Jesteś tutaj › Profil użytkownika makrolux › Strona "o mnie"
Konto firmowe
(Rejestracja: 2013-04-19, Logowanie: Ponad pół roku temu)Ocena Świstak.pl
brak opinii
Logistyka: 0,0 Od kupujących: 0
Towar: 0,0 Od sprzedających: 0
Jakość obsługi: 0,0 Zobacz szczegółowe daneUżytkownik nie posiada kontaktów

Wybrana aukcja użytkownika
Użytkownik nie posiada trwających aukcjiPRACOWNIA BIŻUTERII SREBRNEJ
'MAKRO - LUX'  F.P.H.U.

ROKITNICA UL. OGRODOWA 12
83-021 WIŚLINA

e-mail:[email protected]

tel.: 601 62 2010

 

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Jesteśmy rodzinną firmą działającą od 1993 roku. Zajmujemy się produkcją biżuterii unikatowej oraz drobnej biżuterii będącej w zasięgu możliwości portfela każdego Polaka. Zapraszamy do robienia zakupów na naszych aukcjach. Wszystkie przedmioty sprzedawane na naszych aukcjach są nowe. Do każdego zakupu dołączany jest paragon fiskalny lub, na życzenie klienta ,faktura VAT. Prosimy poinformować nas o tym bezpośrednio po zakończonej aukcji.

 

Transakcje zawarte na aukcjach traktujemy jako wiążące. Prosimy o rozważną licytację, bowiem nie odwołujemy ofert. Numer rachunku i wszystkie dane potrzebne do dokonania wpłaty to:

'MAKRO-LUX' F.P.H.U.

UL. OGRODOWA 12

83-021 ROKITNICA

mBANK 47 1140 2004 0000 3602 5451 2867

Dane te otrzymają Państwo również w e-mailu po zakończeniu aukcji. W tytule przelewu prosimy wpisać tylko Swój LOGIN. Jeżeli wpłata dotyczy kilku aukcji prosimy podać LOGIN oraz liczbę aukcji. Prosimy również pamiętać o doliczeniu do przelewu kosztów przesyłki podanych w aukcji.

Prosimy dokonać przelewu tak, aby dotarł do nas w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia aukcji. Kupującym, którzy biorą udział w kilku naszych aukcjach i chcą aby wszystkie przedmioty były wysłane jedną paczką doliczamy koszty przesyłki tylko raz.

 

WYSYŁKA

Paczki wysyłamy najpóźniej w ciągu dwóch dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Zazwyczaj następuje to w tym samym dniu. Jeżeli życzą sobie Państwo, aby paczka była wysłana pod inny adres niż ten podany w ustawieniach konta, proszę nas o tym poinformować bezpośrednio po zakończonej aukcji. Istnieje możliwość odbioru osobistego zakupionych przedmiotów w siedzibie firmy po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

 

 

Łączymy wysyłki z różnych aukcji.

Koszt wysyłki jest jeden, niezależnie od wielkości zamówienia. 

Przy zakupach łącznych na kwotę powyżej 200,00 zł i wpłacie na konto, przesyłka polecona priorytetowa na terenie Polski gratis.

 

Koszt wysyłki za granicę jest uzależniony od wagi przesyłki i jest ustalany indywidualnie dla każdego zamówienia

PROSZĘ PYTAĆ.


 

Przesyłki wysłane kurierem są ubezpieczone na 100% wartości zamówionego towaru, a wysłane przez Pocztę Polską maksymalnie do wartości 100,00 zł. Powyżej tej kwoty nie bierzemy odpowiedzialności za przesyłkę.

Na koszt wysyłki w przypadku przesyłek listowych składa się cena znaczka, podatek VAT w wysokości 23% oraz koszt pakowania przesyłki.

 

PROCEDURA WYMIANY

Każdy towar kupiony na naszych aukcjach w opcji KUP TERAZ mogą Państwo wymienić na inny lub zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki bez podawania przyczyny, a my w ciągu 5 dni roboczych od otrzymania przesyłki zwrócimy pieniądze na wskazane przez Państwa konto. Odsyłany towar nie może nosić śladów użytkowania i należy go odesłać razem z paragonem lub fakturą, które Państwo otrzymaliście. Nie zwracamy poniesionych przez Państwa kosztów przesyłki zwrotnej. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

 

GWARANCJA

Każdy towar kupiony na naszych aukcjach jest objęty procedurą 12 miesięcznej gwarancji na wady ukryte. Reklamowany towar należy przesłać na własny koszt na adres siedziby firmy dołączając do przesyłki paragon lub fakturę. Prosimy również o dołączenie krótkiego opisu reklamacji. Po rozpatrzeniu reklamacji co do jej zasadności koszty przesyłki zwrotnej zostaną Państwu zwrócone na wskazane konto, a uszkodzony towar będzie naprawiony lub wymieniony na nowy i przesłany Państwu na nasz koszt.

 

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW NA NASZYCH AUKCJACH

  

 


Strona wygenerowana 2018-05-23 09:51:22, 213