Za towar żywy nie biorę odpowiedzialności, to znaczy kupujący bierze na siebie ryzyko wysyłki, jeżeli zwierzęta nie dotrą żywe nie biorę za nie odpowiedzialności.

Na koszt przesyłki składa się m.in. koszt przesyłki/transportu w rzeczywistej wielkości, w oparciu o cenniki firm pocztowych i kurierskich (zależy od wagi zakupionych przedmiotów, gabarytu paczki). Poprzez koszt przesyłki należy rozumieć zarówno podstawowe koszty przesłania przedmiotu jak i koszty związane z przygotowaniem przedmiotu do wysyłki (opakowanie, obsługa, transport).

Kupujący rozumie i akceptuje, że wybierając przesyłkę Pocztą Polską ze względu na niską jakość świadczonych usług, w momencie nadania przesyłki na poczcie, przestaje ponosić za nią odpowiedzialność. 

Nie odpowiadam za przesyłki POCZTY, przy stwierdzeniu zniszczenia paczki proszę od razu zgłaszać taką sytuacje listonoszowi lub na poczcie. 

 Przy wysyłce kurierem, jeżeli paczka jest zniszczona proszę to zgłosić kurierowi w celu z pisania protokołu zniszczenia, bez tego protokołu nie będą uwzględniane reklamacje. Reklamacja jest rozpatrywana w ciągu 30 dni roboczych.

Czas dostarczenia przesyłki przez Pocztę Polską oraz kuriera nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń lub reklamacji.

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia (odstąpienia od umowy) i wycofania aukcji bez podawania przyczyny. 

Jeżeli z jakiegoś powodu są Państwo niezadowoleni, proszę o kontakt, zanim wystawią Państwo komentarz, postaramy się znaleźć takie rozwiązanie - aby obie strony były zadowolone.

Kupujący pierwszy wystawia komentarz.
DANE DO PRZELEWU :

       Rafał Klementowicz
       mBank      86 1140 2004 0000 3802 6318 3673
       w tytule proszę podać nick i numer aukcji.

 


Strona wygenerowana 2018-06-20 04:17:09, 213